Jump to content

ClanBase OpenCup 2006 Spring Quake III Arena 4v4 T


Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svaka cast debili:D

Ti BASH zelish da umres ili si samo ljubomoran jer se nisi setio da probash da upadnesh u ekipu?? hahah :D

owned [:o)]

enivej, ne diraj nam serdja da se ne bi opekao, on je jedan ozbiljan kvaker, a shto se tiche tura. ako nemash shta lepo reci onda gledaj svoja posla i idi malo vezbaj taj t4! ;)

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Super je bilo, bio sam malko cirke ali sam trchao do kutje ne bih li se otreznio i odigrao dobar kvejk :) Shotgunom nisam mogao mrtvu machku da ubodem.. ;( Zaspao sam 15 miunta posle partije i probudio se u 3 ujutru :(

Ko bi rekao da tjemo ownati osp6.. ja stvarno ne umem da chuvam crveni na toj mapi pa sam chuchao na lokaciji mega-zhuti-rejl-josh poneko oruzhje. Vidim da se oxo super snashao. Remedi je za 4 minuta na dm6 izvukao svoj net za chitavih 14! Shto samo pokazuje da je psihichki jako stabilan igrach i da ga 16 minuta loshe igre/sretje nije smorilo.. To je stvarno GG.

I overtime je bash bio zajeban :) Serdjo je radio kick assing na dm6 (shutirao bulje? wtf..) A voleo bih da mi neko objasni 18:00 minut na crvenom sima-oxo-serdjo :) Tada mi je vrlo malo falilo da upucam svog timmejta (koga netjemo imenovati ovde, vetj tjemo ga pustiti da se prepozna u demou), sva sretja nisam neki drkadzhija inache mozhda ne bi bilo overtime-a :)

edit: E sad sam gledao demo, sam se chovek razneo iza tjoshka nisam ni morao ja da pucam.. jako smeshno izgleda iz moje perspektive.. ali i dalje stoji pitanje - WHY DID YOU DO IT ? :)

gg drushtvo..

Edited by Sim-A.Fuse
Link to comment
Share on other sites

E Niko zashto kad kod pomenem debile ti se osetish prozvanim:DDDDDD( ovo je bilo jache od mene:D)

Pa ne kazhem ja da Sergio nije ozbiljan ipak je on taj shto "kicks asses arround here":D

Edited by Veske

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

E Niko zashto kad kod pomenem debile ti se osetish prozvanim:DDDDDD( ovo je bilo jache od mene:D)

Pa ne kazhem ja da Sergio nije ozbiljan ipak je on taj shto "kicks asses arround here":D

pa moram da branim moje igrache ;)

a ti bi mogao da nadjesh neshto kreativnije od izmishljanja duela vs serdjo i pisanja memoara na ruru ala 'moj boemski zivot u atgu' i mini serija 'kako povaliti pentium 4 za jednu noc', '100 nachina da zadovoljite vash windows xxxpe'..

slaba ti je pricha, teshko da ce od tebe da ispadne produktivan pisac, ali za alkoholichara se kvalifikujesh

evo ti par ideja za kreativnost.. pronashli lek protiv shuge i vashki mozda ti pomogne! ili pokushaj da se pronadjesh u zivotu, probaj recimo skakanje sa brankovog mosta? nekima i to pomogne da reshe probleme...

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

E Niko zashto kad kod pomenem debile ti se osetish prozvanim:DDDDDD( ovo je bilo jache od mene:D)

Pa ne kazhem ja da Sergio nije ozbiljan ipak je on taj shto "kicks asses arround here":D

e veske, tebra, jesi ti na spidu ili pecurkama, spusti se malko na zemlju, budi realan i razmisli...1/ ti vec drugi put igras pod laznim nickom, ali si tada bio RUS, i hteo si da zajebavas woodoo-a, medjutim ja sam te provalishka i sala je propala tebi i drustvu. 2/ zar sergio nije u zadnjih 20 godina dokazao, kroz razna prva mesta na turnirima i sire, da kikuje guze svima redom. 3/svi znamo da je sergio skroman i posten momak, te da mu nije stalo do jedne sumljive samoreklame ili jeftinog dopadanja. 4/ zar nisi ni malo, ni na momenat pomislio da te je sergio provalio i nastavio da igra tvoju igru, jer je naslutio s kime ima posla. 5/sto te nema na severima da pomognes nasoj zlatnoj ekipi , i odvojis malo vremena i ljubavi da ih uigramo , ali ne ti igras dot-u. pa momak, mislim da si pogresio forum.

