Jump to content

Razlike u klasi???


shpanac

Recommended Posts

prica kaze sledece!kad sam bio pored ortaka koji igra UD prista gledam njegov interface i pitam ga:"WTF brate pa zar ti ne koristis Desperate Prayer" i on odvaljuje da se smeje kao kako ja ne znam da svaka klasa u zavisnosti od rase ima malo razlicite magije i da samo human prist ima DP!on ima neku kletvu koja je po meni totalni shit u odnosu na DP!enivej dajte neki linak gde mogu da se vide ove razlike ili bar mi recite razlike za ovog mog locka!

...

Link to comment
Share on other sites

ma akademske razlike do mojega... svako ko rola human, elf i troll priesta je ili lud ili nije znao racial skillove... ili je neki maneken pa zeli da izgleda lepo (sto je sve chesca pojava u wowu). Elf bi mozda bio koristan za pvp zbog shadowmelda, ali opet je bulja.

A i DP nije imao neku svrhu dok mu nije smanjen CD na 10min.

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

ma akademske razlike do mojega... svako ko rola human, elf i troll priesta je ili lud ili nije znao racial skillove...  ili je neki maneken pa zeli da izgleda lepo (sto je sve chesca pojava u wowu). Elf bi mozda bio koristan za pvp zbog shadowmelda, ali opet je bulja.

A i DP nije imao neku svrhu dok mu nije smanjen CD na 10min.

A sta fali, recimo Human Priestu. Ima bonus na spirit, koji je od patcha relativno koristan i ima bonus na Diplomacy, koji je extra koristan.

Inace, ako si pod 'DP' podrazumevao Devouring Plague, CD je 3 min.

Link to comment
Share on other sites

Human Priest:

Dobar je samo za PVE posto ima famoznih 5% bonus na spirit (vaauu na svojih 350 spirita dobicu josh 17... ) Ono sranje za drain mane necu da komentarishem, posto je potpuno beskorisno. Reci cu samo da igram priesta vec 4 meseca i nijedan melee skill mi nije ni 200.

Dwarf Priest:

Fear Ward - PVP i PVE

Cak i ako gledamo samo PVE, svaki gild ce pre uzeti fear ward nego 5%spirit.

Sto se tice Desperate Prayer, 10min CD mi najvishe treba za PVP, perune...

A ti Kole idi tamo soliraj sa svojim hunterom i pusti popove da uzivaju...

btw. holy priest (a da ne pricam shadow) > hunter... :DDD

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Human Priest:

Sto se tice Desperate Prayer, 10min CD mi najvishe treba za PVP, perune...

Ma znam Modjo, zajebavam se za CD...

Ali i dalje to su neke razlike koje mogu biti presudne, ali bas retko. Mnogo likova koje znam vole da 'udju' u lika, da se tako zajebavaju, recimo one 'Ya man' troll fore (Migsha), tako da samo kazem da ne treba toliko obracati paznju na te raciale - igraj sta ti se svidja, maximizuj njegove prednosti i nauci da se nosis sa manama i voila!

Mislim, logicno je da je nesto malo bolje od drugog i obratno. [:D]

Pri tome, 100% sam siguran da ce se na tim racialima jos raditi, tj. da ce se oni koji su bulja poboljsavati.

Kazi i sam, bilo bi malo bez veze da alije imaju samo patuljak-popove i nijednu drugu rasu priesta...sektaski.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...