Jump to content

ljubavni jadi


Recommended Posts

Pazi , ona je meni sama rekla da sam predobar prema njoj i da njoj treba neki drvoseca da joj jebe kevu i da je upaljuje non-stop. To je bio jedan od vecih razloga sto smo raskinuli (sto me sutnula)

hahaha, a ja mislio da samo ribe padaju na ovaj izgovor [:D][:D][:D]

btw

Ne mogu da shvatim male sisice koje treba da budu negde u odredjeno vreme, a ne budu tamo jer su uspavale.

Ne mogu da shvatim male sisice koje kukaju nad svojom sudbom kletom.

Ne mogu da shvatim male sisice sto imaju ljubave probleme.

Ne mogu da shvatim male sisice koje podrzavaju druge male sisice u tome da budu male sisice.

Medjutim, trudim se da shvatim.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bole, pravi si

ironman-002-nm.jpg

Voodoo_ns, opusteno, i treba da boli, a nju ko jebe. Nazalost, takvo je vreme doslo da je varijanta "'oces? neces? ima koja hoce, zdra'o" savrseno prihvatljiva. Nauci na greskama, ali nemoj da preteras i da postanes malo govnarko prema svim zenama.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@voodoo ns:

E posto vidim da si iz NS-a , i da si 88 , mozda te znam , a mozda i tvoju ribu , pa ti pomognem...U koju skolu idesh , ime i to???

prestani da je jebesh - to ne bi bila losha pomoc za pochetak [:D]

Nauci na greskama, ali nemoj da preteras i da postanes malo govnarko prema svim zenama.

Azhdaaajaaaaaa!!!

Link to comment
Share on other sites

heh... chitam i ne mogu da verujem... svi smo pametni kad treba deliti savete, a kad nas snađe "ku ku lele"... samo treba shvatiti da nije ni prva ni poslednja, a za to uvek treba vremena... samo polako i opushteno i sve kockice le

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Znaci nevera, riba koja mi je do juce govorila da me voli i da bi sve uradila za mene danas me,posle 3 meseca, tako ispalila da se jos pusim. Najgore je sto ja kuju i dalje volim.

Jos me to tolko ne pogadja jer se desilo pre par sati ali bojim se sta ce biti onih 10 minuta pre sna kad se o svemu razmislja, sta sutra, kako protiv jebene depresije.

Pomirenje NE DOLAZI U OBZIR !!!

pls help, ali nemojte se sad sprdati

HAHHAHAHAHAHAHAHAHA ,patos [haha2][haha2][haha2][haha2]

Dobro je nisam jedini xDDDDD

Link to comment
Share on other sites

i btw, nemoj da te chudi to sto prvo prica jedno, a posle 3 meseca drugo. Nije isto kad nisi s nekim, kad si na pocetku veze, i kad ta veza uznapreduje... pa makar se poznavali i pre toga 20 godina, jednostavno u vezi vidis neke stvari koje se inace ne vide, i tras.... osecanja se menjaju.

A to za osvetu, zajebi, specijalno ako je imala dovoljno obraza da raskine s tobom i pri tom ti kaze celu istinu, to treba poshtovati..... znaci, nije te prevarila, nije te zajebala nikako, nemoj izigravati zrtvu i zdravo dovidjenja....

jebote, poceo sam da delim mudrost

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ja na takve stvari gledam kao na "reset" ... jednostavno, resetujes zivot koliko toliko i picis dalje. Kad sebi kazes da u tome kreces od pocetka, sve je lakse ...

Licno se gado utripujem, kad vise nisam sa nekim ... mada jos nisam bio u situaciji da mi neka devojka kaze da me nece zato sto nisam drvoseca [8)]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Za pochetak, zajebite postovanje svojih ljubavnih problema na phorumu. Postoje drugari, porodica or whatever.

