Jump to content

novi setoovi


killYg0r

Recommended Posts

bubble vs warriora ne koristim jer nema potrebe ... warrior koji disarmuje paladina je glupan ... paladinu 70 % dmga dolazi od holy dmga od koga mozda 50 % dmga ne zavisi od oruzzja tj to su magije ... retnoob speced paladinu oko 50%holy dmga dolazi u borbi a 30 % su spelovi , ali meni oko 70 % posto sam holy speced ... tako da je to jako glupo sto rade ... a vecina uostalom ne radi

a za locka necu ni da diskutujem :))))

btw cisto da napomenem da sam bio dezinformisan u vezi sa stvarima na prvoj strani koje sam rekao .. tj to sto sam rekao nije tachno sry :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lupash gluposti. Pre svega, nisam rekao da ne pvp-ujem , rekao sam da ne farmam honor, uletim ponekad u premade iz zajebancije i znam stvari kako fukncionishu . Ako nisi rank 13 verovatno imam vishe hk-ova od tebe, zato batali tu pricu. U pvp-u, svaki warr koji ce potecijalno da te disarmuje stoji u battle/zeker stanceu, ako vidi grupu, nikad nece skociti na warriora, barem oni sa mozgom, zaletece se na nekog maga, priesta,rouga Pri svemu tome ti cesh verovatno na nekoj potpuno drugoj strani da tucesh njegove magove/priestove, i tu nekog mesta za disarm u svemu tome nema. Shto se tice ripostea, recimo da imash nekih 10 % parry, rouge treba da te tuce malo duze da bi mu parry uopshte, i onda ima neku shansu da te disarmuje, a da pomenem koliki retard rogue treba da budesh da se zalecesh na warra.

Slazem se, mada o5, nije na odmet imati te rukavice [8D]

Cisto iz razloga sto volem kad naletim u ab-u 1na1 sa warom i onda [b)]

Inace, stoji da imune na dis. ti i nije toliko neophodno jer recimo jednom u 2 ili 3 av-a ce neko probati da te disarmuje, cak, ja ako ne vidim da se waru pali holy str ni ne pokusavam disarm... Poenta je to sto je imo rekao, warior retko kad ide na wariora u bg-u!!

...

Link to comment
Share on other sites

warrior koji disarmuje paladina je glupan ... paladinu 70 % dmga dolazi od holy dmga od koga mozda 50 % dmga ne zavisi od oruzzja tj to su magije

ehm ? Ae procitaj josh jednom shta si napisao pa vidi ima li smisla. Ne samo shto ga onemogucavash 10 sec da pravi znacajan dmg, vec je i odlican takticki potez, vecina paladina kad vidi da su disarmovani pali bubble i krece da se leci, tako da mozesh da mu tajmirash bubble kad tebi odgovara, ovo radi u 80 % slucajeva. Dosta skillova, aka buffovi se dodaju na melle dmg, dakle , kako god da okrenesh korisno je, nikako glupavo.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ehm ? Ae procitaj josh jednom shta si napisao pa vidi ima li smisla. Ne samo shto ga onemogucavash 10 sec da pravi znacajan dmg, vec je i odlican takticki potez, vecina paladina kad vidi da su disarmovani pali bubble i krece da se leci, tako da mozesh da mu tajmirash bubble kad tebi odgovara, ovo radi u 80 % slucajeva. Dosta skillova, aka buffovi se dodaju na melle dmg, dakle , kako god da okrenesh korisno je, nikako glupavo.

gluuuuuuuuuuuuupoooooooooooost ...

ako kazes vecina paladina popuje buble pa to su debili .. ko bi popovao bubble vs toga , to samo debil radi .... 90 % paladina misli da treba da igra kao warrior i da pokushava da nabije ap i melee kritkal shansu , ustvari treba da ide 70 % na spell dmg i spell kritkal ...

