Jump to content

ESWC WC3 - nedelja 28-i maj


Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Grinderu bravo jos malo pa ces medju prva 4.(ili prvo cetvoro ali posto nema girls playera ondak ono prvo [fart3] )

Cestitke za Mileta, Ghoste mogao si ti to bolje [:D]

.....waiting reps......

Kada ce sledeci tur? he he......

Edited by KASABA

Necromancery...... so nice and scary

Link to comment
Share on other sites

a Highl1 kad cesh popuniti one tabele po grupama shto si okachio na 1. postu?

Chekamo  [:p]

necu ih popunjavati, jer smo imali ukupno 17 igracha od svih onih 50 i kusur, tako da su uglavnom iz grupa prolazili oni koji su se pojavili..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja hteo fino ali si ''brate'' previse nadrkan.''who gives a fuck'' additude je bas nekulturan dio tvog zivota.razormane,ako ti dont give a fuck zasto uopste pises..ali prvo seres kao bez uvrede 'n' shit.-ovo je sve za razormana da se ne zbunite

znaci dobili me partije i to ih cini boljim igracima? misli malo glavom.to je sve volja i vjezba a ne fckin skill koji imam otprilike isti kao oni.sve sam napisao u prethodnom postu necu se mnogo truditi da komentarisem ichije beskorisne komentare.

PS. to FirstBorn: u signature treba da ispravis nesto: pi bachi drogu ''djaoli'' je popili.

ne kazu V na reklamu :) a mozda kazu i djaolji? nisam siguran

Smaras...

retired...

Link to comment
Share on other sites

svaka cast FOX!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Goga Elf :)

Ajde uslovi za igranje jesu bili loshi ali smo nekako i odigrali sve te partije ali oni likovi shto su me smorili (ajde sidjite dole pravite guzhvu, a nas 7-8 tu sa sve Highl1-jem...) mislim ko je bio zna o chemu govorim...

gl Mile uz tebe smo matori!!! [:D]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Turnir je bio solidan chak smo imali i jednog stranca [roflmao]. Jedino kome mogu da prigovorim je organizacija koja nije u stanju da namesti 2 kompjutera ( bilo je sigurno jedno 3 - 4 komada koji nisu radili, bar da su ih skinuli pa da smo imali prostora za igranje kao sav normalan svet.), a nisu ni u stanju da kupe podloge od 20 dinara ( ne znam ko je zamolio nekoga iz organizacije za podlogu ovaj mu je odgovorio "mogu ti doneti jedan ovaj chasopis pa da probash na njemu, posle toga su decku doneli parche tepiha.".

Ja sam bio komiran nisam spavao celu noc pre toga, ne znam kako sam gledao u onaj mali ekran.

Sve chestitke miletu realno za njega sam najvishe navijao.

I da realno zao mi je shto Zerox All Mighty nije mogao da uchestvuje zbog mature :'(

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nesto danas prepodne bilo na rts-u na jutarnjem programu.Palim ja tv i prevrtjem kad vidim snimaju neku igraonicu i odjednom vataju Vladicu koji im objasnjava vezu izmedju igara i hirurga (?) i tako...Jel to bio eswc?:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

realno zna se ko bi deljao sve ove wannabe-je ;)

bio sam na turu nekih 2,3 sata i mogu da kazem da je ovo bio jedan od losijih LANova, a da ne pricam sto je ovo ESWC quali, koji bi barem trebalo da bude 2 puta losiji od WCG-a ali sta je tu je.Sve cestitke Miletu prevari i GL u parizu, prebi ih sve !!

Link to comment
Share on other sites

ja hteo fino ali si ''brate'' previse nadrkan.''who gives a fuck'' additude je bas nekulturan dio tvog zivota.razormane,ako ti dont give a fuck zasto uopste pises..ali prvo seres kao bez uvrede 'n' shit.-ovo je sve za razormana da se ne zbunite

znaci dobili me partije i to ih cini boljim igracima? misli malo glavom.to je sve volja i vjezba a ne fckin skill koji imam otprilike isti kao oni.sve sam napisao u prethodnom postu necu se mnogo truditi da komentarisem ichije beskorisne komentare.

