Jump to content

Superliga


Formica

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da.

evo ti jednog primera. kada se mislilo da je Zvezdin tim zaokruzen dolaskom Gurovica, O' Bannona i ostalih. odjednom Hendersonu se u Grckoj ne svidja, i vratio bi se u Zvezdu (pa shto je odlazio uopste), posle nekoliko dana zbog marihuane je isteran iz Grcke i negde se nalaze pare za Hendersona. Sada se ponovo negde nalaze pare za Aleksandrova. koga je bukvalno trazila cela Evropa.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ne,nego da mi ne placete sada ako je to tako(a ne verujem da jeste).I da ne dizete od toga frku kad vec znate kako je kada se to radi.

niko ne dize frku.

takodje, niko ne pominje bankrotstvo Zvezde pre nekoliko godina i da nije bilo pokojnog premijera Bog te pita u kojoj bi ligi bila Zvezda sada.

sad su se razleteli po ligi i svim mladjim kategorijama da pokupe sve zivo i nezivo shto postoji.

i onda im krive sudije.

a nama ds.

budala uvek nadje opravdanje... ali shta cemo kad smo Srbi.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ochekivao sam od goran.rs-a sada "you have chosen to ignore lex" i kraj priche... menja chovek metode...

a da prichate svi pomalo prazne priche, istina je :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ochekivao sam od goran.rs-a sada "you have chosen to ignore lex" i kraj priche... menja chovek metode...

a da prichate svi pomalo prazne priche, istina je :D

Ma cak i tebe sam vratio sa te liste.Nisam ja problem,mene ta kosarka mnogo i ne zanima.Vise sam se iznervirao sto nam ode golman.Nego,vi ste meni jako zabavni.Cim covek kaze nesto protiv KK partizan a vi kao osice na njega.

Link to comment
Share on other sites

Budzenje postova je dozvoljeno na klanrur-u?

Ochigledno, jer da nije pola tvojih histerichnih prepucavanja bi bilo brisano istog trenutka. Shta radi rezervni moderator?

a da prichate svi pomalo prazne priche, istina je :D

A da... Baca beskorisne komentare i prepucava se sa Kaletom. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Shta radi rezervni moderator?

pa nesudjeni moderator (tj. ja) mora da odgovara na kojekakve optuzbe protiv voljenog mu kluba [;)]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ne mislim da je bila losha poseta. naravno, greshka uprave je shto nije povukla isti potez kao zvezda i pustila besplatan ulaz do kraja lige, tako bi bilo sigurno 3-4 hiljade ljudi sinoc, ali shta je tu je...

igra-uzas, poraz potpuno zasluzen...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

kapiram da cemo igrati sa Buducnoscu.

mislim da ce zbog najnovijih politickih dogadjaja biti vise ljudi na tribinama. posebno u Podgorici. mada ne verujem da ce biti nekih politickih gluposti ni ovde ni tamo.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Zvezda veceras dobila Buducnost.

Buducnost se drzala jedno vreme.(I cetvritinu)

Pavkovic je odigrao koliko je mogao.

Puna dvorana ljudi. Ne razumem zbog chega nije dato da se na nekim delovima tribina sedi ali dobro.

bilo je mnogo posetioca na stepenistu. Posle prvog poluvremena se stepeniste gotovo "ischitilo" imajuci u vidu da je dosta ljudi otislo.

sve u svemu, lep dan. dva lepa transparenta. bilo je malo vredjanja... shto je bilo malo bezveze ali jos je sve sveze. Ali transparenti su ipak "izvukli" stvar.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...