Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

privikavam se na bg, ne idem nigde danas, boli me kurac.

Ti bas nisi imao srece, ja sam u tom istom vozu kad sam isao tamo se sprijateljio sa nekom ribom i nekim likom koji su isli do Budimpeste i sasvim lepo proveo vreme. Posle su u Budimpesti usli samo madjari, sto je naravno smor, ali sta da se radi. A u povratku sam vec pricao o epizodi sa ciganinom muzikantom iz Bugarske koji se vraca sa krstenja u Hamburgu :))

jebi ga, išao sam za uskrs u smeru suprotnom od gužve, bilo je po 10 ljudi u vagonu..

e, al nisam uspeo da nađem onu kafanu u heđešhalomu :))

a mađari su poslovično nemušti, gomila ovih iz vojvodine ne zna srpski, a mađarski mađari retko znaju neki strani jezik.. u povratku sam presedao u pešti, i trebalo je da pređem gradskim prevozom s jedne na drugu stanicu.. vrteo sam se pola čuke dok nisam našao nekoga ko zna neki strani jezik (a startovao sam sve mlađe ljude).. na kraju sam naleteo na dedu koji zna ruski :)))

do jaja je metro, bulje smo što ga nemamo.. a karta košta ~50 dinara, pa se pitam za šta mi to koji kurac plaćamo 30..

Link to comment
Share on other sites

Imam ja chamac na naduvavanje, ako ti treba, cimaj :))

Neka,dušek može da mi stane u ranac :))

Pokušavam da te razumem al' ne ide, ovamo na Novom Beogradu imamo asfaltirane ulice :))

Ma i moja je,ali te silne rupe :D

sad sam se setio onog Šljapka iz cipelića :))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ustao... mrzim ceo svet..

matori poqsao da ima neki konstruktivan razgovor sa mnom, sto se zavrsilo sa mojim :

"boli me kurac, ja sam sebi napravio fino"

pripretio sam im da cu im zaklati machora ako ga jos jednom ostave u kuci dok ja spavam, posto se dere kao vepar...

mislim da je vreme za konsultacije sa nekim strucnim licem.. postajem sam sebi sve cudniji...

al u principu "boli me kurac, ja sam sebi napravio fino" [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Mrtav sam umoran.spavao sam samo sat i po, nocas zbog odradjivanja kojekakvih nacrta za faks. Iz kuce izadjem u 7 ujutro, vratim se u 6 popodne i malopre mi na vrata zakuca lik koji hoce da mi u stanu izvrshi demonstraciju kirbija. Morao sam da ga lazem da ga vec imamo, jer sam mrtav umoran i nemam zivaca da ga gledam, kako se lik cima a znamo oboje da ga sigurno tako necemo kupiti. Sad od grize savesti sto sam ga lagao ne mogu spavati

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jebote koliko vise nemam takta za budale.... a nekada sam bio bash smiren...

elem, sinoc legao u pola 3... ucio jebanu fiziku da bi danas odlozila kontrolni. kao posle raspusta cu znati vise... znacu kitu! mogu da znam samo manje.

u svakom slucaju nadam se lepsem vremenu uskoro.... ono resava sve.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

kad bolje pogledam... kad god je lepo vreme postovi su potpuno vedri.

kad udari kisa, u sred Aprila :(.... odmah je drugaciji ton postova.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

danas je toliko smoran dan da je to strasno...

nisam imao prva tri casa,jer gospoda profesori strajkuju...

izblejao u kgb..igrao malo WoW,malo cs...sreo ortaka sto se prebacio u Zemunsku pravnu,kaze da je tamo jedan od naboljih...a u petoj jedva prolazio...c c c

dobio sam 3 iz engleskog kao najgori shaban,falilo mi pola jebenog boda za 4 :(

posle opet u kgb...video da na Agd serveru igra manager sa ovog foruma,ali me mrzelo da ga trazim po Wog-u tamo (tj plashio sam se:) ) ...cekao 26 jebenih sat vremena...dosao gajbi,jeo,video da sam puko na kladzi,otisao dizao tegove,pa sad bleja na netu...

jedino sto sam dobro saznao da ce doci GMS i Void u toku maja [jupi] :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

privikavam se na bg, ne idem nigde danas, boli me kurac.

[roflmao]

"boli me kurac, ja sam sebi napravio fino"

[roflmao][roflmao]

Moj

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jedino sto sam dobro saznao da ce doci GMS i Void u toku maja

Odakle ti ovo? Ja nishta nisam chuo.

@topic: ne idem u shkolu cele nedelje, pauziram malo od raznih predmeta. Bio na razgovoru na Fakultetu za turisticki i hotelijerski menadzment, primili me (jok, nece [:)]). I bio sam do malopre na premijeri Shejtanovog ratnika, skroz ok film, mnogo dobro uradjen.

Link to comment
Share on other sites

Odakle ti ovo? Ja nishta nisam chuo.

pa,da se razumemo,kod nas se nikad ne zna da li ce neko doci...

fazon...zakazu zurku,i samo dan pre kazu da je Dj ispalio...

ali videcemo :))

btw...ja ustao ovako rano da bih isao da izvadim dozvolu za psp...

cekam caleta da dodje po mene jer me mrzi da se cimam do Ljermontove (ili Jermontova,kako se pise???) ...

sad cu da probam da nateram Silkroad da mi radi...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...