Jump to content

STRIPOVI maded by RUR members !!!


Recommended Posts

milanche> pa znas iz simpsona, kad upoznaju coveka koji stuca vec 40 godina? hick kill me hick kill me hick kill me :)

statore > fora je kao jedinica jebe nulu, binarni sistem, ono kao g33k p0rn :)

kuzhis? :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Njet,

jer trpanje jedinice i nule je cist software a o/c, fsb , multiplikator,su tipicni predstavnici hardware-om. I plus kako moze jedinica i nula da rade na megahercima kada je to odlika tranzistorskih kola koji sa kojima binarni sistem nema mnogo veze. Te mi nije jasna bas relacija izmedju ta dva.

Ono samo mi je jasno da autor stripa ne razlikuje dzojstik od misa [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ne vredi, niggeru, brate, dakle odoleo sam iskusenju da darijana stavim na ignore listu, ali sa crnim vise nema sta da se dvoumim...

mislim, covek spamuje/flejmuje najruznije od topica do topica, a niko ni da ga upozori...

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Uskoro.SEKIRAS 3.Zaplet se sve vise zaplice.Srafciger sanja cudan san i iz njega saznaje da je na clanove rur foruma bacena gay bomba.Ali ne moze da resi zagotentku zasto je decak sa sikirom iz prigradskog naselja odoleo gasu?Da li je on jedini str8 uvek bio,da li su rur clanovi ustvari gay?Uskoro na vasem ekranu SEKIRAS III THE REIGN OF THE rur FAGZ!!!

Edited by SATAN-2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

millancche genije nema sta ludnica od kidanja nastavi nastavi

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

ROFL ROFL ali ono pustinjsko zbunje ahahhaha ocju jos jos jos jos jos....more :D

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...