Jump to content

Najbolji superheroj


Recommended Posts

Vazno je da obrazlozite svoj stav, a ne samo da udarite ime superheroja.

Meni je Betsi gotivan je je nadrkan, radi sve na svoju ruku i zgutao je Supermena kada je bio u poznim godinama. Posto je ultrabogat ima najnoviju tehnologiju i sve mu je dostupno, sto je u sustini najveca mana njegova jer moze da ima sve sto hoce. Svidja mi se kad postane predrkan i krene sve da ih ubija umesto da ih onesveshcuje. I ko sto neko rece, samo je covek.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ja nisam to toliko pratio

ali najbolji su mi superchicken... ne mogu vam preprichati celu njegovu lichnost ali u sushtini je smoren nadrkan gari koji sve jebeno mrzi ali kao trchi okolo i bori se pored zla

i hellboy jer je nadrkan i smoren i gari koji jebeno sve mrzi ali trchi kao okolo i protiv zla se bori

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Riddick.

iako ima 'seva mi paja' stav i ubija na keca sve koji mu se suprotstave, ipak je u dushi mica.

badass lajnovi, n1nj4-like sk33lz.

a i dosije mu je impresivan:

pobegao je sa planete pune krvozhdernih aliena (neke je chak i golim rukama ubijao)

unishtio najozloglasheniju grupu bounty huntera

spasao univerzum.

postao vladar istog :)

Link to comment
Share on other sites

Riddick.

iako ima 'seva mi paja' stav i ubija na keca sve koji mu se suprotstave, ipak je u dushi mica.

badass lajnovi, n1nj4-like sk33lz.

a i dosije mu je impresivan:

pobegao je sa planete pune krvozhdernih aliena (neke je chak i golim rukama ubijao)

unishtio najozloglasheniju grupu bounty huntera

spasao univerzum.

postao vladar istog :)

Ajde priznaj da si ga se setio kada si pogledao na moj avatar? ;)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ozgy > uvredio si mocnog jokera nazvavsi ga klovnom! YOU INFIDEL!

ali da jebe keve tu si u pravu, stvarno je mnogo zajeban baja :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Supermen , jer je jedini pravi superheroj...Prosto mi se sere kad vidim Betmena , mislim , da imam kesha ko on , da napravim sve te gadgete i onaj opasac sa svim zivim sranjima , i ja bih bio superheroj.Supermen je rodjen sa motji , dok je betmen burzujcic koga kesh vadi...I ovako u zivotu mrzim kad je neko "neko" samo zbog para...

Link to comment
Share on other sites

:)

Koliko se samo lozhite na Tarantinov pasus, koji je apsolutno netachan.

Obratite pazhnju na dve stvari.

Prvo: da su i Superman i Clark Kent (za javnost) maske.

Drugo: Kao Clark_za_javnost nije maskiran u prosechnog choveka, nego u choveka koji je prosechan, ali je pored toga i vetja kukavica i smotanko nego shto je uobichajeno.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

meni nije jasno u toj spici zashto uzima spajdermena kao primer.

supermen nije odrastao kao supermen, on je odrastao kao klark kent sa super mocima (nisam gledao smallville tako da nisam previshe upucen)

spajdermen je odrastao kao piter parker, ali igrom sluchaja nametnuta mu je super moc.

to je otprilike jedina razlika izmedju njih dvojice.

obojica su dvostruke lichnosti. da je supermen sa 20 godina doshao na zemlju klark kent bi mu bio alter ego. ovako je svoju snagu ogrnuo u helanke i nazvao supermen, a sve svoje strahove i slabosti stavio pod imenom klarka kenta. bash kao i spajdermen koji je ipak dublje odradjen u stripovima pa zbog toga pati od krize identita i drugih psiholoshkih poremecaja..

Link to comment
Share on other sites

swamp thing ta-naaa na-naa nanananana SWAMP THING !! :DDD

shalu na stranu... najomiljeniji super heroj mi je goku :) najjachi supersejan od svih :)

a od ovih americhkih super'eroja - vulverajn mi je najjachi baja...

a shto se tiche dc comicsa... batman... bash zato shto je samo human.. supermen je shonja.. a uhostalom.. batica ga je pobedio 2 puta :) to govori sve :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...