Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

uf... dva minuta pauze... koleginica mi na bolovanju pa ne znam gde cu pre... pomozi Boze

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja corporate faza je okoncana. Hvala na paznji i dovidjenja.

opet se vracas bacanju rima? vidimo se u knezu :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

a bre bole, sta ti je falilo na onom poslu u onolikoj firmi? si ti vishe za neke freelance fore?

evo mene na nekom poslu, ali honorarnom, trazim slike morisa grina i kucam na forumu...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ahhh, bio na svadbi u Nisu tri dana. Mislio sam da covek ne moze da zivi samo na prasetini i jagnjetini, ali sam se ocigledno prevario. Dobro doduse tu je uvek i verni alkohol da doda ostale hranljive sastojke :) Zakljucak, kad se budem zenio imam da pravim svadbu od minimum 200+ zvanica, nekako su mnogo kul dogadjaji.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

uf sinoc sam se na kraju upucao od muke zato shto sam sjebao neku priliku za akciju .. i shto je najgore upucao sam se pred sam kraj znachi poslednjih 20 minuta me je bilo svuda po lokalu dok su svi ostali bili u fazonu "idemo kuci" .. mera upucanosti se tek moze predstaviti kad kazem da sam uradio slajd na kolenima na narodnjacima :D

shto je najgore morao sam danas da idem na fax, a glava mi je i dalje bila ko zemlja .. i tako ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Godina u srednjoj skoli moze da se padne samo ako:

1. Se ne prisustvuje casovima

2. Ogroman konflikt sa profesorom

Ovo pod dva najviše :/ dok pod jedan može da prođe ako imaš valjanu razrednu :)

Vratio se iz škole,zajebali nas maksimalno

ipak nemamo skraćene časove jer su mentoli odlučili u subotu da prestanu sa štrajkom :( a taman sam imao sve isplanirano

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ahhh, bio na svadbi u Nisu tri dana. Mislio sam da covek ne moze da zivi samo na prasetini i jagnjetini, ali sam se ocigledno prevario. Dobro doduse tu je uvek i verni alkohol da doda ostale hranljive sastojke :) Zakljucak, kad se budem zenio imam da pravim svadbu od minimum 200+ zvanica, nekako su mnogo kul dogadjaji.

uf sinoc sam se na kraju upucao od muke zato shto sam sjebao neku priliku za akciju .. i shto je najgore upucao sam se pred sam kraj znachi poslednjih 20 minuta me je bilo svuda po lokalu dok su svi ostali bili u fazonu "idemo kuci" .. mera upucanosti se tek moze predstaviti kad kazem da sam uradio slajd na kolenima na narodnjacima :D

shto je najgore morao sam danas da idem na fax, a glava mi je i dalje bila ko zemlja .. i tako ..

[jupi]

Зверкооооооооооооооо!!!!!!!!!! [:D][:D][:D]

Ћилееееееееееееееееееееееее!!!!!!!! [:D][:D][:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

samo iskljuchi signe i avatare...

signe sam iskljuchio odavno, a po avatarima razlikujem retarde od ljudi chije postove chitam;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

што си тако негативан бре чика Марги, није било зига зага синоћ? [:D][;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

osh da bacish na zonu mockup ? ili baci na pm, nisam video tvoje radove duzhe vreme, zanima me :)

sada ne mogu da ti pokazem sta sam radio u poslednje vreme jer mi je hard u samrtnom grchu ali posto se u poslednje vreme ionako uglavnom bavim ilustracijom, mozesh mnogo toga da vidish na www.milosr.deviantart.com. Trenutno radim na press dizajnu jednog velikog atletskog mitinga (bilbordi su vec po gradu, predsednik organizacionog odbora Dinkic), a nesto stariji su neke eko kampanje http://www.dizajnzona.com/forums/index.php?showtopic=12937

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

da je u redovnoj zavrsio bi 3 meseca ranije :) ?

pusti ti to...

ja sutra na regtrutaciji biram civilnu :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...