Jump to content

Account Sharing


LZ Master

Recommended Posts

wow je najefikasnija droga, svi kad je probaju to urade sa osmehom, jedva chekajuci da vide shta sve mogu da dozive, kasnije jednostavno poshto im nije dosta droge bez epika, nikada nije dosta sa njima, a dileri stalno pojachavaju dozu, da mozes na vishe mesta da se ubodes i dodas jos epika.... kraja nema.....

Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da malo probam WOW pa ako neko hoce da delimo account neko vreme,nek mi se javi na PP

hvala

Nemoj da kreces, ja sam se godinu dana bio zavistan - i evo izgleda da sam se skinuo. Mada, opet mi se desava da kad legnem da spavam krecem da razmisljam o nekim equip kombinacijama :D

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

zato sam ja batalijo wow >.<

what a waste of time and money

a) wow je usteda novca

b) jeste tracenje vremena ali ja licno sumnjam da ti imas bilo sta pametnije da radis u zivotu (mnogi drugi mozda imaju ali ti ... cisto sumnjam)

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

WoW je usteda sala na stomaku , nikako usteda novca ( sem ako nisi mislio na fazon - blejim kuci , pa stedim jel ne idem po klubovima i ne kupujem hranu i pice...malo debilno tako posmatrati - bez uvrede )...a vreme da ni ne spominjemo..

Igra je jako lepo osmisljena , ali sa pogresnom " dimenzijom " , skupi sto pre i sto vise onoga sto niko nema....budi imba...ljudski rod se lozi na to...i pametni Blizz se setio kako da se nazdere para..Lepo ti pali napolje na fudbal i tako to..

Ili ako mozes da budes normalan uzmi i peglaj pomalo ( tesko ) i gl

Edited by SabijamZivot
Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio biciklu pre neki dan razmisljajuci kako ce mi ona pomoci da se skinem sa WoWa :)

Ali ne lezi vraze za svo ovo vreme je umesto lepog vremena non stop ili vetar ili kisa :)

Pa kazem ja sebi sto da idem vani po ovakvom vremenu kada mogu da igram WoW dok se vreme ne prolepsa.

Da mozda blizz ne utice i na vreme pa nas drzi u kucama ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...