Jump to content

126. derbi


Doca

Recommended Posts

Znaci u subotu se igra 126. derbi izmedju Crvene Zvezde i Partizana sa pocetkom u 17:30h

karte su pustene u prodaju i to po ceni:

- jug i sever, 400 dinara

- istok i zapad (bočni delovi), 900 dinara

- istok i zapad (centralni delovi), 1200 dinara

Jug ce,po najavi biti prazan...

Sever,nadam se,pun...

Sto se tice ishoda...sta ja znam...

nisu nas dobili zadnjih par utakmica...valjda je red da nas dobiju u subotu...

ali naravno,igram 2 u hendikepu (ako nadjem negde)...

Samo napred Zvezdo... [;)]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

daj bre, partizan se raspada, odbranu nemaju, sredinu nemaju jedino onaj danko u napadu shto mozhe neshto da uradi. a nama djokic poludeo, zhiga standardno dobar + nikad ne znash koga tje da prosere iz veznog reda. navijachki ochekujem pobedu sa bar 2-3 gola razlike, a onako realno pobedu :)

Link to comment
Share on other sites

Jbga...ma koliko bilo realno da je neki klub jaci od drugog...uvek se ukenjam pred derbi..

i radi me euforija...

ne zelim da komentarisem "partizan se raspada" i tako to...iako je to stanje...

ne zelim da prizivam djavola...:))

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

sramota za cene...

inace na derbi cu ponovo da idem tek kad mi dodje zelja da se nasmrcem spida,nagutam eksera i popijem balon piva i da kao vrhunac svega toga izvadim noz i da se sam izbodem nasred severa...znaci nikad...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

bice petarda i na JNA bice petarda i na JNA ;)

nadam se (mozda ce nekima ova izjava biti chudna znajuci da sam grobar)

ali jedino to moze da otera skotove...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ne zelim da ulazim u neku diskusiju, ali poshto si vec pomenuo "skotove", nadam se da nisi jedan od onih koji plachu shto vishe od skotova ne dobijaju placena putovanja, sve moguce karte, privilegije, itd.

a oko subote, iskreno-boli me qrac. koje je ovo po redu, 10, 15 rezirano prvenstvo? i sve isto: kada zvezda uzme titulu-aha najjachi smo, sisajte ga svi, kada partizan uzme zvezdashi prichaju-shta na boli qrac, mi cemo uzeti sledece, ako ne sledece, one tamo, itd. sledece godine opet ce mozda opet uzeti partizan. zar je uopshte bitno kada tu nema k od kvalitetnog fudbala. koga josh to zanima. samo, ovoga puta, zbog izuzetnog bojkota, bice manji procenat stoke na stadionu.

nadam se dobroj kosharci u nedelju u pioniru, tu josh i ima poneko ko neshto vredi.

edit: moram da primetim, poshto sam vec malo pocheo o nameshtanju i sl. da se piksi bacio u pravljenje novog igracha za prodaju. neshto mnogo golova sa nadavao ovaj djokic, a josh sam neshto video da ce mozda chak i u nemachku na sp.

isuse, shta ce tamo biti, kada udje u igru protiv obale slonovache, i krene na gol a golman se skloni da ga pusti da gol, mislice da je zalutao u neki drugi sport... majstore, u nashem takmichenju se ne igra tako...

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ne zelim da ulazim u neku diskusiju, ali poshto si vec pomenuo "skotove", nadam se da nisi jedan od onih koji plachu shto vishe od skotova ne dobijaju placena putovanja, sve moguce karte, privilegije, itd.

naravno da nisam, boli me qrac za privilegije ionako ih ne bih ni koristio... fudbal ne gledam...

dobro je shto su basket stavili u nedelju...

siguran sam da nece biti kalkulisanja i skrivanja nekih aduta pre ligu, ako uopste nesto ima da se sakrije...

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ma koga josh zabole za derbi...bice smarachki fudbal kao vec neznamnijakolko godina...

Mnogo je bitnije ono shto ce biti sutra i prekosutra. ;)

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

bla bla,rezirano prvenstvo,bla bla bojkot,bla bla stoka,bla bla kvalitet,bla bla basket...u basketu smo dobri u picku materinu,to se bas onako iz aviona vidi...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne zelim da ulazim u neku diskusiju, ali poshto si vec pomenuo "skotove", nadam se da nisi jedan od onih koji plachu shto vishe od skotova ne dobijaju placena putovanja, sve moguce karte, privilegije, itd.

a oko subote, iskreno-boli me qrac. koje je ovo po redu, 10, 15 rezirano prvenstvo? i sve isto: kada zvezda uzme titulu-aha najjachi smo, sisajte ga svi, kada partizan uzme zvezdashi prichaju-shta na boli qrac, mi cemo uzeti sledece, ako ne sledece, one tamo, itd. sledece godine opet  ce mozda opet uzeti partizan. zar je uopshte bitno kada tu nema k od kvalitetnog fudbala. koga josh to zanima. samo, ovoga puta, zbog izuzetnog bojkota, bice manji procenat stoke na stadionu.

