Jump to content

Superliga


Formica

Recommended Posts

Ne volim da delim ljude, ali mislim da ce se Bartuc sloziti, ne dolaze isti likovi kada se placa ulaznica i kada je ona dzabe. Kada platis ulaznicu dosao si pre svega da gledas basket. Kada udjes za "dz", manje vise ti je nebitno. Malo utakmica, malo Partizan, malo politika i tako u krug.

Decko gresis...glavni fazon je,kad se prochuje da je tekma besplatna,doci na tribinu da bi se kurchio ortacima da si "navijach"...Tachno se izvaljuje...

evo npr. Czv-Vojvodina... dajem ruku da smo grmeli nedelju dana ranije protiv OFK-e,kad nas je bilo 2 puta manje na tribini...

elem...bedak sto izgubismo sinoc... :/

ali opet se nadam prolazu...

Ovo za Gurovica sam i ja nesto nacuo...aj vas dvojica dajte izveshtaj,poshto kapiram da zhivite u Pioniru [:D]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ono, preshao sam na tu stranu gde je bila frka minut poshto je gurovic otishao odatle, ali niko nishta da kaze osim 'ovaj udario ovog, ovaj je komunjara', nek' idu u qrac realno :D

danas je bilo neshto bolje navijanje... ostali su navijachi dosta posle mecha, chak smo i mi krenuli poshto su se igrachi drugi put vratili da ih pozdrave, tako da ne znam tachno do kada su ostali...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

danas je bilo neshto bolje navijanje... ostali su navijachi dosta posle mecha, chak smo i mi krenuli poshto su se igrachi drugi put vratili da ih pozdrave, tako da ne znam tachno do kada su ostali...

ja sam krenuo posle drugog vracanja.

i izlazeci pitaju me zandari.

"Jesu se vratili igraci"

ja kazem:"jesu. drugi put"

on:"pa shta bre vise cekate?"

"treci put :)"

potpuno smo ih ubili veceras. Vidi se da Luka mnogo lakse igra kada je jedan od starijih na terenu (na kraju tekme), ocigledno ima kompleks starijih igraca.

Kamings je shutirao macanski trojke (4/5). Do sada je bio pod grcem, ali sutirao je smelo na ovoj utakmici.

Navijachi su vise bodrili svoj klub nego shto su vredjali ove. Zeka je i ove veceri skoro zaobidjen.

Tripkovic je mnogo jadno sutirao. Duki ga je dva puta vadio iz igre zbog iste greshke. Konkretno zbog toga shto posle suta za tri poena ne ide pod kos da hvata loptu u napadu. Smiljanic je to veceras odlicno radio. Zbog chega je i duze ostao u igri. Sudije nisu uticale na rezultat ali imale su toliko ociglednih gresaka da je to nevidjeno.

Mijatovic - odlican momak, jako talentovan.

Dasic - posebna prica. Decko je '88 godiste. Shutirao je neverovatno dobro trojke veceras.

Sve u svemu, bilo je lepo vece.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

da, dashic je imao 0/5 bacanja, a 3/4 trojke...

zna se da je u pitanju nevidjan potencijal, ali moj tip je da nece biti neki superstar bash... moj favorit tamo je mijatovic ipak :)

tripkovic 1/7 za trojku, ostatak tima 12/20 :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

tripkovic 1/7 za trojku, ostatak tima 12/20 :)

a u ponedeljak je Dule seo na jedan kraj terena posle treninga, a Kesar je konstantno 45 minuta dodavao lopte Urosu da sutira trojke.

inache, veceras su cheerleadersice izasle da igraju cini mi se samo jednom, vecina timeouta je protekla uz pesmu Grobara.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

inache, veceras su cheerleadersice izasle da igraju cini mi se samo jednom, vecina timeouta je protekla uz pesmu Grobara.

dogovor je bio da ih ne pustimo nijednom, ali greshkom su bile pozvane ono jednom... mesecima su vezbale sa onim prokletim obruchima, red je bio da jednom i odigraju :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

dogovor je bio da ih ne pustimo nijednom, ali greshkom su bile pozvane ono jednom... mesecima su vezbale sa onim prokletim obruchima, red je bio da jednom i odigraju :D

ahahaha. da uz pesmu:"Final countdown" :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Vecheras u Pioniru spektakl... Tjelavi protiv brkatih.

Igrachi Zvezde obrijali glave, igrach FMP-a pustili brkove.

Kapiram da je ovo za brkate limenke posebno zanimljivo, poshto pola tima brkove teshko uopshte mozhe da pusti, a ne za dva dana... Mozhda tje da ih nacrtaju?

Takodje me zanima hotje li KKCZV platjati odshtetu navijachima koji pretrpe psihichke poremetjaje zbog 'zanimljivog' izgleda svojih igracha?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Cena karte je 200 dinara. Ne prodaje se na blagajnama. U RS Shopu se prodaje karta.

Nema TV prenosa.

