Jump to content

brza hrana po gradu


Guest

Recommended Posts

kad smo vetj kod nishlije - najjacha je scena kada igi naruchuje piletji batak i riba jedna odnosi njegovu porudzhbinu ispred nosa, a mi chekamo jedno 20 minuta za istu :D

inache... ne bih dodavao nishta.. mada bi mogli da da te opis gde se mogu natji te fastfoodolike radnje na nbgu poshto nejznam taj kraj bash naj :) elem od svega shto mi je ostavilo utisak je palachinka trg u pizzeriji trg .. na trgu :) znachi tachno po mom ukusu ! :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

elem od svega shto mi je ostavilo utisak je palachinka trg u pizzeriji trg .. na trgu :) znachi tachno po mom ukusu ! :)

sa ovom konstatacijom "moram" 100% da se slozim... to je jedina brza hrana koju jedem, jer jelte moram izigravati majku i domacicu, pa se mnogo vishe hranimo "na kashiku"... :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi pljujete loki a velichate duff a da se ne lazemo mleveno meso u duffu je ochaj i u dafu vredi samo piletinu uzeti dok je kod lokija mleveno meso vrh, konkretno punjena gurmanska itd itd pljeka dok je pohovani kachkavalj koji je pre kod lokija bio majka nad majkama sad uzhas ... dal su promenili snabdevacha ili sta ne znam ali ko djon da su krchkali u 10godina starom industrijskom ulju ...

ovo su dva mesta koja redovno posecujem a osim toga chobanov odmor je bio super mada vidim neko reche da su propali/zatvoreni

picerija butzko (francuska i beogradska ali valjda znaju svi) pice im nisu nesto ali je poenta njihovih pica da budu podloga za salata a meni konkretno omiljena je govedja salata mmm

palachinkarnica pinokio ftw

naravno rispekt za maru i rip :D

btw meni je takodje vrh mcfarm hamburger u meku ali samo on i mozda onaj sa ribljim filetima kako se vetj zove filet'o'fish ili kako vetj ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

sa ovom konstatacijom "moram" 100% da se slozim... to je jedina brza hrana koju jedem, jer jelte moram izigravati majku i domacicu, pa se mnogo vishe hranimo "na kashiku"... :o)

e to je bash i moj problem, poshto moj tjale da pridje shporetu netje... najvishe je da spremi neshto u mikrotalasnoj... :D

tako da i ja izigravam domatjicu doma.. :))) elem, otjesh da razmenjujemo recepte? :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

kakvi ste socijalci .. vazno da vam je veliko a ukus nishta. meni je glumac uzasan, uzasni prilozi, uzasno testo. chinke na trgu slane (slatke su im bzvz), pinokio (slatke) i tata kod net+ samo su ga sada zavukli iza jebu glumac uzduz i popreko.

inache uzimati kod bucka picu sa salatom preko je horor. meni je pica kod bucka ovako bez ichega vrh (dobro moglo bi malo vishe priloga gore, ne salata nego shunke, pechurke i kachkavalja) jer ono testo je bash kakvo ja zamishlam da treba da bude testo za picu.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ma salate su im uzasne .. kapiram da sipaju pola flajke zejtina u njih koliko su masne da bi mogli duze da traju. u sendvich josh kako tako idu zato shto onolika hlebina upije to delom, a na picu nikako samo ti je muka.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

naj mesto - uno (ima ga svuda) mnogo dobar roshtilj, vrlo ok cene, najdem se kao stoka uvek [:D]

pizza and ostali crap - bulevar, usput mi je, jer chesto idem kod vuka, tako da samo tu zderem picu !

palachinke - pa keops je ok, nisam neko vreme bio tako da ne mogu da kazem da li je onakav kakvog ga ja pamtim...

orao nije propao, ubio ga bulevar...

