Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na poslu, smaram se sa nekim glupostima i izbegavam smarache koji me zovu od jutros sa "predlozima o saradnji"...

Paaaaaaaaaaaaa ,ne znam ruski ^_^.

probatju ovaj forum da vidim sta ima na njemu, ali meni u sustini treba zbog arhitekture. Tako nesto, enterijer, spoljasnjost i to..

tebi treba neshto ovako:

http://www.thegnomonworkshop.com/dvds/cni01.html

http://www.thegnomonworkshop.com/dvds/cni02.html

Imam ovaj prvi disk, skinuo sa e-mule-a, a i drugi cu skoro da skinem. Ako te interesuje pishi na PM mogu da te poshaljem kod ortaka u BG-u koji to ima :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

gledam u monitor...

smorio se... chekam da krenem u shkolu i bar delimicno ubijem dosadu...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Popizdeo sam, onaj glupi Matlab nema ni hevisajdovu funkciju definisanu nego moram sam da je pravim... a crtanje grafika je intuitivno u pičku materinu, onako sam isto mog'o u Delphiju/C++Builderu da nacrtam... matematički paket my ass...

Link to comment
Share on other sites

malo ludenja shizenja na poslu, ali prija samo tako :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

haha, par dana :) par minuta :)

sad mi dosli matorci iz barse, konacno pricam sa tjaletom, posle dva meseca...vec sam pocinjao da se osecam uzasno. uh :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Stigao mi bench iz onog Nekermana (mogu da zamislim kakav je)

i mrzi me da ga raspakujem...ima da ga nabudzim u garazu i da pustim neku nadrkanu muziku i da radim :)) koi sam baja :))

ovo vreme je odvratno...nikako da pocnem da nosim bermude ;))

razmisljam da li da idem na Atmos...a i kad bih iznindzovao neku kintu od mojih za Atmos,ne znaci mi nista ako ovaj kreten Sharulja ne popravi matu...ili da idem sam? :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

@Voodoo

Da li ima neka funkcija prostija od Hevisajdove? Mislim ima sigurno neka, tipa, x=y, ali kapiram da nije tolika frka napraviti Hevisajda (ili odskocna kakoje zovu na fonu).

@Topik

Necete verovati, ali izgleda da cu da pocnem da radim full time, OMGCYBORGTWIST!!111

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Fan je ok mada me malo boli telo koga su dobro izgazila osmorica ciganau subotu na nedelju...

MAter im jebem...

Jesu li te isto tako pre metar dana izgazili ispred kuće..??

pitam se zašto baš tebe

Stigao mi bench iz onog Nekermana (mogu da zamislim kakav je)

Zašto jednostavno ne kreneš u teretanu,bolja atmosfera za rad.Još ako ako ribe sa fitnesa moraju da prođu kroz celu teretanu da bi došle do sale :)) uff

Danas je bio relativno dobar dan...imali 3 časa,smorio se za sve pare...

poslednjih par dana počinjem da gubim vazduh a još gore je kada vežbam...nadam se da nije ništa ozbiljno.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...