Jump to content

Pijanstvo


Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kad su bile one zurke 96-te (uzasne dizelaske) preko dana sam krio u vodokotlic u klonji kod menze litru vinjaka, pa uvece dodjemo na zurku i opaljuj :)

aa do jaja =) moram probam sad kad krene zheljko vasic/aca pejovic i tako ti...

enivejz, mi imamo pljoske za te akcije, dash cicama da unesu u torbi to ne preturaju =)

kako onda mozesh da razlikujesh mahu i pravog alkoholichara :) ?

haha ludi maha =)))

pa neam pojma, ne mozhesh da razlikujesh, ko da je bitno, bitno je da si cirke poenta moje priche je da je to nadmetanje ko mozhe vishe da popije matura osnovne shkole...

kad vidish one na rakijadi ili one kamiondzije debele na beerfestu mozh' samo da prdnesh

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

sa ekskurzije ostanu samo price ko je koga jebao i ko je kakvu peglu bacio... meni se na zalost belezi pegla povrsine skadarskog jezera i golub koji kljuca po njoj... eh mladosti gresna li si... gadim mi se :))

Sad sam zdrav, prav i nenormalan, ne pijem, ne drogiram se... opala mi tolerancija i od tri piva se smejem ko barena jagnjeca glava a 5 skoro nisam popio :)))

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

alkohol nisam liznuo do 21. kad sam prestao da treniram tenis :)

sto se tice exkurzije ...

u pitanju je tesla, mada nikad nisam bio u gej bal tripu, trazio sam ribe u 3. gimnaziji kod nemesisa hehe ... ivona (madjarica poreklom)... rado te se secam :)

prvo sto sam uradio kad sam dosao u budimpestu je da sam kupio kartu i obisao sve prodavnice cipela i ploca - kod tomi boja sam kupio par originala prodigy singlova i aphex twina ... ne znam da li jos postoji njegova radnja :)

ostalih dana po danu u muzeje i galerije a uvece sam isao po svim skoro klubovima i na dj hooligan set :)

i ne da nisam usao u hali gali jebeni klub nego ... jebeni debili iz tesle se pobili sa makedoncima na nacionalno/teritorijalnoj osnovi (citaj: riba)

razredna me trazila dva dana, hehe. onda sam joj objasnio da imam drustvo iz matematicke koji su takodje na exkurziji i do 7. dana se nismo videli :)

DOBRE su madjarice :) samo toliko cu reci .)

@ TOPIK

posle 21. nemam neke trofeje u ispijanju ... kad pijem, pijem da mi bude lepo :)

NAPOMENA: imam duplex ... ja gore keva dole, tako da moji ne znaju u kojima sa s(t/r)anjima sam dolazio gajbi ...

skoro sam se prebio ko dupe kad sam raskinuo sa ribom posle 7 godina, castio sam sve koji su hteli da piju sa mnom, 100 us $ sam potrosio u protivvrednosti za vece :))))

ne sto sam _samo_ bio tuzan, vec da proslavim slobodu .)

sledi vise strana texta, nek preskoci koga mrzi da cita :)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

doso kuci, povracao od ulaznih vrata do vecea, u lavabo, solju, po podu, otiso CETVORONOSKE do kreveta, lego, krenuo da povracam po podu s kreveta, pao, povracao lezeci pored kreveta, zasrao pola sobe :))))))

na podu i dalje ... nisam mogao da spavam jer sam se osecao ko na elisi helikoptera, ustao, pado do vecea, mozda cak i u nesvest ne secam se :)

udario glavom u dovratak, kad sam vido vece ... opet povratim, IZ DETINJSTVA ga izvucem ... mislio sam da sam kevu probudio i da ce da se popne i krene da mi kenja ... taman bi je zapucao u glavu da umukne u kom sam stanju bio :)))

onda krene i da mi se sere povrh svega... jebeni klistir... a ne mogu da sednem sve sam ispovracao, pa se ljujam i stojim i serem. drzim se za lavabo i opet krece da mi se povraca, po ko zna koji put. serem jebeno i povracam u isto vreme.

da su mi pricali jebeno bih rekao: LAZES SKOTE MAMU TI JEBEM ... sta sve covek prezivi :)))))))

vrh sledi:

imam crevo smotano pripremljeno za ves masinu u veceu nakaceno na slavinu. skinem svu onu ispovracanu odecu sa sebe i ubacim u kofu ... odvrnem crevo, onako vojnicki, ko ganciji kad peru ulice, otvorim slivnik i potopim ceo vece ... do risa na stopalima sam u vodi ... ali je barem sve otislo... vremenom hahhahha

do metar u visinu je sve mokro ...

ostaje mi soba i predsoblje. njih ne mogu da potopim, moram da smislim neko inteligentno resenje, a da ne smrdi na kiselinu ujutru ... jebes im mater zensku, isplati se ici nekad u kupovinu sa njima i raspitati se sta cemu sluzi ... i tako krenem prvo da skupljam pa da perem i na kraju finis - poliranje - da ubije miris

zavrsio sam elem nekako i skapiram da sam sve vreme go ... vrh

pride je 8 ujutru a dosao sam u 5 ... imao sam snage da se umijem, operem zube i da zabodem krevet.

jebena epizoda alkohol uzvraca udarac, to mi jedan od dana kad proklinjem sto me nije startovala murija i istamburala.

keva me je narednih 5 dana ispitivala sto sam oprao vece, sobu i predsoblje ...

umesto da sam se lepo posibao (citaj: da me je neko COVECANSKI istamburao) i ujutru sebi da kazem: e bre idiote jedan vidi sta radis ...

moram da napomenem da NIKAD nemam mamurluk iz meni nepoznatih razloga ... valjda zato sto pijem vode posle alkohola ... mada mi ispucaju usta sledeci dan :(

etooooooo ... ajd sad udrite slobodno ;))

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

nisam vi

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ebi ga sad, pa ne piju samo tinejdzeri... evo ga jedan zivi primer sedi i kucka i pita se shta joj ovo sve treba :o)))

ma ne, cirkam ja i dalje, ne brini, samo mi je skroz tinejdž fazon da pišem o tome po forumu :)

Link to comment
Share on other sites

kad se nesto dobro desi pijemo da proslavimo

kad se nesto lose desi pijemo da zaboravimo

kad se nista ne desi pijemo da se nesto desava

rdz rdz rdz himna svih alkosa rdz rdz rdz :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...