Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

e kad kupim monitor vi mene chastite, koliko sam prozivki popio zbog ove moje kante
pa mislim, ti si verovatno jedini chovek na planeti koji kada se kaze tft ne misli na monitor;)

Monitor covece prvo kupi, pre svake druge intervencije na kompjuteru, koliko puta treba da to ponavljamo :) Bukvalno ces progledati, osim ako naravno ne kupis neki LCD od 15" marke Panasonaic koji ima odziv od 12 sekundi :)
ma ne vredi, ponavljamo mi to njemu goduinama, koliko je kesha dao na grafiku 4 tft bi do sada imao:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drasko, admini nikad ne spavaju :> Zato ih i ima ovoliko, da uvek neko bude tu da prati desavanja. A ti kako rano ustajes i posecujes forum od 8 ujutru, mozhda te unapredimo da budes cuvar foruma u ranojutranjem periodu ;)

[:D]

само ако ми Мигша буде помоћник.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@baja shmele...sta ti predstavlja taj tv u signi? [b)]

sad sam ze zabo ispred kompa i jedem raznjice od belog mesa uvijene u slaninu i pire...i gle cuda pijem sinalko (ne znam odakle sinalko na gajbi)

gotivna ova pesma od Marchela,posebno ovaj deo sto peva Skaj...

idem sad pre skole da kupim kartu za Ticon...ne znam koji mi je ali jdeva cekam da idem na zurku

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
13115.jpg © Kruko

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

jel ovo bag do mene,il se ne vidi cela slika?

мудрице, па ми не знамо како изгледа ЦЕЛА слика. [:p]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Lucky

Kako sad to? :) Zar nije poenta da bude smanjena guzva, kao fol, ima vise ulica, koristi se jos jedan most? Nisu valjda ljudi cekali da se otvori Nemanjina da bi opet vozili kola? :)

da me ubijesh nemam pojima... samo znam da mi je jutros umesto 15 minuta do posla trebalo 30, a juche sam poginula na povratku kuci... pustili 40-icu u rad pa sad u 28-ici mnogo veca guzva... ubistveno...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

@ fancy opklada - drale ako je pomeshao neki film sa exec. decision onda je to airforce one...kakav crni id4 =o)...a za 10 piva to je 10 jelenko torpeda, kakav crni heinie u flajki...

@ topic... mislio sam da cimam stiju da mu uzmem disko za koji smo se mimoisli u petak ali mislim da ce to da pricheka josh par dana...pokusavam da pronadjem motivaciju za pisanje...kad imam blokadu uvek se setim prastare epizode alfa kad on kachi stipaljke za vesh po licu da bi se trgnuo...uskoro cu i to da probam chini se =o)

Link to comment
Share on other sites

Dakle ono citam knjigu po cirka 10 put sto je vise citam to manje znam :( pa sam resio da upalim malo komp tu da cackam to mi bar ide ;)

Uff sta sa juce uradio moramd a vam pricam odaradio sam sa ortakom tako da sam povezao moj komp sa njegovims erverom (AMD64 3000+) i sada ono svaki put kada mi komp nesto kompalira pla toga ce se raditi na nejgovom kompu tako da ono sada ce to ici duplo brze a dinara nisam morao da ulozim u hardware :) jujujujujuju :)

Link to comment
Share on other sites

a joj... imacemo pilice :P

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

razmisljam da idem sa drugaricama u cetvrtak na Danijelu Vranic u dramu , ali nemam pojma kako funkcionisu rezervacije :P

opet sam na faxu i eskploatisem ovog jadnicka od kompa , pa posle idem da citam "razbojnike" od shilera i onda na psihologiju da se prijavim za kolokvijum i onda kuuuci :)

juce sam na aerobiku dobila pozitivne komentare na racun fizickog izgleda :) ubuduce nastavljam da vezbam u shorcu ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

@ fancy opklada  - drale ako je pomeshao neki film sa exec. decision onda je to airforce one...kakav crni id4 =o)...

ненененене.

то је неки филм са краја 80-тих, почетка 90-тих, са неком плавушом која глуми стјуардесу, али је пореклом Немица, и где терористи прво поубијају Јевреје на авиону. побркао сам... има многи тих ебених терористичких филмова...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

auuuu draleee....pa to je film sa najgorim nemachkim izgovorom ever! znachi delove toga sam uvek nekako zapazhavao kad bi greshkom ubo art na tvu...teski dresh od filma, bre snimak je tako losh da BASH ni sa chim ne mozhe da se pobrka =o))

Link to comment
Share on other sites

au koji hejt, imao sam juce u dva navrata 40 temperaturu..na kraju sam morao da popijem novalgetol jer ne umem sam sebi da dam injekciju..sad sam se prosrao jer je jak ko crna zemlja, a pluca me otkidaju, osecam da cu se rasporiti ako se nakasljem jos jednom :P idem legnem...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jebote kruko, tebe je bash stiglo po pitanju zdravlja, u poslednje 2 godine.sad ce prolece pa da krenesh onda na povrce (vec sada mozesh da uzimash gvozdje i vitamine preko povrca), fizicka aktivnost, prestani da pushish (barem da vidish da li bi ti to pomoglo).

sto se tiche mene, ja sam se probudio tek u pola dva jer sam do pet gledao finale ncaa i zavrshavao neku sliku inspirisanu snatch-om...jutros, odnosno danas se budim i provalim da mi je jastuk crn ko bantu crnac jer sam zaboravio u kosi cetkicu dok sam sinoc slikao (mrzi me da stalno spustam pribor dok stojim/sedim ispred stafelaja, pa cesto zavuchem olovku ili cetkicu u kosu - prednost duge kovrdzave kose)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...