Jump to content

ClanBase OpenCup 2006 Spring Quake III Arena 4v4 T


Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa da ne mogu da chujem hodanje, menjanje oruzhja, i sve ostale zvukove na koje se toliko oslanjam? Da to menjam za remedijev milozvuchni glas? :)

Prilichno se dobro snalazim sa porukama, voleo bih da probamo neku partiju sa TS pre nego shto se odluchimo za tu varijantu. Imam ga instaliranog odavno, ali nazhalost nemam mikrofon.. mogu samo da vas slusham. A nisam bash siguran da to zhelim :)

Edited by Sim-A.Fuse
Link to comment
Share on other sites

Glasajmo za oxa koji je imao najvetji damage na svim mapama! :)

btw, al smo oxo i ja usrali ospdm5 tek sada vidim :((

A dobar nam je i komentar: "uq guys donn't care much about the server search. They want to play. With this the server search was really quick."

hah..

Edited by Sim-A.Fuse
Link to comment
Share on other sites

Lol, tek sad vidim, sabili smo ih dm6 sa 48 razlike... :) a dm7 s 33 razlike... :) a oni nas jedva 11 razlike, bolje nego sto sam mislio

... (sad cu da okrivim oksa i niko-a:))) brate... Oxov bind za quad je u fazonu

QUAD dok je nikov bio u fazonu quad. I okso koji 20 sekundi ranije urla QUAD !!!, ja vidim njegov bind, a ne nikov koji kaze na koju sekundu je.. i dodjemo dao kvada jedan po jedan, dok oni grunu svi odjednom.

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

svaka chast, ae otresite i ostale

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

moramo malo poruke da sredimo

ne ide ovako kad svi salju u isto vreme pa pola njih ne stignem da vidim:)

mislim da je najbolje da samo niko salje poruke

a i vi biste mogli malo da gledate te poruke a ne da samo ja dolazim na megu na dm7

znaci od 10-tak megi koje sam pokupio samo je sima jednom dosao

Link to comment
Share on other sites

Ja se slazem za sredu.

Btw, za poruke... mislim da bi bilo dobro da koristimo samo one tipa ITEM AVAILABLE, a da niko tajmuje MH, RA, quad...

I mozda bi bilo dobro da se dogovorimo (a svi da se drzimo toga), da ako niko kaze npr... quad:39.... da mi upadamo na quad na 29, iliti 10 sekundi ranije.... ali niko da ne dolazi pre toga.. na taj nachin da izbegnemo ono sto se desavalo na ospdm5 gde dolazimo na kvad 1 po 1, i oni nas sabijaju...

btw, predlazem da odigramo u istom sastavu, a da jednu mapu odigra sergio umesto nekoga (chitaj zeroqla, possto ima visok pinag)

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

-pa nek NIKO levitira okolo i couchuje vam, kad vam sluzhi samo za poruke.

-poshtujte i njegove fragove.

- ^_^.

-NIKO rula.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

znaci od 10-tak megi koje sam pokupio samo je sima jednom dosao

Ma doshao sam ja vishe puta, ali sam samo jednu dobio [:D]

Nismo toliko loshi ali nam fali malo te timske igre. Naviknuti smo na sbb servere gde mozhemo da igramo opushteno, a tamo chesto ima i slabijih igracha koji nam ostavljaju sve.

Oxo se zhalio posle mecha kako mu ljudi ne ostavljaju oruzhja, meni se desilo da sam chak 5 minuta trchkarao po dm7 i niko mi nije ni shard ostavio. Remedi se otima za crveni na dm6! [V] Nadam se da svi imate ono kada predjete nishanom preko svog timmejta da mu vidite health. Ako imate malo armora, a kolega nishta - ostavite armor. Ostavite 1 shard ako cu moci da prezhivim rejl i da pucam josh 5 sekundi vishe. Chak sam primetio da ljudi nemaju naviku da ostavljaju shotgun, a meni ponekad vishe znachi shotgun nego rakete (makar ne mogu sebe da povredim u fajtu) [:D]

Vremenom cemo se uigrati, vidi se da dugo nismo igrali ozbiljne mecheve, ne osvrcemo se oko sebe. To je samo stvar navike.

Inache, i meni odgovara sreda, zakazujte mech.

Edited by Sim-A.Fuse
Link to comment
Share on other sites

he, tnx za kritike ;)

poruke definitivno moramo da usaglasimo,..

generalno treba veci QUAD ispis?

jos neshto?

item available i item taken su po meni neshto shto bi trebalo vi da kucate medjusobno, poshto je iz coacha teshko to ispratiti

@pesma izlazenje na kvod zavisi od mape do mape, na nekim mapama je najpametnije izaci tachno na kvod (pdm6) ili par sek ranije, a na nekim mnoogo ranije (ospdm5, dm7).. mislim da i oko toga treba da svi damo predloge i da se dogovorimo

generalno trebaju na praccy-ji, i tajmovanje mora da se vezba dosta, ja sad mogu da pratim do 3-4 ajtema al' uz vezbu i vishe verovatno..

predlazite jos..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

meni odgovara tako

znaci nek niko broji quad, megu i armor i to velikim slovima u boji, a mi medjusobom item available i item taken i to malim slovima

na dm6 skacemo na quad u poslednjoj sekundi a na ostalim mapama posto su mnogo vece zauzmemo 10-tak sec ranije

a sto se uzimanja oruzja tice ma to sam samo onako spomenuo da ne ispadne da to stalno cinite:)

znate da ste pogresili kad to uradite sto je najbitnije:)

aj videcu za sredu sa ovim mob-ovcima, a mi bismo mogli bar jednom pre toga da se skupimo za practic i da namestimo bindove

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...