Jump to content

Dekriminalizacija droga


Recommended Posts

Hrani se ti chokoladom samo nedelju dana pa cesh da vidish na sta tjes da lichish.

Prijavljujem se za eksperiment.

Jednom sam jeo cokoladu skoro 2 dana.

Bio sam mali, al sam opet zamalo crko :(

Link to comment
Share on other sites

sad procitaj post iznad pa se poceshi po glavi pa procitaj opet pa se pocheshi opet po glavi jebem li ga video sam u filmovima ljudima tako proradi mozak ...

Lik koji se hranio u meku metar dana zamalo nije umro. Hrani se ti chokoladom samo nedelju dana pa cesh da vidish na sta tjes da lichish. Postoji mera za sve ako je ne znas onda si debil a ti tvoji ortaci koji nisu mogli da nadju meru su upravo to ... oni bi umrli od bombona da su ih imali u neogranichenim kolichinama ...

da se i ja hranim hranom koja se sastoji od 4 vrste potpuno istog hamburgera, krompira i 4 razlichite vrste istog sladoleda mesec dana i ja bih umalo knorio

poenta darijanovog posta je da ni zhvake ni chokolada nisu shtetne

pogotovo ne zhvake...

a sad ti idesh u neku krajnost, samo da ne bi ispao glup pred darijanom

e pa momche, chak i samo zelene salate i jabuke da jedesh nedelju dana knorio bi. da li to znachi da su nezdravi?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ne ne eno ti ceo repertoar mek donaldsa pa tu ubaci jos i kfc ili sta vetj otjes od popularnih fastfudova ... poenta je da je dosta stvari koje shvatamo zdravo za gotovo stetno samo se to ne vidi zato sto ne preterujemo isto vazi i za lekove i razna druga chuda pa pola ovog grada je na raznim antidepresantima i pilulama za spavanje a ti isti verovatno pljuju marihuanu i sl. Ovime cemo doci opet na dogme da je nesto drustveno prihvaceno i opravdano a nesto drugo nije. Generalno ako imas u vidu kolko covek popije kafe u zivotu u odnosu na to kolko popusi trave skapiras da je kafa stetnija ...

Necu ni da komentarishem postove vezane za likove koji su od trave trsli sa mozgom zato sto ako ja nisam trso dok sam bio u srednjoj znaci da su oni 4-5 godina svaki dan tukli po 3-4 keta sami ili nisu bili sami sa sobom ni pre nego su poceli da vare

i ne ja ne idem u krajnost pogotovo ne zbog darijana posto je dechko za mene dement ...

btw da pases zelenu travu metar dana ne bi ti nishta bilo osim sto bi ti zafalili odredjeni vitamini koji fale u dotichnoj al zato dodaj jos malo povrca uz tu salatu i mozes ceo zivot tako da se hranish

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

btw da pases zelenu travu metar dana ne bi ti nishta bilo osim sto bi ti zafalili odredjeni vitamini koji fale u dotichnoj al zato dodaj jos malo povrca uz tu salatu i mozes ceo zivot tako da se hranish

al si sad lupio

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

al si sad lupio

Sto sam tacno lupio ? Bez mesa se moze vrlo lako a zdravo hraniti se mozes sa biljkama koje mozes da nabrojis na prste jedne ruke. Inache matorci su mi nutricionisti s izuzetkom da ne jedu zivotinje meso vetj samo riblje.

svaka supstanca je otrov kada se unese u dovoljnoj kolicini...postoji i trovanje vodom...

inache trovanje vodom se zove davljenje ? :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

nene, ILI po kvoter svakom :) zasto bi sedeli i pili satima, kad mozemo da se sabijemo za par minuta :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Apropo hrane.

Imali su turci obicaj da zatvorenicima (malo vidjenijim tj politickim) daju da biraju sta ce jesti, ali samo jedno jelo koje ce jesti do kraja kazne .

Birali su razne djakonije i obicno brzo skapavali jer se jelte to desava od jednolicne hrane.

jedan sultan je znao za jadac, i kad su ga corkirali odabrao je svoje jelo i ziveo jako dugo i zdravo. Znao je sta ima sve potrebno coveku :)

Link to comment
Share on other sites

elaboriraj kolko ja znam samo jedna stvar u mesu je u stvari potrebna coveku a ista se moze natji u vetjini pechuraka ...

zašto nešto ne verujem u ovo....

kolko ima samo amino-kiselina koje se nalaze samo u mesu i nigde više...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

-Chekaj Mohicane, jel ti to pokusavas da opravdas duvanje, da nam objasnish da je to ok..?

Edited by tibor2

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

-Chekaj Mohicane, jel ti to pokusavas da opravdas duvanje, da nam objasnish da je to ok..?

Otju da kazem da me boli uvo i da smarate sa akcijama kako je duvanje loshe a pijete 5 litara kafe dnevno i pushite dve pakle cigara. Ja sam poprilicno duvao u srednjoj i nishta mi ne fali, a ti shto prsnu od marihuane nisu ni bili citavi za pocetak ...

nisam rekao da se ne moze bez mesa, vec da nije zdravo hraniti se samo biljnom hranom...

To "nije zdravo" je malo prejak izraz za tu konkretnu situaciju, bash bash nije zdravo jesti samo meso. Da ne pominjem da je udeo mesa u savrshenoj ishrani mozda 3-4% ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...