Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ma ne ne... poshto je chovek vredjao ljud ekoji zive na selu i rade na njivama... i zivotinje ja sam ga samo ispravio... :)

nemam ja nishta protiv metalaca, mashinaca, tehnichara :D, zena, maloletnica, fensera, homoseksualaca...

al imam protiv popova fegeta.,.. :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ne ne... poshto je chovek vredjao ljud ekoji zive na selu i rade na njivama... i zivotinje ja sam ga samo ispravio... :)

nemam ja nishta protiv metalaca, mashinaca, tehnichara :D, zena, maloletnica, fensera, homoseksualaca...

al imam protiv popova fegeta.,.. :D

( [;)] )...

popovi fegeti su najgori... ali to ne objashnjava zashto stavljash to sve u isti kosh O.o ... rasisto!!

Link to comment
Share on other sites

Po pitanju gimnazije vs rest,ja sam jedino popizdeo prosle godine na maturskoj u Budimpesti(zalosno znam,Tesla je u pitanju,racunarci),kada smo dosli do citadele i tamo nas docekala 2 godina medicinske,sve zenka do zenke,radosti nema kraja...kad ono...nisu hteli da nas puste ni da udjemo unutra,jer su to sve male nevine devojcice koje cemo mi da iskvarimo odnosno po*ebemo...mis'im sta reci [roflmao]

Svaka ta mala devojcica se jebala 7 puta vise nego bilo ko od nas tad, i sto je najgore,nagnule se "onako" skoro sve na balkon i tresu minicima,i sad zamislite vi tu sliku kad tacno ispod njih se nalazi neki baja iz medicinske koji nam propoveda o njihovoj cednosti a metar iznad njegove glupe glavudze sevaju picke u svim bojama...jedan ortak se provukao nekako,i bio unutra nekih pola sata,kaze smenjivale su se na njemu samo tako [roflmao] ,nije znao jadnik 'de se nalazi [:D]

Sve je jasno,jebem ti teslu

:-)

Link to comment
Share on other sites

Po pitanju gimnazije vs rest,ja sam jedino popizdeo prosle godine na maturskoj u Budimpesti(zalosno znam,Tesla je u pitanju,racunarci),kada smo dosli do citadele i tamo nas docekala 2 godina medicinske,sve zenka do zenke,radosti nema kraja...kad ono...nisu hteli da nas puste ni da udjemo unutra,jer su to sve male nevine devojcice koje cemo mi da iskvarimo odnosno po*ebemo...

To mora da su neki novi momenti, znam kad smo mi i

Link to comment
Share on other sites

Konachno dodjoh kutji...mrzelo me i danas da idem u shkolu ali sam morala jer moji vishe netje da pravdaju.....Chak nisu hteli ni za juche ali mi je razredna opravdala jer sam ja "od poverenja, ne bezhim i sl."...Bar neka korist od toga....

Moram da uchim logiku za sutra ali me trenutno mrzi pa tju kad ustanem...Ne radi mi Msn....Divno:)

Sutra dobijam konachne spiskove pesama za svirku pa mogu mirno da spavam....do maja:)

Poplava je u Cheshkoj, kako tjemo na ekskurziju ne znam:)....

Link to comment
Share on other sites

huh, dans bio prijatan dan... otisho do faksa da sredim neshto, posle zapalio u grad na shoping [:D] sa ortakom... kupih dve majchice... i jednu pozersku jaknu kekeke :)) gotivno je troshiti na sebe, ebem ti... ne secam se kad sam poslednji put ishao u ovakav shoping :D

elem... gledo The Man Who Wasn't There dobar film... gotivna spikica...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

završio posao, konačno

@izostanci: u trećoj se nisu ni pisali.. tj. bilo je jedno 2-3 profesora koji su zapisivali odsutne, al to posle niko nije gledao..

u četvrtoj godini su profesori dolazili u kafić kad nekog treba da pitaju

srbija brate

Odlicno, u Hajatu nema narodnjaka

mogu da budu, zavisi kako se dogovorite.. onaj njihov bend je ok, ne vredi plaćati dodatne pevače, ionako svi posle odu na neki folk.

Link to comment
Share on other sites

huh, dans bio prijatan dan... otisho do faksa da sredim neshto, posle zapalio u grad na shoping [:D] sa ortakom... kupih dve majchice... i jednu pozersku jaknu kekeke :)) gotivno je troshiti na sebe, ebem ti... ne secam se kad sam poslednji put ishao u ovakav shoping :D

elem... gledo The Man Who Wasn't There  dobar film... gotivna spikica...

( [;)] )...

hahah, ja ga gledao juche, a film iz 2001-e :) telepatija

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kekekek al reci bash istripovan filmic... samo odgledacu ga drugi put da budem siguran da sam video neshtoo... sad sam bio kontuzovan od shetnje.. lele :))

uf sad slusham karminu burana... shto nemam jebeni bazen/?! i orkestar... ah

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...