Jump to content

Srbija


Snajper

Recommended Posts

U cemu je fora sa srpskim gildovima? Meni je zanimljivije da se druzim sa strancima jer srba bar ovde kod nas imas dosta :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da nas ima toliko i u alijansi!

Zamolio bih vas da mi kazete neke nickove "domacih" da bih mogao duze da ih gankujem :>

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

nema leba od toga...

kako se zove guild?

koliko vas ima?

itd...

Evo ovako, gild se zove "Srbija" na Sylvanasu u Alijansi. Ima nas oko 80. Cilj gilda je da se sakupi sto vise Srba na jednom mestu i da se oformi grupa za vece istance ali predhodno da se pomogu manjim lvl da doguraju na 60 lvl.

Znate li sto se nikad srbi nisu slozili bar u WOW-u?

Zato sto bi svi hteli da budu gild masterii ili oficiri. To je najveci problem kod nas.

Link to comment
Share on other sites

problem je jednostavan a resenje komplikovano

problem je u tome sto smo "nashi" = svi ochekuju neko popustanje, opustanje i gledanje kroz prste SEBI a od drugih ochekuju 110% ZA SEBE

pogotovo kada smo "nashi" a uzgred i noobovi, e tu tek srece biti ne mozhe

treba 3+ ljudi koji su posveceni mnogo vodjenju gilda a niko ne zheli da se zhrtvuje od nashih (ponavljam sve ovo za pochetne akcije, mnogo lakse je organizovati xyz likova koji imaju played od 30+ dana)

shvatamo mi vash entuzijazam i to je za pohvalu, no vremenom cete shvatiti da je mnogo bitnije da je neko posvecen i dobar igrach nego sto je u stanju da pishe srpski u gild kanalu

to sto neko zheli da bude oficir i GM odmah na prvu je prilichno loshe i dugorochno stetno za gild, mozde da bude dobro i neki od njih ce sigurno super raditi svoj posao ali iskustvo govori suprotno

mnogo srece i nerava

k

Link to comment
Share on other sites

jedine gilde koji uspevaju na ovakvoj su norveshke guilde, a sa obzirom da u norveshkoj 97% ljudi koristi kompjuter, nije teshko od recimo 200 norvezana koji igraju na servu (svaki serv mora da ima ovoliko norvezana, minimun gotovo :P) izabrati prave i pocheti . . . kod nas bash to tako i ne moze, iskustvo govori ;p

Link to comment
Share on other sites

Jbga, za vodjenje guilda, ma kakav on bio, treba cvrsta ruka. Od njene cvrstine, zavisi koliko ce guild istrajati. Na prvom wipeu ce se vec izdvojiti oni koji znaju bolju taktiku i oni koji bi bolje tankovali i oni koji bolje lece i oni koji...Samo je pitanje vremena kada ce neki likovi koji misle da su bolji od drugih izaci, a onda krece lavina.

Ovo pisem ne da ni vas obeshrabrio, nego da bi razmislili dobro o svemu i da ne bi posle 4 meseca shvatili da od guilda nema nista a da je neki Englez/Holandjanin/Rus/Ceh sa kojim ste radili WC ili BFD sada vec u pola t2 seta i da se zgotivio sa nekim cool lokovima koji za vas sada nece ni da cuju...

edit.

E, da...resenje za vase probleme > SERBIA chat kanal!!

edit2.

A ako hocete da igrate zajedno, picite PvP...na Haomu imamo PvP ekipu sastavljenu od srpsko-hrvatsko-govorecih ljudi i igramo sigurno par sati nedeljno (6-16 [:D] ) zajedno

Edited by Perun
Link to comment
Share on other sites

ovo ode u totalni off topic....

snajper kazes ozbiljna gilda?

To znaci da planirate u skorije vreme da radite ZG,MC,AQ,BWL...Za to vam je potrebno:

1. Web sajt sa forumom i DKP stranicom koju ce nekoliko moderatora odrzavati svakodnevno

2. 80-100 aktivnih ljudi 60 lvl koji su sposobni da prisustvuju raidu bar 2x nedeljno (sve zavisi od vas)

3. Odgovorne vodje sa "dostaaaaa" slobodnog vremena koji ce sve da drze pod kontrolom

4. Nijedan .....naglasavam "NIJEDAN" igrac manjeg lvl-a od 60

ovo sve govorim iz iskustva jer sam dugo bio u Dragonu a i guild u kome sam zavrsio igranje na Sylvanasu 3 puta je menjao ime sve pokusavajuci da podizanjem lvl req iskristalise samo lvl 60 igrace. I fala bogu posle 3 meseca maltretiranja poceli su da farmuju end game instance

Mislim da pokoja nerazumena rec/fraza na guild/raid chatu nije razlog za pure srpski/ruski/danski guild

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Pa nije bash da ga je preterao , zbog necega nasi guildovi ne traju mnogo.

Secam se kad je ortak pokusao da organizuje domaci guild (Srpsko/Hrvatsko govorno podrucije)

Sve je lepo islo , prijavljivanje za instance , dobra atmosfera sve dok nije dosao trenutak za MC.

Kad je Gmaster zamolio ljude da Respecuju na PvE spec kako bi mogli da nesto ubiju u MC , svi su rekli "lol/pali/gubi se/nema sanse" i slicno kukajuci kako nece moci da farmuju kesh ...

Zato pre formiranja postavi ostre zahteve koji ce da se UVEK postovati posto smo mi dosta skloni "izmeni pravila"!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...