Jump to content

ClanBase OpenCup 2006 Spring Quake III Arena 4v4 T


Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[:)][:)][:)]

Lepo, lepo...

Shvedi mi nije jasan, a ni ko je hrvat od vas, ali OK. Aj javite obavezno kada igrate pa da vas gledamo.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

od 1. maja startuje Clan Base Q3A TDM OpenCup Spring 2006

mi smo u grupi D druge lige zajedno sa timovima 3XS italija, fw belgija, MOB svedska, WzJ nemacka i HoT englezi

nisu nesto poznati klanovi sem mozda svedjana koji imaju osvojeno drugo mesto na Clan Base Q3A FT Cup Spring 2005

Raspored je takav da svake nedelje pocevsi od 1. maja igramo po jedan mec

Week 1-8 May: WzJ

Week 8-15 May: MOB

Week 15-22 May: 3SX

Week 22-29 May: HoT

Week 29 May - 5 June: fw

posto se mecevi unapred zakazuju vidite kada ste slobodni pa da se dogovorimo u sledecih par dana za termin protiv WzJ-a

Link to comment
Share on other sites

posto se mecevi unapred zakazuju vidite kada ste slobodni pa da se dogovorimo u sledecih par dana za termin protiv WzJ-a

sry sto se mesam u posao [8D]

ali zar ne bi u ovih par dana trebali da se dogovorite za sto vise sparing meceva sa klanovima iz ostalih grupa, da bi videli koji vam evropski serveri najvise odgovaraju, da isprobate taktiku, podesite kvejkove... [8D]

Link to comment
Share on other sites

Houston , we have a problem.... hteo sam da upishem moj GUID (key provided by Niko jos pre dosta meseci), i dobijem....

-"The Q3A PB guid value ****************************** is already registered by Atrocity!"

simo... javi se !

Odlichno.. ionako nisam imao pojma koji je cdkey bio u pitanju :) Ti poshalji meni taj a ja tju tebi ovaj moj. Onda ne moram da menjam GUID.

hm.. samo da se setim de mi je kvejk kutija, aj sutra ti shaljem kad ustanem..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...