Jump to content

Kruko - Ableton Live Set Maj 2006


Recommended Posts

Ableton Live predstavlja revolucionarnu softversku platformu za produkciju muzike u realnom vremenu. Naravno, moze se koristiti i za obican beat 2 beat mixing, a i kao nesto izmedju. Ja sam ga koristio kao hibrid, sa gramofonima, pustajuci ploce, i sekuci neke delove sa njih koje sam ubacivao u set. Rezultat je diverzifikovan set, sat vremena muzike u koji je stalo skoro 25 pesama.

live5arrangement.gif

www.klanrur.rs/~rhhftp/kruko/Kruko_Ableton_Live_Set_-_Maj 2006.mp3

83,8mb

192kbps

58:12 minuta

Lista pesama:

1. Mark-Henning - With The Folks

2. Mark-Henning - Jessy Barbaron

3. Kruko - Glitch Bitch (Bvoice & Khz remix)

4. Mark-Henning - Wise Cracks

5. Bvoice & Khz - Soft Gum Switches

6. Richie Hawtin - Twin Cities

7. Kruko - Analogue Dispatch

8. Sweet 'n' Candy - Unbreakable

9. Lega - Don't Shoot the messenger

10. Funk D' Void & Phil Kieran - White Lice (Lee Van Dowsky remix)

11. 2 rare people - Time (Pascal F.E.O.S. Treatment mix)

12. Gabriel Ananda & Cio D'or - Lauschgoldengel

13. Chris Wood - Seis O Seis

14. Lfo - Freak

15. Lega - Ce Mourtel Ennui

16. Robag Wruhme - Robag's Bobb 2005 Fur F.

17. Kruko - No Hate Allowed

18. Cirez D - Control Freak (Adam Beyer & Henrik B remix)

19. Jose Rodriguez - Celula

20. John Selway - Bass Control

21. Ajello - Harlem U.S.A.

22. Chemical Brothers - Morning Lemon

uzivajte [8D]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

set je extra mnogo mi se svidja mada je spor i darck za moj ukus al sam ga zgotivio ima neki tok da mozesh da radish neshto na kompu da ide zika i da neprimecujesh je al da ti je dojaja nije napadan previshe to mi se svidja aj nastavi ovak odobre stvari da pravish pa te okachim na site [:p]

Link to comment
Share on other sites

danas idem 706-com iz bataje do grada a iza mene prichaju dva prilichno "brza" tipa u pnoj puma opremi. I pricha ide kako oboje vole muziku, i rade kao dj -evi. Bash su pominjali Ableton i Qubase, jer Jedan pusta po zurkama a drugi se hvali kako pusta elektro u mamolu ( a nada se da ce za godinu dana dogurati do Plastika jer je tamo vrh), uz prichu kako je mamolo malo mesto, ali barem nije seljacka lokacija kao Van Helsing, pa se tamo (u Mamolu) mogu sresti mnogi kul tipovi, od kojih je pomenuo ime izvesnog [;)] Milosa Vujovica.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

danas idem 706-com iz bataje do grada a iza mene prichaju dva prilichno "brza" tipa u pnoj puma opremi. I pricha ide kako oboje vole muziku, i rade kao dj -evi. Bash su pominjali Ableton i Qubase, jer Jedan pusta po zurkama a drugi se hvali kako pusta elektro u mamolu ( a nada se da ce za godinu dana dogurati do Plastika jer je tamo vrh), uz prichu kako je mamolo malo mesto, ali barem nije seljacka lokacija kao Van Helsing, pa se tamo (u Mamolu) mogu sresti mnogi kul tipovi, od kojih je pomenuo ime izvesnog [;)] Milosa Vujovica.

Ahahahahah pazi krenem da chitam text i negde na pola skontam da prichash o likovima koje znam, i kad videh na kraju... :)))

koja sluchajnost :)

Link to comment
Share on other sites

kaci slobodno, sto vise ljudi cuje, to bolje :]

a blog je tvoj? :))

redovni sam posetilac :) doduse, samo slusam, ono sto mi se svidja kupim :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...