PS. to FirstBorn: u signature treba da ispravis nesto: pi bachi drogu ''djaoli'' je popili.

ne kazu V na reklamu :) a mozda kazu i djaolji? nisam siguran

hmm decko gresis sto se tice vezbe jeste da je kao i svemu vecina posla rad i vezba ali evo ti primer zerox decko igra poslednjih godinu dana konstanto znaci odigrao je 1000 partija 100% u proteklih godinu dana dok sam ja 15-ak i opet nemoze da me dobije kad uzmem elfa a kamoli humana to ti govori da nije sve uvezbi jednostavno moras imati i neki smisao i osecaj koji ima npr zeus koji neigra po 3-4 meseca pa opere likove ito igracine koji vezbaju svaki dan

sto se tice organizacije van highlija BILA JE KRIMINALNA koliko god ja gotivio vuka koji je bio glavni orga eswc je bio u mojim ocima krshina mocno izgleda kad udjes a kad se priblizis boze sacuvaj

1.compovi su bili krshine u najboljem slucaju drugo imo sam 10 cm spejsa na kome da mrdam misha pod uslovom da radi jel 50% nije radilo 40% samo ako imas podlugu i 10 posto je radilo na stolu citaj RADILI a to kako necu da zalazim od 25 compova koji su bili odvojeni za wc3 radilo je 7 ovi prestali su se resetovali ispadali iz mreshe ma strasno sluske su bile na 2 komada a sto se tice organizatora ovih sto su trckali treba da ih bude sramota samo cu to reci kada te dekcko pita koji je doso iz picke materine jel moze podloga a ti njemu da odgovoris moze novine ili tepih da biras pa mislim strasno drugo smarali su i terali ljude BEZ IKAKVOG RAZLOGA a oko counterasha je bilo 3 puta vise ljudi i drali su se ko majmuni a ja posto nemam sluske a sedim stolica iza stolice sa njima sve ih cujem i ne da nemogu da se skoncetrisem na igru nego ne znam ni sta se desava u partiji pod uslovom da mogu misha da pomerim :) sad ovo necu da koristim kao neku vrsu izgovora zbog koje sam izgubio na turniru daleko od toga nisam nista vezbao i to ne skoro vec dobrih 2 godine ali mogu reci da je to pored toga da nisam spava 2 noci skoro nista imalo veliki doprinos u mojoj negativnoj igri dalje onaj lik sto je tero je smorio za sve pare ja ne znam koja je uloga tom liku bila kada kazem nerade sluske neradi mish kaze ili brate nema ili te odjebe ili kaze javi se pa lupi neko ime ili ti ponudi parce tepiha i onaj drugi lik sto je organizovao pes znaci lol :) taj lik se ponasao ko da je organizovao sve wcg-ove :) glavne do sad u fazonu ja sam svoje juce zavrsio pazi zavrsio je pes kojih je bilo 50ak cije se partije zavrsavaju za 10 min i smarao je sa onim plazmama kao da se gleda tamo a niko zivi negleda mozda posle i jesu ali mu je to bio glavi izgovor da nas tera dole + su bili izuzetno nepravedni mislim likove kao sto su filip(koga strasno gotivim i drug mi je) i slicne face koje poznaje nisu terali sto je skroz bilo nepravedno ma strasno stvarno mi nije jasno gde je vuk izbunario te likove

sto se tice highlija posao je obavio exelentno kao i uvek mislim stvarno nema sta prigovoriti najbolji nas orga bez daljeg (mozda i jedini ali i da ih ima jos sumnjam da bi ijedan bio bolji od njega) jos se i borio za nas svremena na vreme da ostanemo gore

jos jednom mile svaka cast izuzetno mi je drago ne samo zato sto si mi drugarchina extra vec zato sto je to i zasluzio i zato sto mislim da ce da sedne i da se navezba za eswc i da tamo nesto i uradi i zato sto je otisao jel je sabio sve a ne na neku ljugi da neko nedobije vizu ili tako neke nebuloze kad smo vec kod toga nadam se da ces dobiti vizu :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Nesto danas prepodne bilo na rts-u na jutarnjem programu.Palim ja tv i prevrtjem kad vidim snimaju neku igraonicu i odjednom vataju Vladicu koji im objasnjava vezu izmedju igara i hirurga (?) i tako...Jel to bio eswc?:)

aha to je bilo eswc ma staces kad sam najlepsi pa uzeli mene :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...