Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e ja bash necu... iz inata... :P

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

jel mozesh nekako da organizujesh da se to prebaci u neki digitalni format?

Sve se moze kad se hoce, ali mene malo mrzi, ne radi mi video, a drugo ako bih ja to radio to bi znacilo da opet moram da odgledam celu stvar, a taman sam je lepo potisnuo u podsvest [:D]

@topic: Ustao jutros rano, opet me nervira vreme, spava mi se i prehladio sam se, ali mi nekako deluje da ce danas biti produktivan dan. Naravno sve to pod uslovom da me faks ne smori totalno.

E da, pre neki dan trebalo mi da za neku rodjaku kupim staru SDRAM memoriju, i okrenem oglase, nadjem kod nekog lika koji je na Zvezdari i uputim se tamo. Tek dolazim ispred kuce, a ono veliki natpis "Pas ujeda", i ono kao zovem lika "A sta radim sa psom kad krene da me ujeda?" :) Uopste se ne plasim kucica, ali znam da ovi koji su dresirani da cuvaju kucu su jako teritorijalni, a ovaj nije bio bas mali, pa mi bilo nekako glupo da izginem za 128 MB SDRAM memorije :))))

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Uchio logiku celo pre podne , valjda ce biti 5 il 4.

Inace svideo mi se jedan primer logicke greske:

Heidegger je filozof , Sava je reka , dakle tenis je sport....Ne znam zasto ali umro sam od smeha kad sam procitao ovo.I onda objasnjenje:"Neke nevaljane misli su toliko nevaljane da ih najcesce ne ubrajamo cak ni medju logicki pogresne misli.Prije cemo reci da neko ko tako "zakljucuje" samo bulazni ili zbija salu :)

Inache knjiga je neka specijalna , kao ove iz zavoda ne valjaju...

Link to comment
Share on other sites

Heidegger je filozof , Sava je reka , dakle tenis je sport....Ne znam zasto ali umro sam od smeha kad sam procitao ovo.I onda objasnjenje:"Neke nevaljane misli su toliko nevaljane da ih najcesce ne ubrajamo cak ni medju logicki pogresne misli.Prije cemo reci da neko ko tako "zakljucuje" samo bulazni ili zbija salu :)

Inache knjiga je neka specijalna , kao ove iz zavoda ne valjaju...

Ma da, svi koriste tu knjigu od onog hrvata, sto sad ne znam kako se zove, zaboravih ... ima pozadi slika njegova, izgleda k'o undead. Eh ta logika, prilicno koristan predmet :>

Smorila ona kisha sinotj, srecom sad nista ne pada. Zavrsio neke obaveze, sad idem malo napolje da stogod sredim, valjda nece pljusak, posle opet malo posla, pa onda poslednja epizoda Darme i Greg. Ne, nisam gled'o seriju, sta vise imam "pod nogama" mozda 10 epizoda sveukupno, al' videh da je "season finale", a to volim da pogledam, kao, valjda ce tu da ponude najbolje sto imaju :) Posle toga Idol, pa RHH :) Volim ovaj petak, opusti se covek :)

Link to comment
Share on other sites

Sad tju u shkolu......Vidim vreme se nije mnogo menjalo [:(]

Kakve istripovane snove sam sinotj imala, prestravila sam se kako mi je podsvest nenormalna....Bolje je da se ne setjam [:D]

Grlo mi se polako oporavlja, josh malo pa tju motji da pjevam [:D] a da se ne zgrozim sopstvenim promuklim glasom.....

Juche me je izbacio sa fizike......a ja bash htela da slusham, prichao je o Tesli.....eto i mene jednom da izbace, ali nije morao bash tad [:D]

Link to comment
Share on other sites

Uchio logiku celo pre podne , valjda ce biti 5 il 4.

Inace svideo mi se jedan primer logicke greske:

Heidegger je filozof , Sava je reka , dakle tenis je sport....Ne znam zasto ali umro sam od smeha kad sam procitao ovo.I onda objasnjenje:"Neke nevaljane misli su toliko nevaljane da ih najcesce ne ubrajamo cak ni medju logicki pogresne misli.Prije cemo reci da neko ko tako "zakljucuje" samo bulazni ili zbija salu :)

Inache knjiga je neka specijalna , kao ove iz zavoda ne valjaju...

Gajo Petrovic ili tako nesto... on je autor? koliko se secam...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

konachno ustao odmoran bez nekog chudnog osecaja u vugla shto mi se deshavalo ovih dana. odradio prodavnice i pripreme za ruchak. sad da iskuliram loma spremim has za jedno chuku. pa na chenje, a onda priprema za vikend iz pakla :) ne znam gdecu pre :)))

u cemu je fora sa tim jajima? :)

pa zar se nisi dovoljno opekao sa napucavanjem sad josh neshto trazish :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Instalirali chat na informatici,znači koje je bilo prozivanje :)) a najveća divota je što ima zilion raznih smajlija...posle škole išao sa ortakom da uzme gamecard pa na palačinke u glumcu.Jebeš mi sve ali ja u onaj keops više ne zalazim....tamo ih tako mlitamo prave da ne znam....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

uplatila net , again :)

sada cu se vise fokusirati na skidanje zike ;)

sinoc bila u plasticu sa nigerom i dunjom i bilo aaAaAaAAAAaaaa super super ! :)))

muzika je bila skrooz hiticna :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

moram da iznesem neko svoje zapazanje... sad mi vi recite dal' sam u pravu.

cini mi se da ranije nije bilo toliko postova o shkoli, uchenju i tako to... nove generacije se okrecu knjizi :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

moram da iznesem neko svoje zapazanje... sad mi vi recite dal' sam u pravu.

cini mi se da ranije nije bilo toliko postova o shkoli, uchenju i tako to... nove generacije se okrecu knjizi :)

Jes , jes :) , samo da i moja keva to misli i da ocene i izostanci pocnu da pokazuju to ;) , ma shalim se , moram da pritegnem jer sam sve sjebao..

Link to comment
Share on other sites

Instalirali chat na informatici,znači koje je bilo prozivanje :)) a najveća divota je što ima zilion raznih smajlija

chat je odvratan... [:(]

iz razloga sto nema op na kanalu..znaci server ne moze da kikuje itd...

btw..polozio sam psp.. do jaja :)

malo pre mi bio roditeljski,medju boljima sam...do jaja :)

sutra idem u skc na trens da se iskacem kao lud.. do jaja:)

sve je do jaja [^]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...