Jump to content

Superliga


Formica

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, pogotovo drugi koji je u skladu sa onim "zvezda, srbija, nikad jugoslavija"...

niko ne pominje shto su pushtani flamingosi :D

ah da... to sam zaboravio.

shto kaze ortak: bilo bi dobro da sad pocnu da igraju na centru Zvezdini igrachi :)

shto se tiche transparenta. jbt, koliko sam to prevideo :)

hehe...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Partizan - Buducnost

Crvena Zvezda - FMP

utakmice se igraju u utorak (Partizan) i sredu (Zvezda). mislim da je taj redosled.

nadam se da se ovi nasi nece pomamiti sa cenom karata znajuci da ce interesovanje biti relativno vece od ovogodisnjeg mizernog proseka.

[jubilee] evo mog 1000tog posta u ovom delu foruma. :)

Ima negde oko 14 meseci od dana kada sam "krocio" u ovaj deo. Nadam se da vam nisam mnogo dosadjivao :)

U ovaj deo stalno dolazi gotovo ista ekipica, Bartuc (koliko taj chovek zna o NBAu i dalje mi je neverovatno :) ), Lex (retko otvoreno kaze da se sa nekim ne slaze, ali kad kaze, onog drugog uvek pokopa), Hajli (chovek koji kad kaze nesto znaj da uvek ima neki argument kojim ce da potkrepi ono shto je rekao), gruja (ziveo Vegas :), nastavi da nam dajes dobre tipove za kladzu :) ), manager (pravi gotivac, kroz postove mu se provlachi nit smirenosti i argumentacije)... eto zbog chega je ovaj deo gotivan

i jos zbog mnogo drugih "sport forumasha" koje nisam pomenuo. kao shto reche Maud "bez vas ovo ne bi imalo smisla" :)

pocecu da lupam, ako vec nisam, bolje da stanem[/jubilee]

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

kako si se proveo na tribinama juche? :D uzas kako je bilo :)

na zalost nisam mogao da nadjem nesto da sednem, tako da sam bio na nogama tokom cele utakmice. U prvom poluvremenu je bila guzva gore. Medjutim kako je pocelo drugo, vecina je otisla tako da sam mogao mirno da pratim utakmicu bez guranja, ali sam i dalje stajao :)

Bilo je lepo. Drugi transparent mi se najvise svideo.

Nadam se da ce i kod nas biti mnogo ljudi na utakmici protiv Buducnosti.

kad bi dali besplatan ulaz sigurno bi bio... kod nas je besplatan ulaz postao pozivnica za utakmicu. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@Bartuc

izgleda da su me poslusali

prati ona nasa portparolka ovaj forum, zna mala shta je dobro :)

Prva utakmica je u utorak 30.05, sa pocetkom u 20:30.

Ulaz ce biti besplatan za sve one koji ponesu neko obelezje kluba.

jao Boze, koliko ce ova utakmica da bude dobra... nadam se skoro kao ona protiv Reala ovde...

siguran sam da ce atmosfera biti nezaboravna.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

da, kao ludi smo, kad moze zvezda, napunicemo i mi halu znachi...

verujem da ce, kao i na zvezdi, glupa masa dobrim delom mecha biti skoncentrisana na pljuvanje igracha/trenera/itd. umesto na navijanje...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

verujem da ce, kao i na zvezdi, glupa masa dobrim delom mecha biti skoncentrisana na pljuvanje igracha/trenera/itd. umesto na navijanje...

...i gledanje utakmice :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kosarkasi Partizana se spremaju za start u plej-ofu i odbranu titule sampiona drzave.Klub koji je u poslednje 4 godine osvojio isto toliko titula pokusace nemoguce u nasoj novijoj kosarkaskoj istoriji:da i peti put uzastopno osvoji sampionat.

Dusko Vujosevic i navijaci Partizana ce se na kraju sezone oprostiti od kapitena Dejana Milojevica koji je titulama Partizana dao poseban pecat.On je na pragu realizacije ugovora sa Hapoel Jerusalimom ili moskovskim CSKA,a celnici sampiona vec su se dali u potragu za adekvatnim pojacanjem.I ono je na vidiku!

Haime Ljoreda,krilni centar Lokomotive iz Rostova(26 godina,208 centimetara)je prvi "pik" Duska Vujosevica i Dragana Todorica u predstojecem prelaznom roku.Momak koji je rodjen u Kolonu(Panama)gradio je karijeru na Univerzitetu Luizijana(16,9 poena i 11,6 skokova po mecu)a protekle sezone je igrao za tim iz Rostova.

Statisticki podaci koje su godinama NBA skauti sakupljali o njemu su zaista impresivni,a crno-beli su se na vreme ukljucili u pregovore sa vrlo interesantnim krilnim centrom kojem je omiljen tim LA Lejkers,a idol Sakil o'Nil.

-Partizan na kraju sezone mogu da napuste samo kapiten Milojevic i Vontigo Kamings kojima isticu ugovori-bilo je sve sto je prokomentarisao sportski direktor Dragan Todoric koji ce konkretne vesti o pojacanjima imati na kraju sezone.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

u prepunim shumicama hemofarm je dobio voshu 77-66 i obezbedio gy ligu sledece sezone...

btw imali smo priliku da vidimo i cheerleadersice iz vrshca uzivo, gadne igrachice :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Partizan - Budućnost 79:63

Buducnost se dobro drzala, mora se priznati.

vec na pocetku se vidi veliki pritisak na sudije. Na gotovo svaku odluku skace publika na sudije. Jeste bilo gresaka sudija, ali ipak nije toliko bash dramaticno.