Link to comment
Share on other sites

Poshto sam jako chestu u bg-u , moram se i hranit' , e sad neko reche grill uno , znachi savija koliko je dobro porcije su sramota velike , fazon 120din pljesak od 200g a za 200din pljesak od 350g punjeni ko pojede svaka mu dala , punjeno pilece belo ( koje na roshtulju izgleda kao da su zaboli nekog leshinara i napunili ga ) koshta oko 200 tako neshto , i orao nije losh ako uzmete picu za tamo sasvim pristojne pice za ne previshe kesha , i keops mi je bio ok jedno vreme sad mi se zgadio neshto dunno zashto toliko od mog poznavanja hasa in teh belgrade :(

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

word za mauda, salate kod bucka suckuju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

muad > ja sam bjedni student i bjedan sam previshe suvishe, a

ko ukus valja - sreca

ako je veliko i solidnog ukusa - sreca sreca

ako je veliko i odlicnog ukusa - sreca sreca radost

ako je veliko i odlicnog ukusa i jeftino - sreca sreca radost radost

:)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

uglavnom jedem kasno nocu u tim ulicnim hasionicama.

kasno uvece=kruko mrtav pijan.

mrtav pijan=nije bitno sta jede, samo da ga ima.

kuvam gajbi pa jedem, zdravije je.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

STEPIN VAJAT je keva... tj. punjena je keva...

pa DUFF, < tu ima svashta.. :)

pa rolovani SHISH cevap..

a kod NISHLIJE samo po neki put na cevap...

kod moje shkole (shesta gimn.), na bulevaru na stanici,

PAUN, tu je pileci file i batak full...

ostalo se raspada...

i kako to da zaboravim...

MARA JE BILA KEVA DOK JE NISU ZATVORILI...

eto!

poz

Edited by dMan

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Prekinite da govorite pljeka, nekako mi deluje....uzasno :)

Zamisli odes na jebeni zlatibor, kopaonik ne znam ja u neku kafancinu (tipa kamiondzije) i kazes :"dajte mi jednu pljeeeeeeku, jeeeebote"

Link to comment
Share on other sites

Ohoho, stvarno ima pametnih stvari da se procita ovde, morace to da se overi jednom kad se nadjem u bgu konacno.

Inace, fast food ne gotivim nesto previse, jedino kad se vracam kasno uvece sa neke pijanke pa da stavim nesto na zub na putu do kuce. Skorasnje iskustvo mi samo govori da loki nije bio ko sto je nekada, znaci pojeo njihovu standard pljeku na putu od kioska do gajbe, koja nije ni 3 ulice dalje. Stepin vajet sam cuo da je odlican, proverice se jos ta informacija.

Kupovinu pizze na kiosku ne gotivim, tako da nisam kompetentan o tome da pricam. I cobanov odmor je odlicna stvar kad smore sve pljeke i bataci ovog sveta, jel zatvoren ili sta?

Link to comment
Share on other sites

Grill Uno (ima ga na preko puta zeleznicke stanice, prekoputa BAS-ve stanice, u bulevaru kod depo-a, negde gore kad se krene ka konjarniku 31. pa 2 stanice pre maksija, i naravno.... u skadarliji). Taj u skadarliji mi je postao omiljen zbog stvari s imenom Shumadinka (: Odprilike tolko mesa ima u tome da zakolju svinju i stave je celu u lepinju... :)) Shalu na stranu, to je pljedza od 350-400 grama punjena prshutom, kackavaljem, pecurkama i kajmakom.

Drugo mesto koje bih spomenuo je svakako pekara Bulevar, preko puta lole, stvarno ekstra rostilj imaju. Imaju cak nesto od 500g.... znaci ravno pola kile mesa (:

u Juznom Bulevaru.

dakle ima lik koji radi tu a chovek je potpuni ludak... zapali mu se rostilj i on kao gleda. gori sve... i on uzima i pocne da sipa ulje i da maze mascu ostale resetke koje se nisu zapalile. idi bre sine. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@grill uno u Skadarliji

Nisam znao da je tako dobar,nalazi se taman ispod moje teretane,pašće jedno testiranje.

Nego zaboravih najbolje mesto gde jedem najčešće

Sarajevo(valjda je Makedonska ili se samo nastavlja na nju,kod Birotehničke)....najjače pite u gradu

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...