Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zasto uvek moram da dobijem milku sa jebenim suvim grozdjem i lesnicima? Zasto ne samo lesnici?

jebote,pa to je duplo zadovoljstvo!!eeej

bio do teretane posle škole,nisam se toliko umorio koliko sam prognozirao.Doneo mi stalja PB 21...odoh da gledam.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ceo dan blejim po gajbi, nista pametno da uradim.

a kad malo razmislim sad sam miran, dao sam ispit koji sam trebao da dam, uradio sam odlicno kolokvijum koji sam trebao da dam.

i sad sam miran do juna

jipi ka jej! :)

sad cu da kuntam pa sutra na sljaku.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

jel ti studiras arh? svrshila isti? daj neki info da mogu da te prozivam.

hmmmm...ne [:D]

-ti si care zapravo predao ono..

-to je bre iva ide u prvu dinu debilu >_<.

-lol.

-skloniste za prijatelja stip-klub.

-^_^.

bu da lo :)))))

zar nije iva tretja dina gradjevine? [:D]

( [;)] )...

ne, to je milica :PPPPPPPPPPP

sori miljane, al morala sam :) bilo je preterano sweet :)))

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

ne, to je milica :PPPPPPPPPPP

sori miljane, al morala sam :) bilo je preterano sweet :)))

pa zar ne idete zajedno? [:D]

e da, izgleda da sam nekako sjebo nogu, osetjam mnogo tup bol... koji bash iritira... damn:/

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Dan mi je pocheo, tako shto cela grupa sa faxa nije mogla da nacrta jebenog modela zato shto je dotichni zgutao exere ili doshao pijan da nam pozira. Nakon toga popio sam najgoru kafu u svome zivotu, nakon koje me je boleo stomak. Do pre sat sam bio u vikendici i uchio sa junski rok. Malochas sam odgledao pb 21 i nakon nje ortak me cima na msn da dodjem na njegovu zurku u subotu, a znajuci dotichnog bice mucho zenskog sveta.

Ipak zivot nije toliko sranje [:)]

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

pukao sam...

neverovatno sam se smorio..

citam blog neke ribe za koj nemam pojma ko je, a sad vise ni ne znam kako sam uopste dosao dotle... i vrtim tako neka sranja po glavi... bas sam se opasno umracio.. ovih dana mozete da ocekujete more mracno obojenih postova od mene.. izgleda da sam o5 upao u "onaj" mood...

bwaaaaaaaaaa.... kako nam neverovatno vrlo jako treba neki armagedon... da nas pobije sve i sravni sve sa zemljom, pa da nekad negde neke amebice o5 pocnu da se razvijaju, i da nastane neki novi svet.. i da nikad ne postane ovo sto je ovaj svet sada...

zelim kraj...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

probudila me kisha, uzas... ono, kao, sad se radi, a ustvari 'vatam ladovinu dok "veliki tata" nije tu da ispushim koju cigaru i popijem kafu...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

smrc, sjebali mi 34 Two Handed Sworda u RUR FWu... jebem ti spijune... a tek sam stigao na prvo mesto po attacku. :(

ovo mi je danas najjachi utisak...

upao sam u depresiju, nista od odgovaranja fizike... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@ zverko i ivan

pa sa je napisao pre neko vece da pije leksilijum, sva sreca pa cu da prepoznam koje su tablete :P A osim toga, leksilijum se ne pije za spavanje, samo ces se razjebati. Ako to pijes na svoju ruku, prestani odmah.

Lep dan danas. Do mojega. Razvalio sam se od spavanja, zab'o sam nekih 10 sati, a planirao sam da ustanem u pola 10, tako da sam izduvao za jutarnje planove. Smor. A veceras do grada, treba se iscimati po ovom vremenu, bah.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

word Круле!!!

јебала вас хемија, попијте чај од лаванде и природне тоник мешавине, идите на масажу и сауну, шетајте у природи; или РАДИТЕ нешто у животу, па да видите како ћете да спавате...

Иване, имао сам и ја сличан проблем, али најбоље решење је дисциплиновано устајање у рецимо 8 неколико дана и све се доведе у ред.

ево једва сам устао јутрос, иако сам спавао скоро 8 сати... кад дођем кући очи ми се склапају. како чезнем за викендом кад спавам до подне...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Otvara se loki kod mene u kraju, cekam da zavrse pa da vidim tu cuvenu pljeskavicu:)

mrzi me da ucim testoveeeeeeeeeeeeeeee...

vidikovac ? video sam nego neshto mi fenci izgleda to ko mcdonalds :P al videtjemo ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...