Jump to content

Da li vam smetaju insekti?


Recommended Posts

Pade mi napamet da otvorim ovaj topic jer poslednjih pola sata jurim jebenu muvu po sobi. Toliko me je iznervirala da sam sipao malo koce u pepeljaru u nadi da ce sleteti tu da je pwnujem posle... Jako lukava muva, skriva se majstorski (chak shta vishe ja ne bih smislio bolja mesta za skrivanje).

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pade mi napamet da otvorim ovaj topic jer poslednjih pola sata jurim jebenu muvu po sobi. Toliko me je iznervirala da sam sipao malo koce u pepeljaru u nadi da ce sleteti tu da je pwnujem posle... Jako lukava muva, skriva se majstorski (chak shta vishe ja ne bih smislio bolja mesta za skrivanje).

Ja sam odavno tvrdio da je muva pametnija od pajsera ali mi niko nije verovao, sada je

i sam priznao :)

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

'Čele su mi kul, ako ih ne diraš, neće ti ništa, ose ubijam po pravilu u roku od 5 minuta od kad mi iskoče na radaru, nikad me nisu ujele ali nikad se ne zna i što da rizikujem, stršljena kad vidim uglavnom se ukurvim i čekam priliku da ga ubijem na instant-gib jer ako mu ostane 1hp opet je zajeban...

inače osa ne može da te "UJEDE",čisto da ispravim,da ne živiš život u zabludi [:D]

nego kako niko ne spomenu smrdi-bube?

one su po meni najore po imenu,mada njihovo tajno oružije nisam "osetio"...

a da,mnogo mrzim one male mušice,što ti upadnu u oko sa vremena na vreme.

Link to comment
Share on other sites

Pade mi napamet da otvorim ovaj topic jer poslednjih pola sata jurim jebenu muvu po sobi. Toliko me je iznervirala da sam sipao malo koce u pepeljaru u nadi da ce sleteti tu da je pwnujem posle... Jako lukava muva, skriva se majstorski (chak shta vishe ja ne bih smislio bolja mesta za skrivanje).

javi kad je uhvatis matori... :)

ni jedan insekt mi nije drag.

za vreme leta, ne volim komarce.

ovako ne volim "pajser muve", nikako ne mozes da ih uhvatis, a ujutru u 7 kada pocne da leti po sobi, i probudi me onim zujanjem pootvaram sve prozore da bi izasla... ali - kita... svidelo joj se unutra :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Komarci me ne nerviraju sto sisaju corbu, nego sto pritm proizvode buku ko jebeni dzmbo dzet...Ono legnes da qntas, doso si do pola i izlece neki sisadzija iz steka i BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!111Rade ko jebeni budilnici [:p] Muve me ne nerviraju previse, sem onih velikih jer bas gadni izgledaju.Od svih insekata paukove jedino gotivim [:)] Imam zescu fobiju od "tvrdjih" insekata tipa bubasvaba/rus strsljen, majska buba itd...bljakbljakbljakbljakbljak...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
E ova je stradala od laka za kosu [:D]bolestina0ek.jpg
Edited by shone zlo
Link to comment
Share on other sites

Ako ishta mrzim to su muve koje zuje naokolo i komarci koji te jedu dok igrash basket.

Sreca pa u proteklih 7 meseci nisam video nijednog insekta koji bi ugrozio moj mir (ne znam na koju foru, al' ovde nema nichega osim nekih tiny mushica koje lete oko cveca i po koja osa/pchela).

Link to comment
Share on other sites

mrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm paukooooveeeeeeeeeee!!! =*(

Odvratni su,tako hodaju ko neke baje sa tim nozicama,oduvek sam ih se plasio,u zhivotu nisam pipnuo pauka ili slicno kao moj brat kojix je O B O Z H A V A O! (jos uvek verovatno)

Komarci smaraju...a bubasvabe,to je odvratno,hjeeeee muka mi je kako su crne i jos kada vidim neku zgazhenu,onako sve zeleno/zhuto iscurelo iz nje...e onda =O|

Link to comment
Share on other sites

Pade mi napamet da otvorim ovaj topic jer poslednjih pola sata jurim jebenu muvu po sobi. Toliko me je iznervirala da sam sipao malo koce u pepeljaru u nadi da ce sleteti tu da je pwnujem posle... Jako lukava muva, skriva se majstorski (chak shta vishe ja ne bih smislio bolja mesta za skrivanje).

Seri da si pocheo da se drogirash???

Au bre deco niste normalni.

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...