Jump to content

brza hrana po gradu


Guest

Recommended Posts

jedina dobra pica u blokovima je u Sumo, pochetak trzhnog centra u 45. bloku

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e to je bash i moj problem, poshto moj tjale da pridje shporetu netje... najvishe je da spremi neshto u mikrotalasnoj... :D

tako da i ja izigravam domatjicu doma.. :))) elem, otjesh da razmenjujemo recepte? :D

ma kod mene nije da niko nece, nego nema ko da pridje shporetu sem mene i ponekad bate, jbg, cera josh mala za te vratolomije... :o)

a recepti... skoro dobih divan recept za sarmu :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

igore mojne pljujesh po mesku dobro meso , dobra cena jes mozda izgleda malo prljavo al su ga sredili sada :)

Ja ne pljujem po mesku, pljuvao sam njihovo sranje.

Ili sam ja naisao kad je radio srecni kurcic vili ili nesto ovde ne stima.

Rezime : meso nije bilo meso, somun star 74 dana, prilozi kiseli.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nisam bas procitao sve detaljno, al' evo nekoliko mojih hintova ...

BUREK - Pekara "Chubura" aka "Non Stop", sam pocetak 14. decembra (Cara Nikolaja II).

SARAJEVSKI BUREK - Cosak nizhe, prekoputa C marketa, ne znam kako se zove pekara, Makenzijeva (Marsala Tolbuhina).

PITICE, MINIPICE - Za ovo prvo, "Kesten", u Glavnoj u Zemunu (tj. jednoj od ulica koje izlaze na glavnu, odma' kod vojnog odseka ili vojske, sta je vec tamo), a za minipice opet "Chubura" u 14. decembra. Kesten ima i dobre "stapice" sa mesom, pecurkama, sirom...

PIZZA PARCHE - Terazije, kod stanice, Opera (sa tunjevinom) je vr'. Stavljaju tunjevinu u komadima a ne mlevenu, svi znaju zasto je to bolje. Valjda je to taj "Poncho" (vidim neko spomenu). Nesto losija mi je u Alvadju ali still good, i to bash Alvadjo (prsuta / pavlaka kombinacija), kod Zelenjaka, na izlazu iz podzemnog kod Prizrenske (valjda je to prizrenska).

PIZZA CELA - Botako, odlican fazon sa "susam-koricom", prijatna atmosfera, kul usluga, naravno pricam o ovom kod Kalenca, ima onaj i u Takovskoj al' tu sam bio samo jednom. Brusketi su isto jako dobri. Alternativa - Snezhana aka Kevin's bar aka opet Snezhana, cene jos uvek fer, a pica jedna od boljih (tanko testo). Preporuka - Texacana pizza.

RIBLJI FAST FOOD - Onaj u Nusicevoj (valjda jos radi, nisam bio jedno mesec dana), punjene lignje sa tartar sosom ftw.

KUVANA HRANA - Vrtlarska, Zemun, kod Zemunske gimnazije, nesto se smesno zove radnja, dal' "dobar zalogaj" ili tako nesto. Corba, salata, pire krompir, sve to za ok kesh, super covek da se najede "kuvanog" za razliku od standardne "suve 'rane".

SENDVICH - "Najveci" kod Trpkovica ftw! Nikad nije suv, uvek je svezh, ima dosta "unutra", a i bogami se covek najede propisno. Trpkovic je u Nemanjinoj, mada ima i u Svetozara Markovica, al' tu nisam bio. Alternativa mozhe da bude "Klas" sendvich u Klasu (ili Zlatiborski), isto je svezh i fin, malo onako pravi "domacinski" sendvic za razliku od ovih novih varijanti "topli sendvich i izmedju salata". Ovo je Klas na Bulevaru (kod Jagitjeve), al' kapiram da prave i na drugim mestima te iste sendviche, valjda su istog kvaliteta.

PUNJENO BELO - Uno u zemunu, takodje Vrtlarska. Ne znam da li ga takvog prave i na drugim mestima, ali ovaj je odlican. Em veliko parche, a em je fil potpuno drugaciji od ostalih punjenja i nekako mnogo lepsi i ukusniji.

DJEVREK (od mesa) - Ne Dedu, na vr' bulevara, kod Bondjorna. Kad uzmes taj Djevrek, onda ti i somun/zemicku "premazhu" kombinacijom aleve/vegete sto je tako dobro, da ja nemam rechi. Plus djevrek zaista ima rupu u sredini, a to ce se pokazati korisnim za priloge koji nekako zbog toga ne cure i ne ispadaju iz zemicke/somuna.

BANJALUCKI - Ruzveltova, meni jos uvek jedan od najboljih nacina da se bash najedem. Jeste mi smetalo (i jos uvek smeta) sto nema nista pored kecapa, senfa i luka (aleve), ali prezhivi se nekako. Cudno kako mi to meso ok odgovara iako je sa elektricnog rostilja (sa kojeg obicno ne volim klopu).

PIROSHKA - Pauzza, Kneza Milosha kod stanice (i elektrodistribucije). Piroshka (za poneti) je jedna od boljih u gradu, kao i votjna salata. Sendvichi im nisu neki, a bogami ni pice na parche. Piroshka je ipak sasvim, sasvim dobra. Alternativa mozhe biti "Kapri" na Crvenom Krstu, dobra je piroshka, opet loshija pica na parche.

PLJEDZA - Bulevar kod studenjaka (al' vidim to su svi zhivi vec pomenuli). Alternativno je ok uzeti Njamburger kod Kalenca, a oni na tom istom mestu super prave i rolovanu dzigericu. Ovde je plus sto mozhes da trazis da ti spakuju u one kutije od stiropora, odvojeno meso, prilog i somun, za zgodno jedenje kod kutje.

Neka bude da je to to, dosta vam je. Ako se setim jos necega, ubacicu.

edit: hvala drugarima na podsecanju,

SENDVICHI - Zvonce, odma' ispod Tasha sa leve strane. Kolega Nenad i ja cesto volimo tu da svrnemo posle RHH-a. Imaju sjajne sendviche koje zapeku u rerni, odlican je dupli sa pecenicom, ja volim i kari u lepinji (piletina, kari, lepinja ;) i tunjevinu u lepinji.

Link to comment
Share on other sites

Lale, pocheli su da ti se provlache ch, sh, a bogme i tj po postovima... :D

u pravu si, negde 1999. a mozhda zapravo 2000. godine. Problem je kada ti se tj, ch i sh pojave u zvanicnim tekstovima koji treba da idu u stampane medije, sto se meni sasvim sigurno nikada ne dogadja, za razliku od nekih u koje ne zelim da upirem prstom :>

Link to comment
Share on other sites

Najjaci roshtilj IKAD je u nekom govnjaivom lokalu kod skojevskog naselja,zove se Full ili tako neko retardirano ime....Ali ono nije normalno, dodjem tamo mrtav izgladneo u pola noci, uzmem punjenu i jeedva je pojedem do kuce...Ownage (lol a tek sto imaju debilna imena pljedzi tipa "Krusty Burger" :)) )

Totentanz = Cold Fingers = OpT1mUs

Link to comment
Share on other sites

Gde god da ocete da jedete u Bg, SAMO IZBEGAVAJTE PERPER kod sajma...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

josh jedan glas za Botako, hvala pajseru

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...