Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uf...

przhio se danas 70 minuta u redu ispred dojchlandske embajade

VISA JE MOJA!!!111oneelevenjednaest!

sad da se smislim kad putujem pa da krenem sa pakovanjem

onda malo blejao po gradu, lepi vidici danas ceo dan

pa kod neki drugari na ruchak...

pa tjiku na tushiranje & presvlachenje

za 10 min na rhh =o)

ah zhivot je nekad tako lep...

Link to comment
Share on other sites

@soad.... imam ja jednu pesmicu za tebe...

Koju?

jbt.... ja prochitah pesnicu pa taman da povichem tucha tucha... no sve je u redu :DDD

a da... a ko tebe voli? :)

Pa...........moja maaaaaaaaama:) i pesma me voli:).........i tako:)

mozda joj je neki ortak trazio ... :p

danas se raspitah i rekoshe mi da slavi sa nekim dechkom kome se svidjam.........vidoviti Ivane:)

But this time, this time...

I'm gonna try anything that just feel better...

.

.

.

Any little thing that just feel better...

------------------------

Dobro jutro ljudi \o/

super pesma........bash sam je sinotj pevala na svirci:)

Link to comment
Share on other sites

poceo sam mnooooogo rano da se budim... :(

Mozda je to onaj rip koji se desava meni,kad se probudim ujutro i izvalim da sija sunce,odma' mi se ne spava :)))

Skroz se dobro osecam,bio do skole,djuskao fudbal,naravno branio sam (sto rece Formica:"ko ne zna da igra...") u prvom poluvremenu sam se dobro drzao,ali me u drugom nabushishe kao vola [;)]

sve jedno,ishmekerisao sam se kao i obichno [8D]

planirao sam da idem u Barutanu vecheras ali Sharulja bolestan a i cim mu je zbog ocena (jebena trigonometrija) tako da cu verovatno celo veche da igram cs :))

jeboteeeeeeee,skroz sam hepiiii :)))

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

kakvo reagovanje o chemu prichash dechache... shto budzish sad ponovo... ts ts :D

inache chekam hranu da mi stigne, i jea bejebe soba mi je chista i sredjena... napokon su otishli gobilni ispod kreveta... moratju da zapalim cigaru u to ime :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ccc, sve neki spameri bre...to nije bilo tako u stara vremena:)...btw, vratio se iz pozarevca, sad treba da odem dso ortaka da pokupim neke stvari pa malo do grada...i tako:)

da tad bi me banovali i smanjli postove... sd sam imun na to, mislim dopushtaju mi zbog mojih chari koje sma bacio na njih...

kao madjija... [:D]

j/k

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

da tad bi me banovali i smanjli postove... sd sam imun na to, mislim dopushtaju mi zbog mojih chari koje sma bacio na njih...

kao madjija... [:D]

j/k

( [;)] )...

da brate, sad si nabudzio charm i imas 90% magic resistance na ivanove spelove...i josh enchant i untouchable skill...ahaha...serem:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

heh, da me izlazak u bg-u ne kosta pola kesha koji inace dobijam nedeljno, mozda bi i izasao...

ovako provod gajbi... danas su svi nesto zauzeti zbog ispita i kolokvijuma pa blejim sam. no kad prodje pakao bice zlo :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

woohoo, niko me nije cimo da izlazim veceras, lalal nisam morao da smishljam izgovore, kmek, bahs bi voleo da se onako spontano napijem... i da mi bude lepo ono cirka spika mozda zenka neka, al nije tolko bitan taj element...

josh mesec dana i bg, laalalal :))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

smaram shmigija na icq:))...krajnje je vreme da se spava, sutra treba odraditi dosta poslova...

ne smarash me btw, nisi na mom nivou(mislim na nivou smaranja), kad budesh bio izvrshitju samoubistvo [:D]

lele uzimash bubrege a... ts ts ts dule... a moj prvo da zavrshimo... ono makar vredi nekih 30-35k zdrav ovoono... zdrava hrana ne pijem ne pushim, ne drogiram se, bavim se sportom, zivim u zdravoj okolini, nema stresa, i dosta drugih pozitivnih faktora... mlad sam ... odlichan bubreg \o/

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ne smarash me btw, nisi na mom nivou(mislim na nivou smaranja), kad budesh bio izvrshitju samoubistvo [:D]

lele uzimash bubrege a... ts ts ts dule... a moj prvo da zavrshimo... ono makar vredi nekih 30-35k zdrav ovoono... zdrava hrana ne pijem ne pushim, ne drogiram se, bavim se sportom, zivim u zdravoj okolini, nema stresa, i dosta drugih pozitivnih faktora... mlad sam ... odlichan bubreg \o/

( [;)] )...

a ja mislio da ti igras dotu:)...i sta ti to znaci da nisam na tvom nivou smranja, ja sam yoda smora bre:)...laku noc...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

a ja mislio da ti igras dotu:)...i sta ti to znaci da nisam na tvom nivou smranja, ja sam yoda smora bre:)...laku noc...

yoda je olichenje smirenosti... znachi ti si smireni smor... ja sam ebem li ga nek ti ljudi pojasne koji su blejali samnom kaki sam ja smor [:D]

kaok beshe ono... [zenskiglas]kaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii[/zenskiglas]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

to je taj skill... moja chakra nije smao u meni vetj svuda oko mene... u radijusu od 10m... moj ninjitsu.... protivnik oostaje bez volje predamnom... [:D]

neshto kao onaj robot u vodich kroz galaksiju :D

kako je kjut majku mu, tolko negativnosti na jednom mestu... :D usvojio bi ga, pa bi pravili balans na ovom svetu...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...