Jump to content

zara...


Recommended Posts

Zara je ok mesto - u principu je jeftinija od Mexx-a, Mango-a i ostalih. Jedino mesto koje moze da joj parira (barem u Moskvi) je Terra Nova (da, da, Terra Nova postoji i u Moskvi!). Kvalitet stvari je otprilike tu negde.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ma ni buvljak više nije što je bio :)

Šta znam, verovatno bi bio ekscentrik koji hoda samo u gaćama i prezire malograđansko služenje brendovima :))

Sto se da videti iz avatara [;)]

Tri ortakinje koje su u fazonu non stop sopinga, zara im je naravno prvo odrediste, posle toga sve ostalo. Pogotovo sto se u pragu nalazi odma pored mexxa, manga i new yorkera, ali generalno gledano, kvalitetne su im stvari ko i bilo gde drugde i nesto pristupacnije.

Zasto vas onda cudi da u beogradu, u gradu u kome moram da se borim da uopste udjem u terra novu, zara obrne toliki kapital.

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram to sranje u fazonu "sluzenje brendu", jebe mi se.. volim da dobro izgledam, trosim pare koje zaradim, lepo se osecam i srecan sam... a ti ostani filozofiraj i pati se

uzmi sve sto ti zivot pruza, or go fuck yourself

To je totalno neiskrena i ne-tr00 izjava iz usta jednog vejstlend voriora :)

Ja se ne patim uop

Link to comment
Share on other sites

Ej bre,gde je ta zara? :)

U knezu, prekoputa Springfielda/Reflexa ... Mislim da su uzeli ceeeeo onaj jedan deo gde su bili Hi-Fi centar, obutja, i ne znam ni ja sta sve tu nije bilo. Mada nisam jos usao unutra, cujem velike guzve, pa da ne jurim za dzabe ;)

to mi previ
Link to comment
Share on other sites

koliko pomama znaci ne verujem...

sve u svemu po zarinoj statistici u proteklih mesec dana od svih prodavnica u SVETU, naglasavam svetu jer su to stotine i stotine prodavnica, najveci profit je donela prodavnica u Beogradu. pa jebemu mater...i posle kao nema se para...

To se deshava u svakoj zemlji kad dodje zara.

Jel realno od kako je pochelo da se gradi masa srba cheka da se otvori jer je zara realno prvi globalni trend (Luj Viton, Versace, Armani itd, mada zara njima nemoze ni da prismrdi) koji je dosho ovde. Isto bi bilo da je Armani prvi otvorio prodavnicu...koju valjda vetj uveliko najavljuje.

Meni je konkretno drago shto otvaranjem zara znachi da tje dotji i ostali shto ukljuchuje i mog ljubljenog Armanija :)

Link to comment
Share on other sites

Jao jao jao, pa ovde su sve modni kriticari. Geez. Ja nisam bila, ali otici cu cisto da vidim sta ima. A sto se tice te pomame nije tacno, pa evo i prvi Mexx kad se otvorio kao bilo je uuuu Mexx sad cemo da kupujemo, a ono sine stvari kad su na popustu vidis cenu i odma ides da kenjas kolko ti nije dobro.

Ja cekam Gap, al kolko ja vidim necu ga docekati tako da cu kupovati negde napolje jeftinije.

V

Link to comment
Share on other sites

poenta je da ima previse ljudi koji qpuju na nekim mestima samo zato sto je to "popularno"

na mtv-u ,fashion tv-u itd :)

znaci ako neko qpuju u tom qrcu zari ,prvi put cujem za to ,samo da bi posle mogao da se hvali

"muhaha ovo sam qpio u ZARI !!!1111111 "

to je vec problem koji ima mnogo ljudi i ja ne mogu nsita da uradim povodom toga tako da me zabole za sve BRE !

[:D]

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, sta, nije losa zara, ima simpa stvari al ima i onih zlacanih, lakovanih detalja kakvih ima kod kineza (dobro, ne ulazim u kvalitet, ali isto sabanski izgledaju)...prosla sam i kroz muski deo, nije los isto...mada, nista specijalno...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram to sranje u fazonu "sluzenje brendu", jebe mi se.. volim da dobro izgledam, trosim pare koje zaradim (dobro, u ovom slucaju, moji zarade...ali valjda ne josh dugo), lepo se osecam i srecan sam... a ti ostani filozofiraj i pati se

uzmi sve sto ti zivot pruza, or go fuck yourself

word.

A jel u toj zari ima muskih stvari?

Jebem mu ja sad kapiram da uopste nemam pojma odakle meni ove stvari koje nosim :)

Trebalo bi da se upristojim.

Ima dve radnje kao...tamo gde je ranije bio Mexx je mushki deo, a zenski je ex Hi-Fi ovoono...

Bio sam pre neki dan tamo kad sam trazio neke farmerke, i nisu mi se neshto svidele stvari. Mozda i nisam dobro gledao.

Link to comment
Share on other sites

poenta je da ima previse ljudi koji qpuju na nekim mestima samo zato sto je to "popularno"

na mtv-u ,fashion tv-u itd :)

To mi užasno ide na kurac...recimo ortak se pre jedno mesec dana hvalio kako je uzeo lacoste tike,a izgledaju tako šabanski,ciganski i šta već ne.Užas.Važno je da ima onaj jebeni aligator na njima pa ne gledaj ostatak [:D]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

word.

Ima dve radnje kao...tamo gde je ranije bio Mexx je mushki deo, a zenski je ex Hi-Fi ovoono...

Bio sam pre neki dan tamo kad sam trazio neke farmerke, i nisu mi se neshto svidele stvari. Mozda i nisam dobro gledao.

Sta je to mexx :)?

Inace ja kad jednom u godinu i po odlucim da kupim pantalone, cvrsto odlucim da idem u knez da vidim neke fine, izadjem iz zgrade, predjem ulicu i na pijaci kupim prve u koje moze dupe da mi stane, i srecan se brzo vratim kuci :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...