Jump to content

126. derbi


Doca

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iako bih ushao bez karte, ne pada mi napamet da idem :) mislim, nema shta da se vidi od fudbala, a kao navijach partizana da idem necu, shta, da gledam kako cemo da se balmiramo n ajosh jednoj tekmi?

manager, zvezdashi bi trebalo da idu, zigic ce napraviti show za svoj poslednji derbi :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

bice x

samo ne kapiram ove koji ce da idu na sever i da izadju na pola tekme, gotivim ja zvezdu i sve, ali da im tako poklanjam pare, za to nisam. I nadam se da ne mislite da kad vodje kazu da se ide napolje na pola,  da cete moci da ostanete :)

Najvise bi i ja voleo X.Zbog ovog sto je rako Highl1 necu da idem.Najverovatnije ce izaci na poluvremenu jer im po svemu sudeci nece biti omoguceno ono sto traze(treba).

A sto se tice Djokica,ne pravim ja od njega neznam ni ja kakvog igraca.Mislio sam da za pare koje smo dali dobili smo i vise nego sto smo mislili.

Evo golova o kojima pricam:

1.protiv Vozdovca - bio je tacno gde treba da pokupi otpadak i samo ugura loptu u mrezu

2.protiv Obilica - na pas Zigica na 22-3 m prima loptu kratko i odmah sutira u dalji ugao u odnosu na onaj koji se nalazio golman

3.protiv Obilica - dok je lopta letela zagradio se tako da je jedino on mogao da dodje do nje i zakucao je pod precku

4.protiv Buducnosti - ispratio celu akciju do kraja i posto je protivnicki igrac promasio lagano loptu glavom sproveo u mrezu.

5.protiv Buducnosti - na pas Zigica na 20m prima lopu,korak napred, pogledao gde se nalazi golman i plasirao mu loptu pored desne noge

Skoro svi golovi su neodbranjivi.Da,reci cete da ovo i treba da rade spicevi ali s'obzirom kakav nam je fudbal(domaca liga)ovo je otkrovenje.Ne racunajuci Zigica pogledajte kakvi balvani nam igraju u napadu,mislim na celu ligu i bice jasno zasto sam ga izdvojio.Ne mnogo ali opet treba ga izdvojiti.Pozdrav za sve Delije

Link to comment
Share on other sites

opet kreten od sudije koji se ne usudjuje da deli zute karte.

znaci onaj start kovacevica u 10. minutu odma zuti.

mada bi onda i nadj trebao da dobije par crvenih.definitivno mi je postao najomrazeniji lik u sportu.ikada.

nije ni pocela utakmica,on je vec bio spreman da zgazi jankovica onako,cisto da se vidi ko je najveci seljak na terenu.

ako nista bice price o nepostojecim penalima i ofsajdima,ali cemu drugom sluzi veciti derbi?:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ali vrh prilika za Zhigu koji dribla ni sam ne zna kako i ludi Kralj koji ide na njega nogama i lezhe mu da ga ovaj zaobidje a covek sutira u njega...isti slucaj sa Jankovicem...ma strasno serem ti se u derbi,nisam nista ni ocekivao,zalim one sto su dali pare da gledaju ovo mucenje od fudbala...Zvezda sramno cuva rezultat a Partizan jadan ne zna da napadne...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Bilo je lepih prilika...u podredjenju sa proslim derbijem,ovaj je super ;))

sudjenje...onako...grobari se ljute sto nije sviran penal nad Lazovicem,isti kriterijum je u 2. pol. bio i kod faula nad Zigicem koji se propisno izblamirao na svoj poslednji derbi.

Samo bih dodao da su ovi matori iz Partizana toliko bezobrazni da je to strasno (nadj,batica,pa i Nisha)

mogu da razumem da se istrche igrachi tipa Babovic,Veselinovic,Jankovic koji su fazon 3 godine stariji od mene ali ovi matori su me iznenadili...

elem,nadam se da je titula nasa...

odgovara nam rezultat :))

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

boli me kurac da derbi igraju na rezultat...pushe mi kurac,derbi se bre igra da ponizis i ugazis protivnika...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a Babovic koliko je puta pao?

nekako mi se derbi pretvorio u padanje... igrac se saplete i napravi na zemlji 5-6 krugova oko sebe kotrljajuci se... kao polomio se... a posle kotrljanja se izlezava, pomoc lekara... i kada ustane trci bolje nego shto je pre trcao. Posle onakvog pada pomislis da vise nece videti teren u zivotu od povrede koju je navodno zadobio...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi jel promasio 2 100% prilike?? jeste...

e da...Onaj Djokic kao da se pretplatio covek na klizanje...ako nije 20 puta pao,nije nijednom :D

pa dobro, ali zato je nebrojeno puta dobro intervenisao u odbrani i chesto imao snage da pretrchi odmah u napad i stvori solidnu shansu iz kontre...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...