Poseta je ok. Moglo je i vise ljudi da dodje. Medjutim, imajuci u vidu lose vreme i ovo je dosta. Ulaz D(tamo gde su Partizanovi navijachi) je bio nehumano popunjen dok je na ulazu C.(Pored navijacha) bilo dosta slobodnih mesta. Gledajuci iz prvog reda sa Zvezdine strane gledalista, moram da primetim da kop sa navijachima nikada nije bio veci. Protezao se preko celog Juga(pored D ulaza) i dolazio chak do Zapada. (Zvezdina strana). Nekoliko puta su navijachi skakali na noge, ali igraci Partizana nikako nisu uspeli da se odlepe pa nije moglo ni da dodje do erupcije odusevljenja.

Upecatljiv je detalj bio dok se pevala pesma "Bravoooo, Bravoooo, Partizane bravo bravo...", bio je time-out i pustena je neka pesma za cheerleadersice, i odjednom bruji halom pesma Grobara i nadjacava ozvucenje... bash je ostavilo lep utisak to. toliko o navijachima.

elem, Partizanova Uprava je delila svakome po dve ulaznice za prvu i drugu utakmicu finala na kojima Partizan bude domacin. Videcemo kako ce to da funkcionise u slucaju duela sa Zvezdom.

od specijalnog RUR izvestaca iz Pionira [:D]

chekamo drugi izvestaj kolege Bartuca. :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kad vec spominjes karte, dva pitanja za ove malo upucenije:

1. Kakva je situacija sa kartama, posebno za zvezdu, jel se placaju?

2. If 10 = true, jel vazhe jos uvek one sezonske karte, ili one "ne funkcionisu" za plejof?

1. placa se. cini mi se da je cena 200 din

2. vaze.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Upecatljiv je detalj bio dok se pevala pesma "Bravoooo, Bravoooo, Partizane bravo bravo...", bio je time-out i pustena je neka pesma za cheerleadersice, i odjednom bruji halom pesma Grobara i nadjacava ozvucenje... bash je ostavilo lep utisak to. toliko o navijachima.

da, izuzetno lep utisak. pogotovo kada upaljach pogidi choveka pored tebe jer je pustio tu pesmu...

a igrachice besne shto im mashemo da ne ulaze... ma divota.

shto se tekme tiche, vrlo je losha. u prvom poluvremenu sjajnih 0-11 za tri, na kraju smeshnih 4-22. srecom i oni su omashili 17 bacanja pa smo i pored tragichne igre doshi do lagane pobede...

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

da, izuzetno lep utisak. pogotovo kada upaljach pogidi choveka pored tebe jer je pustio tu pesmu...

a igrachice besne shto im mashemo da ne ulaze... ma divota.

nisam znao da se to desilo...

ali u principu, uvek postoji druga strana medalje.

da dodam jos nesto.

kljuc u finalu moze da bude Kamings. dakle lik ne da je los, nego je to strasno.

onaj ko gleda Partizan vidi i sam, ne moram nesto da opisujem preterano.

ukoliko on udje u formu na vreme imamo dobre sanse protiv igrachki jache Zvezde.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

postoji jedna-navijanje je bilo smeshno. 80% vremena su se pominjali milo, shiptari, dejo, zeka, itd.

moram da se slozim sa ovom konstatacijom. iako me ono hard core navijanje ne interesuje, ali smatram da je navijanje/atmosfera sastavni deo meca, zato i toliko opisujem u postovima.

ali, kada bih morao da poredim onaj mec sa Buducnosti sa Zvezdom i ovaj, definitivno je vise besa bilo na mecu Zvezda - Buducnost.

iako ni ovde na zalost nije izostao.

fakat je da je 60% tih ljudi doslo da bi pljuvali Mila a ne da bi bodrili Partizan.

Zeka se "provukao" ovog puta. Samo su ga za vreme jednog timeouta "otpevali" :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

da, chak i na pochetku nisu reagovali na 'samo jedan klub', zabrinjavajuce, moram priznati...

btw

Svi koji budu do

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

danke!

nema na chemu, i drugi put. :)

elem, Miloje ce najverovatnije ici u Pamesu. Iako sam licno ocekivao da ce otici ili u CSKA ili Hapoel.

Druga utakmica Zvezde i FMPa u Pioniru nece biti direktno prenosena na TVu.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Crvena zvezda - FMP 78:79

Zaista je ona odbrana Radivojevica na kraju, chak i za Bogdanovica misaona imenica.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Sutra:

Partizan - Buducnost 20:30h

Besplatan ulaz za sve sa Partizanovim obelezjem.

Stvarno ovo pocinje da mi ide na zivce.

Dakle ti das za polufinale Lige besplatan ulaz da bi namamio masu ljudi sa Partizanovim kacketom, dresom, salom... Choveche, pa ti da das da karta bude 200 dinara hala bi morala biti pristojno popunjena.

Ne volim da delim ljude, ali mislim da ce se Bartuc sloziti, ne dolaze isti likovi kada se placa ulaznica i kada je ona dzabe. Kada platis ulaznicu dosao si pre svega da gledas basket. Kada udjes za "dz", manje vise ti je nebitno. Malo utakmica, malo Partizan, malo politika i tako u krug.

Takodje, gledajuci juche onaj mech, uveren sam da pun Pionir vise smeta nasim igracima nego gostima.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Takodje, gledajuci juche onaj mech, uveren sam da pun Pionir vise smeta nasim igracima nego gostima.

dobro, ovako neshto se moglo reci za zvezda buducnost proshle nedelje... tj. prvo poluvreme recimo te tekme...

mislim, ti koji dolaze kada je karta 200 ce doci u najvecem procentu i ovako, a za ove ostale mi se ne iskreno ne jebe ni 1%... :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...