Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

@Longley: Kao shto je sejnt rekao, imash Lacoste radnju bash u Knezu, blizu Kalemegdana sa desne strane gledajuci od Terazija prema Kalemegdanu. Shto se roshtilja tiche, Loki je tu blizu, ali jebesh me ako umem da objasnim, posebno nekome ko ne zna BG [:)]

@topic: Nisam ishao u shkolu danas, bio kod zubara, na shishanju, do buduceg faxa i do devojchice. Lep dan bio...osim ove kishe raspale usrane, a ja josh nosio neki 100 dinara kishobran, nervirao sam se samo tako.

@Corey: to sa gubljenjem vazduha i slichnim tripovima je imala skoro moja devojchica, s` tim shto je cimalo i neshto u grudima. Ishla je i na ekg, ali je sve u redu ispalo. Kako doshlo, tako otishlo...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

loki odavno kurcu ne valja, green..

Ne znam, ja sam bash jeo pre nekoliko dana onu maksi pljeskavicu i skroz je ok bila, chak dobra...mada mozda se iskvario u odnosu na ranije. Ima i Grill Uno svuda gde je, po meni, ok roshtilj. Inache, Duff > all.

Link to comment
Share on other sites

smoren sam gadno ova dva dana, a sutra ce mi biti josh gore.. posla preko glave, plus ispiti od nedelje..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

2A, autobus, inače bi bio tramvaj dvojka al nije trenutno u pogonu

Zar nisu 2A ukinuli, i to recimo mesec dana nakon pocetka radova (i uvodjenja te linije). Sada mislim da nishta ne vozi tuda, osim tramvaja koji okolo idu na bulevar, tipa 7ice i 12ice ...

A sto se rostilja tiche, i dalje razmisljam ... i ne mogu da se setim. Pazi, reche mi neko da nije losha klopa u onoj "pljeskarnici" kod Zooloskog vrta, na samom cosku dole, al' nisam siguran posto nisam probao pa ne mogu da garantujem. Eventualno mozhes da odes do Perpera, koji je blizhe slaviji nego centru ali opet sve je to u Kralja Milana, a tuda cete sigurno da idete, a tamo su kao, ok, pljedze, nista da se useres, al' ok. I stvarno nesto zamrlo to po centru, kad malo bolje razmislim.

@ topic - Sranje ova kisha, al' srecom pa sam brzo preshao most i na putu do Zemuna, i nazad, pa sam kao srecan. Posla preko glave, trebalo je danas da zavrsim jedan al' se on odlozhio za sutra, pa mi se nagomilao sa josh nekim drugim, opste veselje. Jedva cekam petak, tada zavrsavam obe ovomesecne velike obaveze, i onda odmor.

Link to comment
Share on other sites

sranje je taj has ispod zooa

ogromno sranje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Eventualno mozhes da odes do Perpera, koji je blizhe slaviji nego centru ali opet sve je to u Kralja Milana, a tuda cete sigurno da idete, a tamo su kao, ok, pljedze, nista da se useres, al' ok.

Aaaaaaaaa....crni Laki. Nemoj da jedesh u Perperu! Jeo sam jednom tamo pre neke 2 godine kada sam se vracao od negde, bio sam gladan za medalju, i opet nisam mogao da pojedem psecu pljeskavicu iz tog odvratnog perpera... Koliko je tamo losh has...ma, jednostavno neka ti neko objasni kako da stignesh do Lokija, nije previshe teshko...

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaaaaa....crni Laki. Nemoj da jedesh u Perperu! Jeo sam jednom tamo pre neke 2 godine kada sam se vracao od negde, bio sam gladan za medalju, i opet nisam mogao da pojedem psecu pljeskavicu iz tog odvratnog perpera... Koliko je tamo losh has...ma, jednostavno neka ti neko objasni kako da stignesh do Lokija, nije previshe teshko...

Dobro, prvo, taj perper na slaviji ne postoji dve godine :) Drugo, nikada nisam imao utisak da je meso kao od psa, mada nisam jeo puno puta tamo, a trece, da ne valja barem nekako, ne bi ga ljudi kupovali ... mada, jebem li ga, sta znam. Ja otkad su zatvorili Maru slabo gde jedem hamburgere, kupim u Bulevaru nekad, ili u Njambugeru.

Link to comment
Share on other sites

Odo na pljesku u GrillUno ;)

uuuuuu... danas sam se ubio od punjene u Unou... onaj u Juznom Bulevaru... mmmm... ali koliki profit imaju ti ljudi to je strasno...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

2Longleyy

Loki ti je na 5 minuta peske od zooloskog vrta.bolju pljeku nemas u blizini.

daf bi ti preporucio,ali najblizi ti je na autokomandi.eventualno ako imas zelju da obidjes marakanu:) i daf prsni 300-400 din na taksi(tamovamo).drugi je u ustanickoj(tu nema nista zanimljivo da se vidi) a treci u blokovima(trebace ti viza)

ako oces fast fud picu toga imas izbor u centru.pica trg ti je u samom staklencu na trgu

http://map.beoland.com/ pogledaj ovde kartu bga,pa odprilike izplaniraj

...kupim u Bulevaru nekad, ili u Njambugeru.
mislio si na Jamburger,right?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

mislio si na Jamburger,right?

ne nije mislio na Jamburger...

kod XIV... kod onog kruznog toka blizu XIV je... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...