Procena: 3.000-3.500 ljudi veceras.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ne prodaje se na blagajnama.

isuse, shto me cimash, zamolishe me neki da im uzmem karte pa da im iznesem kasnije da ne chekaju red za kupovinu, a ti me ovako zbunjujesh :)

i naravno, pred pochetak utakmice-himna.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

isuse, shto me cimash, zamolishe me neki da im uzmem karte pa da im iznesem kasnije da ne chekaju red za kupovinu, a ti me ovako zbunjujesh :)

nisam 100% siguran, nigde ne pise ali sam nacuo da je tako.

ali ja cu uzeti u RS Shopu. za svaki slucaj. :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

lagana pobeda zvezde, pobeda kakvu sam ochekivao i u prvom mechu... neverovatno smeshno prvo poluvreme, zvezda u grchu, fmp ochekivano uzasan...

vredelo je videti spektakl-hendersonov peti penal :D

takodje, shvatio sam da niko u zvezdi ne ume da nareze disk izgleda... jebala ih "celav sam, pa shta" btw...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

vredelo je videti spektakl-hendersonov peti penal :D

hehe... ali skocio je kao nikad pre na tu blokadu :)

elem, u prvoj cetvrtini je bilo 5 minuta bez kosa iz igre. Timovi izasli iz bonusa za 2 minuta.

Ukupno su bila po cetiri poena iz igre u oba tima.

zajebao sam se oko procene, jbg nisam ni sanjao da moze ovako da se razvedri. chim cigani igraju odmah grune sunce :)

navijanje je bilo zaista slabo tokom cele utakmice.

sudije su pravile neverovatne kompenzacije.

Gurovic je odigrao ponovo slabo. Antic je odigrao posteno.

Ali igrac kojeg bi najvise voleo da vidim u Partizanu je Leri. Ulazi, cepa trojku. Dize halu na noge i to je to. FMP pada.

Belosevic je bio prozivan pesmom:"Picko grobarska"

i tada krecu ovi moji drugovi da pokazuju prstom na mene i pevaju. "picko grobarska".

ajoj koliko mi je bilo neprijatno :)

btw

shta ce im onaj celavi imidz? :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ali igrac kojeg bi najvise voleo da vidim u Partizanu je Leri.

i uopshte ne igra odbranu, taman bi se uklopio sa lukom, tripkom i ekipom...

a navijanje je bilo u skladu sa igrom, dosadno :D

btw nisam neshto obratio paznju, ali zar nije "pichko grobarska" bilo za samardziskog?

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

i uopshte ne igra odbranu, taman bi se uklopio sa lukom, tripkom i ekipom...

a navijanje je bilo u skladu sa igrom, dosadno :D

btw nisam neshto obratio paznju, ali zar nije "pichko grobarska" bilo za samardziskog?

kako kome. :)

i ja sam bio u dilemi kome pevaju. ali bila je problematicna odluka neka. I pitam druga:"Kome pevate?" On kaze Belosevicu... Ok :)

Ali utisak meca mi je bio za vreme zagrevanja. Pricaju dva lika iza mene i raspravljaju ko je #14 u Zvezdi.

I ja se okrecem i kaze:"Dragojlovic"

On meni:"Ma koji Dragojlovic. Sine na koliko si ti utakmica bio ove sezone?"

Ja:"Jeste ozbiljni ili?"

"Pa pitam se da li si uopste gledao Zvezdu ove sezone kada mislis da je #14 Dragojlovic a ne Antic"

ja:"Ah da... kako sam to prevideo?" - i okrenem se.

Kakvi sve likovi dolaze na utakmice majko Bozija, i jos me pita na koliko sam utakmica bio ove sezone... Isuse.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jel se sad igra u Zelezniku?

da, sledece dve utakmice.

prva je u ponedeljak.

Partizan igra u nedelju u Podgorici.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kakvi sve likovi dolaze na utakmice majko Bozija

moram priznati da kod mene "all-time najjachi komentar random budale na tekmi" poziciju zauzima neki lik koji je jednom prilikom (posle sat vremena prichanja o tome kako je igrao basket sa otprilike svima od saleta djordjevica do komshije babe pere bozica) pocheo da prodaje svojim drugarima i neke male tajne odbrane... i tako dodje baja do zakljuchka-"ne valjda biti previshe brz ako hocesh da budesh dobar igrach u odbrani. tada lako poletish na svaku fintu."

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

crna goro, zdravo zdravo :)

ne bash impresivna igra osim u prvoj kada nas je malo kenjao shut, ali najvaznije od svega je da smo slobodni do ponedeljka...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Budućnost - Partizan 80:86

(20:31, 21:18, 15:16, 24:21)

0:3

Partizan je vec prosao u finale. Prvi mec se igra 12.06 u Pioniru.

da mene pitaju ja bih onog Mijatovica doveo brzinom svetlosti... (ne pitaju me :))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ako mi stignemo do tog finala.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...