Jump to content

Mladi


shoosh

Recommended Posts

Za pocetak cu da se nasmejem u lice svima onima koji su plakali sto Ivanovic nije pozvan u A tim, kakav je tard to je nevidjeno, naravno rame uz rame mu je i indijanac Jankovic i to ne samo zbog onog katastrofalnog promasaja vec zbog stava prema igri i zalaganja...egal sa ovom dvojicom je i solista Vukcevic...drugo poluvreme je bilo smesno, nismo mogli da predjemo pola, a da to nije neka bunar lopta u stilu Mihajlovica...Okuka je postavio igru na temeljima nase skole "opstruisi, durisi, ne kidisi..." prava je magija kako znamo da umrtvimo utakmicu...gledao sam nakon nase tekme Portugalce i Francuze, pa to je za 5 klasa bolja utakmica u svakom pogledu...samo se nadam da necu za mesec dana da gledam nesto slicno ovome juce :(

fml

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobro se neko setio da otvori topik...prva tuga je ta da je Nemacka bez par ponajboljih igraca koji su igrali u kvalifikacijama a koji su sad u A timu...oni su imali dve sanse,mi smo imali jednu i to je to...neverovatno budjava tekma,psovao sam 2 sata nakon tekme koliko je bila dosadna,u poredjenju sa tekmom,ucenje ustava za prijemni mi je zanimljivije...aj da krenem ja sa prozivanjem...Vukcevic,pedercina solisticka,niko ne treba da ga trpi onakvog na terenu...Jankovic,pedercina pozerska,zalaganje nula...Basta,takodje nula,svi vi njegovi ljubitelji koji ga gotivite zbog zalaganja,eto vam dokaz da fudbal nije samo zalaganje,mora malo i da znas sa loptom,ako on ne moze ovde da probije 3 puta po desnoj strani,kako mislite da to ucini u A timu,protiv Hajncea,Bronkhorsta ili Boke...Milovanovic prosto nemam reci,covek ima samo prvu brzinu,kad mu ubace drugu mozda ce i da lici na nesto...Bisevac opet lik trci u napad pravi kontru onako opusteno,a tuga je da je bio jedan od boljih juce...Za Ivanovica se isto to moze reci,on je direktan krivac za izgubljenu loptu na nasoj polovini pre nego sto je lik zavukao gol,ali je defanzivu po meni dosta dobro odradio...Stepanov je decko odlicno odigrao po meni i Lomic dok mu nije dosao Rafael kojem nije mogao loptu da uzme a kojeg je Ivanovic prilicno lako ustopovao...Krasic isto prelazna ocena,iako nije igrao poziciju koju igra u CSKA,a sve vreme sam komentarisao da Vukcevic mora da izadje napolje,udje Milijas u centralu a Krasic ode na levu stranu...Vucinic,prosecan,uspeo je da se utopi u sivilo ekipe,valjda ce odigrati malo bolje,doduse ipak nije on kriv sto nam je vezni red apsolutna nula bila juce...Milijas bi trebao da igra od pocetka...i to je to valjda,jebem mu mater...moramo mnogo bolje ako hocemo dalje...gledao sam i ja juce Portugal-Francuska,i neverovatno koliko je bio bolji kvalitet fudbala...i da,Francuzi ima da se prosetaju samo tako kroz grupu,neverovatno kako su lako pobedili Kvarezmu i kompaniju...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam taj komentar hteo da ostavim nakon sledece tekme tj. da vidim da li je ovo prolazno,ali je i mene smaralo sto je primio taj zabarski mentalitet,samo gleda sudiju,gradi se ko da mu niko ne moze nista...ne znam,videcemo...daj nek se jos neko ukljuci u diskusiju,da mozemo da se svadjamo :)))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ivanovic ne samo sto je kiksnuo kod gola, vec je odma u sledecem "napadu" nasih dao se bi for od 30m tj dodao im je loptu otvorio im prolaz po krilu i dosli su nam u sesnaesterac, srecom i oni imaju defekte pa nam nisu zavukli jos jedan...i povrh svega komentator mi je isao na ganglije najstrasnije, kulminacija je bila kada je posle Purovicevog centarsuta koji je isao direktno u golmanove ruke, prokomentarisao "nije lose", mada...

