Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

јеа бејби!!!!!!! [:D]  [:D]  [:D]  [:p]

ја не признајем оружје без најмање 200мм и 50км домета. кад кажеш ПАЛИ!!!11 то једино има смисла за топине, па онда музика за моје уши и

- "где је село?"

- "које село?" 

[8D]

дадада...  [:D]

- добар дан.

- добар дан.

- војна полиција?

- мммм... не.

- што не, они су баш онако најјачи, нико им ништа не може.

- ипак не.

- а шта кажеш на једну слатку малу специјалну јединицу [:)]

- уфффф... не.

- а падобранци?

- [већ лажем] плашим се висине...

- па добро а шта би ти хтео?

- АРТИЉЕРИЈУ!!!

- имаш вид 4, [домунђава се нешто] добро добро, артиљерија...

kekekke artiljerija ftw, zato je sejnt onaki medjed [:D]

llalalala.... ko u andergroundu kad ide od topa do topa i viche paljba il sha vetj vrh [:D]

ahahahha stalja je topovsko meso :D

bolje biti na brdu nego ispod brda :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

sto se tiche civilnog sluzhenja pishe se molba za isto vojnom odseku pre samog sluzhenja i to bez obzira gde ste rasporedjeni...ja sam popio isto artiljeriju ("matematichka gimanzija? pa ti znash da rachunash! daj decku da bude planshetista.") ali kad je na vrata doshla murija da me podseti koliko volim vojsku napisala se molba za civilno i odradio sam svoje u bolnaji ko chovek...jes da se nisam izvlachio ko sto su neki sluzhili civilno, ali i fizikalisanje od 7 do 15 pa to 12 meseci je (bar meni) bilo bolje od kasarne 8.5...pitanje lichnih preferenci =o)

Link to comment
Share on other sites

A ne ne... Fora je u tome, shto je u 10:00 Tjebitj napisao da Harkonene juri gom jabbar, onda sam ja ironichnim tonom u 10:05 ponovio njegovu konstantaciju ovde + na icq, objasnivshi mu uz to i gde je i kako pogreshio, a onda je u 10:09 Tjebe smislio podlu prevaru i editovao post tako da izgleda da on nije pomeshao hunter-seekera i gom jabbar, vetj ja.

Zakljuchak - Tjebe je zhvotinja.

My devious plan was foiled. A bash sam se nadao da tje protji :D btw sta ja to lupetam lex lazhe sve. Sve u svemu sleduje mi obnova gradiva pozaboravljao sam sve a i nemam nijednu knjigu trenutno koja bi me drzala sem starih klasika.

Koji si pacenik mlohi, editujes postove :(

Ma ti si samo ljubomoran :D

Tako mi i treba kad postavljam penale :)

:D

PS: @vojska i rev car i sl ... pa nije ih on nista izjebao ... jednostavno je rahitichan (ima astmu) pa ga oslobodishe :D

bog sam ja :D sto sam ih izjebao da sam psiichki nezreo za vojsku i to dva puta po 2 godine al sam izmedju ta dva puta morao da izvadim pasos za ekskurziju a tad to nije moglo bez resene vojne obaveze tako da mi sredishe preko veze da sam polozio zdravstveni pregled koji sam nakon toga opet pao ali avaj vetj mi zapisase da sam prosao :| tako da realno nisam bog nego glupan a mozda je to isto ? :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

znaci i ja sam oslobodjen :/ a dobio sam bio padobrance, kad sam bio mlad i trenirao veslanje. sad me ni za kuvara ne bi stavili :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nesto veoma cudno se desava samnom...

znaci sinoc sam sanjao Ivana,Mjau u Sheyn...a ne znam ni kako izgledaju,a kamoli da ih poznajem...

[:0]

Inace,danas opustencija u skoli...

samo da ne padne kisha...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Nesto veoma cudno se desava samnom...

znaci sinoc sam sanjao Ivana,Mjau u Sheyn...a ne znam ni kako izgledaju,a kamoli da ih poznajem...

[:0]

[roflmao]

Mnogo visish na rur-u [:D]

Inache napokon sam zaspao u neko dogledno vreme (00h) pa sam ustao hepi.

Sve neshto skakucem naokolo. Tekma vecheras ... Sjajan dan.

Link to comment
Share on other sites

standardica dan, samo josh da se smislim shta cu za uveche i kako da se opravdam sebi shto ne mogu da uchim :(

znaci sinoc sam sanjao Ivana,Mjau u Sheyn

neka lezibezi akcija :) ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

artiljerija ftw! [:D]

a pored snajpera, rodjen sam za artiljerca, daj da rushimo ako tjemo da rushimo...

јеа бејби!!!!!!! [:D]  [:D]  [:D]  [:p]

ја не признајем оружје без најмање 200мм и 50км домета. кад кажеш ПАЛИ!!!11 то једино има смисла за топине, па онда музика за моје уши и

A jesu li vama dvojci rekli da u artiljeriji sluze topdzije, a ne furundzije? :) Ovaj se jos i dimenzijama raduje...

Elem, sedim na poslu i nesto malo blejim, malo slobodnog vremena posle pet dana, bas mi prija.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

A jesu li vama dvojci rekli da u artiljeriji sluze topdzije, a ne furundzije? :) Ovaj se jos i dimenzijama raduje...

тако је Зверко, и не треба да се радујеш! није то неки КРАСТАВАЦ! [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Jedva gledam, mnogo cu da missclickujem ljude.. bar mnogo vise nego obicno [:D]

Namesticu mob da zvoni pola sata pre pocetka, ako uspem da se opasuljim do starta super, ako ne .. [sleep]

edit: typo

aAAAAa mogu li napisati post bez pravopisnih gresaka #@$%#%$%^

Edited by shaylee

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

evo me na poslu i vetj se 2 sata smejem zbog onog svog glupog coca cola stripa :D

uzhas... :))

a inache sam se smorio i jedva chekam kutji [:p]

jeeeee

kmeeeeeeee

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Ma dkp-a uvek treba, ali mislim da su menjali raid plan za danas, nisam ni sigurna sta radimo. Videcu kad dodjem kuci .. samo da se ne desi situacija koja se ponovila nekoliko puta. Dodjem sa posla, sednem da "samo" vidim postu .. i posle skapiram da je 22h uvece [V]

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

budžim komp da radi sa bluetooth sluškom, da se prištedi telefon malo..

Nesto veoma cudno se desava samnom...

znaci sinoc sam sanjao Ivana,Mjau u Sheyn...a ne znam ni kako izgledaju,a kamoli da ih poznajem...

jel znaš ti, sinko, da za to treba dozvola?

Link to comment
Share on other sites

uvek treba dkpa? zomg pa nije valjda da se nalazish na jedinom serveru u univerzumu gde ne pada druidloot ko blesav? a od tog "samo da vidim mail" jedina bolja rechenica je "sredjujem ingame inbox sutra, majkemi" =o)

elem proshla ova kishica...sad bih stvarno mogao malo dpo prodavnice...red je =o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...