nadam se dobroj kosharci u nedelju u pioniru, tu josh i ima poneko ko neshto vredi.

edit: moram da primetim, poshto sam vec malo pocheo o nameshtanju i sl. da se piksi bacio u pravljenje novog igracha za prodaju. neshto mnogo golova sa nadavao ovaj djokic, a josh sam neshto video da ce mozda chak i u nemachku na sp.

isuse, shta ce tamo biti, kada udje u igru protiv obale slonovache, i krene na gol a golman se skloni da ga pusti da gol, mislice da je zalutao u neki drugi sport... majstore, u nashem takmichenju se ne igra tako...

uopste mi nisi jasan

da djokic ne daje golove reko bi vidi ga ova rupa koj ga je qrac zvezda kupovala

sad kad daje opet ne valja sve mu to piksi namesta golove

sta treba da ti uradi da bi bio zadovoljan?

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

edit: moram da primetim, poshto sam vec malo pocheo o nameshtanju i sl. da se piksi bacio u pravljenje novog igracha za prodaju. neshto mnogo golova sa nadavao ovaj djokic, a josh sam neshto video da ce mozda chak i u nemachku na sp.

isuse, shta ce tamo biti, kada udje u igru protiv obale slonovache, i krene na gol a golman se skloni da ga pusti da gol, mislice da je zalutao u neki drugi sport... majstore, u nashem takmichenju se ne igra tako...

decko je dosao u zvezdu samo da bi se bolje prodao u inostranstvo. mora da igra dobro, u suprotnom ne bi mogao da obezbedi pristojni ugovor na kraju sezone.

sto se tice samog derbija, ocekujem tvrdu igru na sredini terena, 2 zvezdine sanse i jednu partizanovu, naravno neiskoriscenu. rezultat 0:0 i 15000 ljudi na tribinama.

delije izlaze ukoliko im se ne dozvoli da unose i stavljaju na ogradu transparente (zastave) sto ce se i desiti.

ne pada mi na pamet da dajem 400din za kartu cak i da gledam utakmicu sa zapada.

pozz

Link to comment
Share on other sites

pih, nadao sam se da cu oziveti topic, vishe niko ne reaguje na moja proseravanja... :)

u svakom sluchaju, tako neshto definitivno vazi za purovica...

Zato sto se odmah videlo da nemas blage veze sa fudbalom.Zasto bi ti ljudi onda odgovarali?!Nego,sto ne igra Milojevic u nedelju?To ti nama reci,stvarno neka laksa povreda ili ga nesto cuvate?U cemu je fazon?

Inace Sad malo ozbiljno,Djokic je stvarno otkrovenje.Veoma pametan centarfor.

Link to comment
Share on other sites

U nasem fudbalu se postavlja pitanje,zasto gledati nesto kad se vec zna ishod celog prvensta?Mafija na sve strane vec godinama Zvezda i Partizan kao da jebeno sami igraju celo prvenstvo,u prvih 5 sve su BG timovi,nista protiv beograda itd. ali mislim da ceo nas fudbal pocinje da bude smesan vec,znaci idesh na jebenu utakmicu i jebeno znash koji ce biti ishod,ali jbg uvek mislish u sebi,a dobro mozda i nece,a nece djavola uvek isto...I to traje godinama,valjda ce se nesto promeniti sa ovim novim zakonom o sportu i privatizacijom,pa da i mi pocnemo da gledamo normalan fudbal,bez lazi i prevara i jebene mafije u nasem fudbalu,dosta mi ih je vise bre,samo mafija i politika se uplicu u nas fudbal.STOP MAFIJI!!!!!!!!!!!

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Zato sto se odmah videlo da nemas blage veze sa fudbalom.Zasto bi ti ljudi onda odgovarali?!Nego,sto ne igra Milojevic u nedelju?To ti nama reci,stvarno neka laksa povreda ili ga nesto cuvate?U cemu je fazon?

kada nas oderete 20 razlike, moramo imati neko opravdanje :)

josh pre nekih mesec dana je bilo evidentno da je skroz riknuo, ova pauza ce mu odlichno doci... verujem da ce pauzirati i tekmu protiv tih italijana u sredu posle derbija, a mozda chak i cibonu ako procene da je tako najbolje...

Inace Sad malo ozbiljno,Djokic je stvarno otkrovenje.Veoma pametan centarfor.

isuse.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

goran je rodjen za scout-a ...

jbga nisam video golove tako da necu bas da komentarisem taj deo....

ali, na derbi cu da idem ... sutra me cekaju karte da ih podignem i idemo !!! da roknemo petardu na JNA !!

dole bre grobari !! :D

realno 5 komada nam se smesi samo tako

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

bice x

samo ne kapiram ove koji ce da idu na sever i da izadju na pola tekme, gotivim ja zvezdu i sve, ali da im tako poklanjam pare, za to nisam. I nadam se da ne mislite da kad vodje kazu da se ide napolje na pola, da cete moci da ostanete :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...