Portugalci objavili da je doslo do tuce na treningu nasih, a Vucinic se povredio i bice van terena 15 dana minimum.

fml

Link to comment
Share on other sites

imamo vishe srece nego pameti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tachno tako...sad treba pobediti najjacu ekipu na EP...jel se gleda gol-razlika ili medjusobni skor?Posto ako se gleda gol-razlika,bod nam je dovoljan teorijski posto se Portugalci sigurno nece 3ci put izblamirati...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a sad malo filozofije

znate zasto niko nece sa nama i zasto svi misli da smo jos u kamenom dobu

zato sto cim nesto krene loshe onda svi redom

mamu im j..... , pichke nesposobne, ja bih bolje igrao nego oni itd. i sl

i onda vec sutra bude bolje i onda je sve kontra

pa dobro nisu bas tolko loshi, onaj basta mozda i zna da igra, a tek stojkovic sto brani itd. i sl

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

verovatno ste gledali utakmicu protiv nemacke u kojoj nije bilo niti igre, niti trcanja.. NICEGA nije bilo... jednostavno su nas razbili. prosto nemam reci za porazavajucu igru vukcevica, jankovica cak i vucinica. nesto sam citao da je povredjen u 20inekomminutu, ali da nije hteo da trazi izmenu kako bi pomogao drugovima. stvarno ne znam da li je okuka znao za to i ako jeste zasto nije reagovao i ranije ubacio purovica koji je kada je usao uneo bar malo zivosti zajedno sa milijasom. naravno, to se i videelo u sinocnoj utakmici, ali ne kazem da je ono sinoc bilo dobro, bilo je malo bolje od katastrofalne igre. da smo imali iole ozbiljniju reprezentaciju (citaj, francusku) sa druge strane terena primili bi 5 komada samo u prvom poluvremenu. ni sinoc nije bilo igre, zalaganja, trcanja, jedino kome ne mozemo ni rec da kazemo su stepanov (kralj sesnaesterca), bisevac (sasvim je ok odigrao), ivanovic (zbog gola i pozrtvovanosti u odbrani), krasic (jedini u vezi igrao, mada se i milijas trudio) i purovic, jes da nema znanja, ali moramo priznati da se decko borio.

stojkovicu spomenik da dignemu u centru grada, decko jednostavno dize ekipu!!!

mora mnogo toga da se promeni da bi uspeli koliko-toliko da pariramo francuzima koji su i najvise pokazali na ovom prvenstvu.

Link to comment
Share on other sites

Ono samo mogu da se slozim sa menadzerom, daleko je da smo igrali dobro samo su se malo vise zalagali nego protiv nemaca i naravno da nije stojkovica, bogami...svasta bi bilo...e sad ako nemci dobiju portugalce, a mi francuze onda se naravno gleda gol razlika...a sad realno, ne verujem da ce portugalci da skinu gace protiv nemaca i da zavrse prvenstvo kao domacini sa 3 krompira /nereseno u najavi/, a isto tako ni mi necemo da dobijemo francuze sa kojim bi najrealnije bilo da podelimo bodove...e u tom slucaju...u tom slucaju...pojma neam sta ce da odluci ko je drugi u grupi :D

fml

Link to comment
Share on other sites

a sad malo filozofije

znate zasto niko nece sa nama i zasto svi misli da smo jos u kamenom dobu

zato sto cim nesto krene loshe onda svi redom

mamu im j..... , pichke nesposobne, ja bih bolje igrao nego oni itd. i sl

i onda vec sutra bude bolje i onda je sve kontra

pa dobro nisu bas tolko loshi, onaj basta mozda i zna da igra, a tek stojkovic sto brani itd. i sl

niko i dalje nije okrenuo list ako malo bolje procitas topic...i dalje stojim iza svake rechi koje sam rekao i posle tekme sa Nemcima...treba tu jos dosta toga da se promeni...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

znachi ... kao tekma, ovo ono, napred nazad ... izgubimo, komentator kazhe da je najzanimljiviji momenat pred kraj sudar sudije i igraca ... smorio se k'o pas, najavljuje utisak nedelje, ja kao nesto krecem da radim, i odjednom kad je krenuo da se dere, skocio sam sa stolice, jebote, kreten :)) obradovao se k'o da je dobio sedmicu, manekenku za zenu, troje dece i sopstvenu drzavu :)

Link to comment
Share on other sites

Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooopaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idemo u polufinale jbt!

Svaka chast Portugalcima...ispushicemo od Italije u polufinalu al nema veze...bitno da smo proshli...

Hihihihihiihihiiiiii

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

odjednom kad je krenuo da se dere, skocio sam sa stolice, jebote, kreten :)) obradovao se k'o da je dobio sedmicu, manekenku za zenu, troje dece i sopstvenu drzavu :)
mislim i da je uveo neke nove standarde tv prenosa, mi gledamo jednu a on radio prenosi drugu tekmu.

ne znam koji qrac rolika radost kada igramo ochajno. bezveze, samo cemo da se brukamo.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...