ja sam rekao ... 50 % mog dmg ne zavisi od oruuuuuuzja ... TO SU MAGIJE ... dakle imao ili nemao oruzje nanosim 50 % normalnog dmga ...

dakle to je bacanje ragea da ne govorim sto moras da se cimash sa stanceima etc etc ... mnogo vishe paladin gubi time ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

da, ocesh da kazesh da disarm paladina sa sulfrasom ili untamedom za upaljenim procom ne znaci , kad budesh igrao warra, i naucio da cenish svaki hp, onda pricaj o tome. Toliko si se nalupetao da nemam reci, znash stha, kako kazesh ne znaci nishta, burazeru lepo unequipuj tvoje oruzije i kreni fistfight protiv bilo koje klase rase da ukapirash kolike gluposti si nalupao u ovom topicu.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

sad chitam, i majke mi ss kakve si tardlee postove napisao, strashno... a i kad si sam vec rekao "50% dmga nanosim bez oruzja" pa kako li ti to bijes onda, 20 dpsa ili shta pa ti magije nadoknadjuju ? chemu ti sluzi soc bez oruzja ? prdis ? rachunas na neki judgment proc dok udaras rukama ? daj bre vrati se na maga i idi tuci rukama, pa posle prichaj kako ti radis vise dmga magijama nego oruzjem, tad bi mozda i neko rekao da to shto prichas ima smisla :P

Link to comment
Share on other sites

Pa to su vam novopeceni holi paje :D

dignes soc pa stun pa onda rilisujes soc + holy shock imbaaaaaaaaa dmg :PPP

elem budimo realni pala bez sporog hi dps oruzja u pvpu = pala koji ne grebe vec samo hiluje sto je mozda cak i najbolji pala ^^

ovu kombinaciju koju sam naveo gore pala moze da koristi samo kad je prethodno metu spustio meleom i soc-om na nekih 25-30% i onda uradi holy shock stun rilisuje soc i hammer of justice itd itd i sve ovo zajedno ako nish ne krituje je ~1500 dmga cisto da znate kad da se hilujete protiv pale

a ti storme preterano seresh ... + slobodno skloni tu sliku posto nemas nista nalik toj opremi i prestani da seres kako imas opako me podsetjas na neke likove sa intelija i elitesekurchitija ... e da i l2p

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

edit : ovde je stajao jedan velik post ali shvatio sam da nema svrhe .. radiste sta hocete to su vashi likovi disarmujte paladine blablabla

mohi .. odjebi djecace

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

StormScine, izivini, ali bas i reta ... nemogu da izdrizm, paladin je pravi class za tebe ;) Paladin koji ne koristi bubble protiv warra je mrtav paladin, ali jebiga, moras da prestanes da igras one lvl 20-30 WSG da bi to ukarpirao.

Disarm pwny all

1/ Kad je healbot pod napadom warra/rogua, disarm je konza

2/ Kad rogue dobije disarm malo je u kurcu

3/ Pro 1na1 warr vs warr ko da prvi disarm i posle toga execute pobedjuje

itd.

Ima milion primera, licno sam sa troll warrom dogurao do ranka 13 i sve sto mogu da kazem da warr koji ne koristi disarm, bombe, fear shout, p.howl itd je glup warrior i nije za pvp, nije sve u % na crit.

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Pa to su vam novopeceni holi paje :D

+ slobodno skloni tu sliku posto nemas nista nalik toj opremi

Coll skini tu sliku znam da nisi kineska devojcica!

De1Rekt0n skini tu sliku znam da nisi pingvin sa bazukom!

SoulstormM skini tu sliku, nisi Andzelina, znam!

:D

Link to comment
Share on other sites

ma znate sta .. mozete svi da sakate .. dodje coll i immo i lepo vi mene disarmujete ja bacim divine shield i krenem hs = isntant death to you all a mohi data ode kod mame i pocne da plache i dernja se kako ga boli guza i da i on hoce taj legendary item ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...