Ah da, veza od 3 meseca je neshto prolazno, niste realno uspeli ni da se upoznate kako treba, tako da je mozda ovako i bolje - a ne posle nekoliko godina da skapirate da niste jedno za drugo.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

sad cu malo da izigravam Dragu Savetu :)

posle 7 godina propale veze od pre metar dana imam da izjavim sledece :)

boli zato sto si covek, zato si i tuzan

za sve je potrebno dvoje - ljubav/ljubomora/veza/uspesnost/deca, itd

ako jesi kriv to nije razlog da se vuces po prasini i da izigravas otirac, ako si se lepo izvinio, pokusao da popravis, onda si uradio sve sto je trebalo i nema potrebe da vise razbijas glavu oko toga :)

sto se tice riba:

jebi ga ona misli da ti olaksa raskid, a pogotovo sebi

ima gomila riba koje sebe ne poznaju, i rade impulsivne stvari - pomirenja, ulasci u veze, kres kombinacije, ... pa se posle kaju

u jednom trenutku tipu/ribi prestane da bude stalo i to je to. TACKA

i ti tu nista ne mozes da promenis

zasto prestane? pa jednostavno odraslo se ili je onaj drugi stagnirao i vise nije zanimljivo da se vuces okolo, ili hoce nove pobede :)

nemoj da se opijas, zivi normalno kao i da imas devojku. alkohol ima jedno svojstvo da isplivava tugu kao kockice leda u picu ;)

sad imas visak vremena (ono koje si provodio sa njom), upotrebi kvalitetno, svako period ima svoje - ima period kad je vreme za tugu - kao da ti je neko umro ... ima vreme kad treba da ustanes iz kreveta da se pogledas u ogledalo i da kazes: OK dosta je bilo suza, sad je vreme da nastavim svoj zivot.

samo nemoj da se prenemazes, znam da emocije umeju da uticu na razum

i sve sto odlucis, moras da zivis sa tim :)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Meni se nesto slicno desilo pre 4 meseca......

Moj savet ti je ma sta sad osecao najbolje ti je da prekines svaki kontakt sa njom, zaboravis je totalno i budes srecan sto si bio ok prema njoj....... Bice ti tesko, ali budi uveren da vreme leci sve.... A celu stvar ces ubrzati tako sto ces nastaviti da izlazis i vidjas se sa drugim devojkama.......

Link to comment
Share on other sites

"Hotju da budem ono shto jesam,

ponekad nasmejan a ponekad i besan"

Shta god ti mi prichali ovde, sve je to sranje. Najbolje je da ti to sam sa sobom reshish. Trebatje ti vremena, zhivaca, pameti, snage, volje, razumevanja, ljudskosti, tolerancije, ljubavi prema Bogu, iskrenosti, pomirenja i mnogo strpljenja.

Kako god mislish da to reshish budi ono shto si.

Ne slushaj druge, jer mi svi imamo neke svoje probleme, demone i nereshene rachune. Ima slichnosti u svemu tome, svi smo ljudi, ali to nishta nije sigurno.

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Nisi ni prvi ni poslednji kome se to desilo. Tri meseca je po meni, prilicno malo vremena da bi nekoga mogao da volis (sem ako se niste poznavali od ranije). Njoj ide na dusu sto se ponela tako prema tebi, ti iz ovoga izlazis ciste savesti i treba da budes ponosan na to. Svakome se vrati, pa ce i njoj. Nije potrebna tvoja osveta, naletece na nekoga koga ce voleti i ko ce joj uraditi isto sto i ona tebi, tako da se ne zamaraj razmisljanjem da joj vratis milo za drago.

A sto se tice preboljevanja .. iz mog iskustva, najgore je napiti se. I jos ako imas telefon pored sebe. Jednom sam se napila, slala sms porukice, spustila se do dna, i ujutru sebe mrzela. A jednom su mi moje pametne drugarice, poucene proslim iskustvom, oduzele telefon, pa sam se komirala sama u fotelji, bez ikakvih sredstava za komunikaciju sa spoljasnjim svetom (sem kroz flashu [:D] )...ali ni tada mi nije bilo bolje kad sam se probudila. Jednostavno, to nije nesto sto jedna (ili vise) noc alkoholisanja moze da ublazi. Vreme ne lechi sve, vreme jednostavno cini da otupis na taj bol i da se naviknes da zivis s njim, vremenom prestanes da ga primecujes.

Nabaci sebi sto vise obaveza, sport/posao/hobi .. bilo sta, samo da te drzi okupiranog da nemas vremena da mislis na sve sto se desilo ..

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...