Link to comment
Share on other sites

e veske, tebra, jesi ti na spidu ili pecurkama, spusti se malko na zemlju, budi realan i razmisli...1/ ti vec drugi put igras pod laznim nickom, ali si tada bio RUS, i hteo si da zajebavas woodoo-a, medjutim ja sam te provalishka i sala je propala tebi i drustvu.  2/ zar sergio nije u zadnjih 20 godina dokazao, kroz razna prva mesta na turnirima i sire, da kikuje guze svima redom.  3/svi znamo da je sergio skroman i posten momak, te da mu nije stalo do jedne sumljive samoreklame ili jeftinog dopadanja. 4/ zar nisi ni malo, ni na momenat pomislio da te je sergio provalio i nastavio da igra tvoju igru, jer je naslutio s kime ima posla. 5/sto te nema na severima da pomognes nasoj zlatnoj ekipi , i odvojis malo vremena i ljubavi da ih uigramo , ali ne ti igras dot-u. pa momak, mislim da si pogresio forum.

umalo zaboravih pod 6/ rekao si da si se toliko smejao da si pao sa stolice, ne razumem tvoj smisao za humor, da se serdjo potpisao kao 4oveRale i da je rekao da razvaljuje sve po serveru, e onda bi bilo smesno i ja bih ti se pridruzio da se zajedno smejemo dok ne dodje policija

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da niko nije ukapirao, ja uopshte ne kazhem da je Srdjan bre losh, chak sta vishe on mi je uvek bio gotivac a ovo je trebalo da bude shala i chak je i on to prihvatio na taj nachin ali ochigledno neki ljudi su to ukapirali kako njima odgovara!!!! A ti Niko ono sa debilima sam se samo zezao a ti ga pretera brate, i da druga stvar ovo uopshte nije bilo izmishljeno:)

@rale nikad nisam fejkovao rusa to mora da si me zamenio sa nekim poshto je ovo bio prvi put:)

Druga stvar na serverima me nema poshto vishe nemam net i zato ne igram q3 a ne zato shto igram dotu

"slaba ti je pricha, teshko da ce od tebe da ispadne produktivan pisac, ali za alkoholichara se kvalifikujesh

evo ti par ideja za kreativnost.. pronashli lek protiv shuge i vashki mozda ti pomogne! ili pokushaj da se pronadjesh u zivotu, probaj recimo skakanje sa brankovog mosta? nekima i to pomogne da reshe probleme..."

Niko je li tebi dobro brate, oshto se nervirash tako a i mogao bi da pazish shta prichash

Edited by Veske

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

@veske haha, sasvim je jasno da je prozivka iz dosade,.jbg nemam bash neki osecaj kada sam preterao... [;)] enivej, mogli bi na pivo poshto smo svi vishe-manje slobodni.. taman da vidimo tebe i serdja u lanu :D

btw

Sport Fest na Adi

q3 ili q4 turnir za 8 igracha, pojedinachno ili ekipa (samo ako nas bude dovoljno za bilo koju varijantu)

na nama je da se dogovorimo..

moj predlog je da bi mogli da iskoristimo tur. za neki roshtilj..

"Sala je kod Kajakaskog centra u blizini

sudijskog tornja kod restorana 'Jezero'"

ufur 300din, 1. mesto 2k din. (ne pitajte mene zashto jer ja ne ogranizujem nishta:/)

Program i satnica

- Petak 26.05.2006

Pre podne postavljanje opreme

16.00

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da niko nije ukapirao, ja uopshte ne kazhem da je Srdjan bre losh, chak sta vishe on mi je uvek bio gotivac a ovo je trebalo da bude shala i chak je i on to prihvatio na taj nachin ali ochigledno neki ljudi su to ukapirali kako njima odgovara!!!! A ti Niko ono sa debilima sam se samo zezao a ti ga pretera brate, i da druga stvar ovo uopshte nije bilo izmishljeno:)

@rale nikad nisam fejkovao rusa to mora da si me zamenio sa nekim poshto je ovo bio prvi put:)

Druga stvar na serverima me nema poshto vishe nemam net i zato ne igram q3 a ne zato shto igram dotu

"slaba ti je pricha, teshko da ce od tebe da ispadne produktivan pisac, ali za alkoholichara se kvalifikujesh

evo ti par ideja za kreativnost.. pronashli lek protiv shuge i vashki mozda ti pomogne! ili pokushaj da se pronadjesh u zivotu, probaj recimo skakanje sa brankovog mosta? nekima i to pomogne da reshe probleme..."

Niko je li tebi dobro brate, oshto se nervirash tako a i mogao bi da pazish shta prichash

posto su se lepo izjadali, pruzili sa jedan drugom ruku, i otisli da se napiju vode

Link to comment
Share on other sites

Da definitivno smo se lepo zezali:)

Iako je zvuchalo prilichno ozbiljno zar ne Niko:)

Btw stvarno bi mogli na pivo ali sima i rambo ce sigurno da ispale:D

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

bla, otkazali su Sport fest turnire zbog nekog sr---- u domu omladine za vikend, nekakve kvalifikacije pa niko nece da im dodje na ovo..

envije, bice siguran turnir 24. i 25. juna u Platou pod sponzorstvom BS Processora,

tu ce se igrati Quake 4 duel za do 16 igracha, za sada garantovane nagrade, za prva 3 mesta, su razer copperhead, razer diamonback, razer viper..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Evo preliminarni izvestaj....

Clanbase Opencup match protiv klana HoT smo dobili:

pro-q3dm6 - nasha mapa - nekih 30-40 razlike

ospdm6 - njihova mapa - 10tak razlike

...

to je to, moram pohvaliti sebe koji sam uzeo 2/3 quadova, i oxa da ukorim posto je bio najgori na svim mapama, dvoumim se da li da ubacim zeroqla umesto njega.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...