Jump to content

S(CG)


Recommended Posts

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bash sam sad gledao na hrvatskom rtl vesti...Nemate pojma koliko su HRVATI SRECNI zbog ovoga...Jebem im mater ustashku

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

svi su sretjni sem nas... a jebiga...

sinotj me dovoljno bolela glava zbog ovog sranja... netju vishe da se nerviram whats done is done... jednog dana ako budem bio u prilice da promenim neshto promenitju ... do tad shtekam kesh za nuke \o/ :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

argh smora li mada ja imam jugoslovenski pasosh kontam da svi imaju taj mali plavi... sho njega da menjam kako lepe vize imam [:D]

hmm vudu za par dina kad nadjem kontakte :)

i sredim stvari vidish ako se propadne d aimam u shteku makar jednu pa da shaljemo na severni pol \o/ :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

douh to je glupo.. pa shta onda? sjebesh ga i isto samo se skupila voda koja je bila tu, kazhem ti sjebemo severni, i onda sva voda odzgo ode dole i nakupi se dole i moze da se surfuje... bitje ko u waterwordlu, a gore tje biti pustosh... znash ono kao kad kradesh benzin iz kola... na usis... malo krenesh i sve tje da ode... \o/ extra plan... smao mi trebaju ljudi da ga ostvarim gore susha dole waterworld...

a mi izmedju uzhivamo:D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

\o/ a i nadam se da tje u tom procesu da bude zbrisana albanija... mi srbi moramo da napravimo dovoljno veliki zid... koji tje da natera vdu da preleti preko nashe zemlje...

elem. kao shto mozete da vidite na bluprintu...

srbija5od.jpg

crvena linija oznachava zid, gde tje voda da dobije ubrzanje i da preleti nashu zemlju, i strelice oznachavaju mesta gde tje ti talasi sleteti i doneti toatalno unishtenje, crni zid, visok je oko 3-4 km`a a da crveni oko 10`ak, elem... crni tje da nas shtiti od vode,, a plavi dole, to je izlaz na more, naravno bitje na nekim delivoma nasipa al sreditje se ... r u with me? :D

a da ove crne linije to su mesta de tje biti nishta ... hmm po mojoj proceni ... neshto vode bi trebalo da se zadrzi zato shto je nizija tu pa netje motju sve da ode... dole tako da netje biti sushe \o/

a da i josh sam zaborvio da kazhem da na onom zidu ima mogutjnost da se menja ugao... moze da se nacentrira tachno gde koji treba da padne talas... \o/

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

dve stvari me pogadjaju

1. antisrpska kampanja koja je dovela do odvajanje Crne Gore

2. sad u Srbiji svi pokazuju kako su veliki Srbi, kako oni vole Srbiju. Kako mrze sve osim Srba, jedva chekaju da pokazu patriotizam, pevaju "Mars na Drinu","Boze Pravde"...

Meni se jako svidja da toga ima u narodu. Ali mislim da ga ima i da ce ga biti u prevelikoj meri.

To je lepo... ali nije konstruktivno. Uvek smo voleli Srbiju, onda kada smo mrzeli nekoga (Hrvate, Muslimane...). Bio bih jako srecan kada bismo Srbiju voleli zbog nje same...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...