Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebena civilna vojska.. branim nasipe kod titela/belog blata, juce sam pokisao kao picka, besan sam, mrzim, gazim i jebem...

niko od mestana se nije pojavio, juce smo bili 7 sati na kisi i vetru, nista hrane ni vode nismo dobili, i danas idem o5...

al danas zabusavam, boli me patka..

inace, kao sto vidite, ukljucen mi o5 fon :D

blah... niko me ne voli :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

bila na nekom sastanku... pokisla sam kao mish... ova kisha je stvarno vishe smorila... ako ovako nastavi ima da emigriram u Dzibuti...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

него, Цицо, јеси ли сада у фенси корпоративном фазону? [;)]

u bilo kom fazonu samo osim fensi :P

tjuti bre kolega radim k'o blesava sve shto mi padne pod ruku... ali neka, ne zalim se... vazno da se radi... vreme brze prolazi :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

@Corey: Pricaj mi o tome ono lezim u krevetu i gledam u kisno nebo i bas me briga sto moram da ucim i jos 100 stavri da zavrsim :)

reci da nije nešto najjače :D

samo jedini bedak je što će mi samo ribarske čizme pomoći da dođem do stanice za bus :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

treba da idem na senjak. kolima. po ovoj kiši. jebo sam čvorka.

jel neko prolazio pored sajma danas? može li uopšte?

(znam da put do senjaka ne vodi preko sajma)

ivane, opet si poceo da ircujesh?

lele

nisam ni prestajao, upalim irc kad mi je dosadno

al ono je iz flash verzije igre čoveče ne ljuti se :)

Lacoste ne znam gde je i da li uopste ima.

ima na andrićevom vencu al me mrzelo da objašnjavam sinoć.. valjda nije zatvorena ta radnja, nisam davno prošao..

dakle, longli, čitaj ovamo

kad ideš od trga ka slaviji ulicom kralja milana / maršala tita / srpskih vladara, sa leve strane prođeš skupštinu grada i predsedništvo srbije, odnosno dvor, i skreneš levo u uličicu sa fontanom i kipom iva andrića. tu je lacoste.

Link to comment
Share on other sites

ustao ranije (u skladu sa novom akcijom dovedi spavanje u red), sprcao kafu i uchio, uradio generalnu sem brijanja (mnogo sam zachupavio bio .. 3 nedelje) shto ce pasti kasnije ako se smislim da palim negde. sada neka lagana bleja dok mi ne proradi apetit pa krecem da spremam neki hus.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Brine me ova kisa...

...ako se Dunav izlije, a ja ostanem u ovom glupom suterenu...

...jos je ova moja luda macka pocela da donosi gustere u stan...

...strasno.

Haha , ja dok sam imao macke koje sam pustao napolje , svasta su mi donosile , misheve , ptice , gustere , ma ludilo.Tad kupih rasnu i sasekoh mu jaja , tako da chillira u stanu :)

Link to comment
Share on other sites

eo me na faxu vec 7 sati, otpade mi glava od ucenja, uzeo malo da ischilliram za kompom dok ortak ne dodje s gajbe, otisao da hasa...raspadam se, glava me rastura, a tek ima da se raspadnem, sutra mi je ispit...ako sve ove nedelje prodje kako valja, jos 5 to go do kraja ove torture koja mi je zivot sjebala..odo nazad za knjigu..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jebena civilna vojska.. branim nasipe kod titela/belog blata, juce sam pokisao kao picka, besan sam, mrzim, gazim i jebem...

niko od mestana se nije pojavio, juce smo bili 7 sati na kisi i vetru, nista hrane ni vode nismo dobili, i danas idem o5...

al danas zabusavam, boli me patka..

inace, kao sto vidite, ukljucen mi o5 fon :D

blah... niko me ne voli :\

ako, da vidish malo prave vojske :)

@Longley: lacoste radnju imash u knezu direkt, ne mozhesh da promashish nikako...

Link to comment
Share on other sites

napokon sam dosao kuci... pokupovao neke knjige od mukom naplacenih para, samo se nadam da ce se jednog dana isplatiti svo to bacanje para na knjige...

sutra moram ponovo u grad, i to samo na jedan sat.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...