Jump to content

S(CG)


Recommended Posts

ocigledno je da ne mozemo zajedno. da se otcepimo pa nek ide.

sta imamo od toga sto smo zajedno? oni imaju neke komplekse od nas jer smo 30 puta veci, imaju slicne komplekse ko sto su hrvati imali od nas. ne treba nam to. bolje da se otcepimo i kolko tolko sprecimo mrznju... sta sad

nije strasno. ionako nam ne donose profit, samo loss

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iskreno

nek , se odvoje

i nek se nasa vojska mirno

povuce

i da sad na raferendumu neizglasaju da se odvoje

shta mislite da ce ekipa koja zeli da se odvoji

sedeti skrstenih

ruku

kontam da ce da pocnu da prave sranja itd itd ....

eo vec sam nacuo da je u crnoj gori pocelo sranje

da se peglaju itd itd ....

Link to comment
Share on other sites

Sad je kasno da se bilo sta kaze.Po nekom mom misljenju Sve mile i Tudjmane i kuchane i mesice i ostale separatiste koji su doveli do zla 1991 (mada je to krenulo mnogo ranije al ajde) pa nadalje je trebalo ubiti na vreme i to usred beograda na sred terazija i to snimiti i pustiti da ceo svet vidi.Da je neko bio pametan pa pobio 1000 ljudi 91 Sranja ne bi ni bilo.Opet to je samo neko moje misljenje jbt cela evropa se ujedinjuje a mi nesto kao nasli tu da se delimo.

Lepo je uradio tito koje vec ono godine kad je bilo sranje u zagrebu.Tenkowi i wozi dechko.Diktatura ftw

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

ae ne skrecite sa teme, da ne bude opet flejma oko partizana i chetnika i sl..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Meni samo smeta jedna stvar. Sto mi iz Srbije nismo u mogucnosti da glasamo da li zelimo da budemo u drzavnoj zajednici sa Crnom Gorom. Ako oni glasaju , sto nebi mogli i mi ? Ispade da je cela Srbija da se SCG odrzi ... a ovaj forum i milioni slicnih, narod na ulici i svaka osoba sa kojom sam pricao ima stav da ZELE da se Crna Gora odcepi.

E kad se otcepe, idemo ovako, nadjemo sve privatne firme u Srbije ciji je vlasnik drzavljanin Crne Gore i trazimo mu da podnese istoriju finansija za tu firmu u poslednjih 20 godina. Posto to niko nije u mogucnosti od njih, da dokaze odakle njemu ta firma, damo mu 24h da se spakuje u jednu kartonsku kutiju i pravac more za stalno, nek gaji limun, ananas i banane. A firmu ce da damo drzavljaninu Srbije. Vise posla za nas, pare ostaju u drzavi , vama lepo jer ima posla , meni lepo jer vi imate posla pa ja imam posla i tako. Svi srecni a geri izvozi banane i misli kako mu je bilo lepo dok je zezao narod.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

i nek se nasa vojska mirno

povuce

Aaaaaa? Kakva naša vojska i kakvo povlačenje?

Eto, i onda se čudimo kako se raznorazne priče o velikosrpskoj hegemoniji primaju u mlađane mozgiće? Nemamo mi nikakvu NAŠU vojsku dole, to čak i da nisi tako mislio, odmah asocira da mi nešto kontrolišemo i držimo pod okupirajućom kandžom Crnu Goru (otprilike ovako nas i predstavljaju na promafijaškim medijima u CG). To je zajednička vojska, a da ne kažem da još od Beogradskog sporazuma državljani služe vojsku u svojoj državi članici, ukoliko ne izraze drugačiju želju. Od tehnike, sve ostaje u državi članici što se kod nje zatekne u slučaju eventualnog razdvajanja.

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Lepo je uradio tito koje vec ono godine kad je bilo sranje u zagrebu.Tenkowi i wozi dechko.Diktatura ftw

A jel?

kad je to tito uradio?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pomesao mladic tita i slobu, zgreb i beograd.

Ako je mislio na 72-gu i maspok to se vijalo po sumama rvatske i bosne

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaa? Kakva naša vojska i kakvo povlačenje?

Eto, i onda se čudimo kako se raznorazne priče o velikosrpskoj hegemoniji primaju u mlađane mozgiće? Nemamo mi nikakvu NAŠU vojsku dole, to čak i da nisi tako mislio, odmah asocira da mi nešto kontrolišemo i držimo pod okupirajućom kandžom Crnu Goru (otprilike ovako nas i predstavljaju na promafijaškim medijima u CG). To je zajednička vojska, a da ne kažem da još od Beogradskog sporazuma državljani služe vojsku u svojoj državi članici, ukoliko ne izraze drugačiju želju. Od tehnike, sve ostaje u državi članici što se kod nje zatekne u slučaju eventualnog razdvajanja.

nelaprdaj

ima neshto dole neznam tacno shta bash sam pricao sa likom kome je burazer bio skoro dole na sluzenju vojno roka

i ko je reko ?! da drzimo okupiranu drzavu

jednostavno imash dole nashish vojnika koji sluze vojni rok ...

Inace poenta je u tome shto ,

ako neziglasaju nezavisnost ekipa koja oce nezavisnost nece sedeti skrstenih

ruku

nego ce da bude sranje kontash kao shto je bilo u bosni svi muslimani napustili jna i o krenuli da ratuju snjom

tako i ovde moze da bude ....

mada se nadam da natje

Edited by Intruder
Link to comment
Share on other sites

[jupi] POBEDJUJEMO [jupi]

Milo se od septembra upisuje u skolu klavira u Napulju, a ove male miseve ce vec lako...

kako je lepo kad unapred znas nesto, evo danas sam se kladio da uzmem easy money. [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...