Jump to content

Smisao Zivota


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja imam trip da zivim negde do 60 godina .. da odem na neku planinu,da se izolujem i da sadim travu ... pusio bih po ceo dan i pisao tripove ... i onda bih izdao knjigu ... poslao bih svim ortacima iz ono mladjih dana .. naj ortacima i to ... to i nije nesto tesko ali treba proziveti do tada ... uz konstantno trovanje organizma raznim sranjima .... tako da mi taj trip od 60 god,ono kao neka penzija i to ... a do tada treba samo gurati i ziveti valjda ... svako ima svoju filozofiju zivota ... mislim da ne postoji univerzalna filozofija ... zanimljivo je zbog raznolikosti ...

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Realno,iako sam dosad bio optimista ceo zivot,ne mogu da se u zadnje sastavim uopste tj. ne postoji nista sto me motivise da ustanem iz kreveta...faks nije onako extra mesto kolko sam se nadao da ce biti,surova realnost mi je svaki dan sve jasnija i jasnija,tipa "iako nisi siguran cime bi tacno zeleo da se bavis u zivotu i s' tim budes srecan,ko te jebe zavrsi bilo sta i pocni da radis sto pre",jedino trening ide super,al' to nije ni malo dovoljno....a da i shkegi je otis'o...

JEBEM TI JEBENI ZIVOT

:-)

Link to comment
Share on other sites

ja imam trip da zivim negde do 60 godina .. da odem na neku planinu,da se izolujem i da sadim travu ... pusio bih po ceo dan i pisao tripove ... i onda bih izdao knjigu ... poslao bih svim ortacima iz ono mladjih dana .. naj ortacima i to ... to i nije nesto tesko ali treba proziveti do tada ... uz konstantno trovanje organizma raznim sranjima .... tako da mi taj trip od 60 god,ono kao neka penzija i to ... a do tada treba samo gurati i ziveti valjda ... svako ima svoju filozofiju zivota ... mislim da ne postoji univerzalna filozofija ... zanimljivo je zbog raznolikosti ...

sto ste tako naivni ljudi?

jeste kad budes imo 60 mocices sve da ostavis jos pogotovo ako si dosta stvorio da bi otisao na planinu... dajte ukljucite mozak

Link to comment
Share on other sites

Smisao zivota je smisao jednog govneta. Kada budete popricali sa svojim govnetom pogledajte ga i pitajte govno govno sta je smisao zivota i on vam nista nece odgovoriti jer cete vec znati odgovor. Iskakite se pa mi recite sta vam je reklo, a ja cu vam reci sta je meni moje reklo pa cete videti da je to TO !

V

Link to comment
Share on other sites

Smisao zivota je smisao jednog govneta. Kada budete popricali sa svojim govnetom pogledajte ga i pitajte govno govno sta je smisao zivota i on vam nista nece odgovoriti jer cete vec znati odgovor. Iskakite se pa mi recite sta vam je reklo, a ja cu vam reci sta je meni moje reklo pa cete videti da je to TO !

ne

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Smisao zivota je smisao jednog govneta. Kada budete popricali sa svojim govnetom pogledajte ga i pitajte govno govno sta je smisao zivota i on vam nista nece odgovoriti jer cete vec znati odgovor. Iskakite se pa mi recite sta vam je reklo, a ja cu vam reci sta je meni moje reklo pa cete videti da je to TO !

BLah smor ,meni uvek zapale ili su u technom stanju tako da bash i nemam predstavu skim pricham [crap]

Link to comment
Share on other sites

BLah smor ,meni uvek zapale ili su u technom stanju tako da bash i nemam predstavu skim pricham  [crap]

E vidite upravo je sustina to. Kada se iskakite nikad ne gledate u svoje govno ili govna. I uvek odu. I nikad ih ne pitate. Samo ga pogledajte i videcete najvece tajne. Pravite figurice od kake i smisao zivota vam nece ni trebati...

V

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...