Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

@Topik

Necete verovati, ali izgleda da cu da pocnem da radim full time, OMGCYBORGTWIST!!111

[jupi]

Bole Bole Bole!!! [:D][:D][:D][:D][:D]

idem da trazim hranu...

( [;)] )...

koji si opstanak! ;)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heh, danas bio dan opstine, isao sam na fancy prijem u PC Usce, odnosno bivsi CK, tamo na poslednjem spratu. Ako izuzmemo standardne smaracine, sama zgrada je ekstra fensi sad uradjena, a pogled odozgo je zaista eksta. Kad sam otisao bio je dan i pala je polako noc, bas ekstra transformacija, kapiram da bi bilo i mnogo bolje da je bilo suncano pa da je mogao da se gleda zalazak sunca. Sa druge strane iz vizure 25. sprata one zgrade 6 kaplara izledaju kao patuljci sto je mnogo kul :) Jedini je problem sto ima toliko sranja okolo, tipa par onih godinama nezavrsenih zgrada (iza Hajata), Staro sajmiste sa ganferima i sl, sto malo umanjuje dozivljaj, ali je pogled preko mosta i na Kalis zaista fenomenalan, pogotovu nocu.

Druga do jaja stvar je bila kad sam skapirao da je neki lik koji je pricao nesto ispred americke ambasade (tipa neki sef kancelarije njihove ili tako nesto), u stvari lik sa kojim sam pre jedno dve godine cirkao u Optimistu kad je njegov ortak statovao moju drugaricu pa smo se opijali zajedno i pricali o svetskim zaverama [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ovako , ja , drug i dve drugarice ocemo da dodjemo u Beograd u subotu malo da se sprdamo i da odemo do zooloskog vrta (kao to nam je glavna namera , nismo bili 100 god.) , uglavnom ako ne nabavimo kola , dosli bismo busom , e sad par pitanja:

1.Kad dodjemo na stanicu , koji bus/tramvaj/trolejbus (ili koja sve cuda postoje) da vatamo za zoo-vrt , koliko je on daleko od stanice i da li vredi peske ici ako nije...

2.Gde je dobar rostilj i dobre pizze , i gde se nalaze ta mesta...Takodje ako ima neko odredjeno mesto gde je najbolji sladoled na kugle , recite :)

3.Treba mi Lacoste , Sergio i Nike radnja...Ako su sve u Knezu ok , ali ako su negde drugde , molim vas info gde i kako doci...

4.Posto za nedelju dana radim tattoo , hocu da odem u par tattoo shopova u BG-u , da vidim kakvi su radovi , cene , slike , dal mi je mozda bolje tu onda da uradim...Uglavnom ako znate neka mesta proverena i dobra , napishite...

5.Ako me dobro sluzi pamcenje, Kalish je kao neki parkic??Uglavnom ako ima josh neko tako "zeleno" mesto za opsutenje recite :)

6.Ako ima josh par saveta nekih , slobodno recite , tipa u tom i tom busu dzepare i tako te "usual" stvari :)

Link to comment
Share on other sites

1.Kad dodjemo na stanicu , koji bus/tramvaj/trolejbus (ili koja sve cuda postoje) da vatamo za zoo-vrt , koliko je on daleko od stanice i da li vredi peske ici ako nije

2A, autobus, inače bi bio tramvaj dvojka al nije trenutno u pogonu

peške nije toliko daleko koliko nema šta da se vidi na usput

2.Gde je dobar rostilj i dobre pizze , i gde se nalaze ta mesta...Takodje ako ima neko odredjeno mesto gde je najbolji sladoled na kugle , recite :)

cafe underwood ima odlične i prilično jeftine pice, ako oćeš da sediš. uzun mirkova, od trga pratiš trasu trole između narodnog pozorišta i narodnog muzeja, pa ubrzo naiđeš na njega sa leve strane

ovako s nogu dobre pice i palačinke imaš u staklenom tržnjaku na trgu

koliko znam, u centru više nema kršten roštilj :(

5.Ako me dobro sluzi pamcenje, Kalish je kao neki parkic??Uglavnom ako ima josh neko tako "zeleno" mesto za opsutenje recite :)

pa nije baš parkić, ima mnogo finih štekova tamo, istražuj malo ako bude lep dan..

inače, čuvaj se većih grupa muškaraca, u gužvi drži ruku na novčaniku, nemoj nikoga gledati u oči, izbegavaj podzemne prolaze, naloži drugaricama da se zakopčaju do grla i nikako, ali nikako nemoj govoriti glasno...u bronksu, dok u beogradu možeš da se ponašaš najnormalnije :)

Link to comment
Share on other sites

pa nije baš parkić, ima mnogo finih štekova tamo, istražuj malo ako bude lep dan..

inače, čuvaj se većih grupa muškaraca, u gužvi drži ruku na novčaniku, nemoj nikoga gledati u oči, izbegavaj podzemne prolaze, naloži drugaricama da se zakopčaju do grla i nikako, ali nikako nemoj govoriti glasno...u bronksu, dok u beogradu možeš da se ponašaš najnormalnije :)

a najvaznije je da nisi beo... :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

pa sad, relativno.. smori nekog sa foruma da te odvede u duff, jer nema teorije da ti objasnim a da se ne izgubiš.. ili sam možda zaboravio nešto dobro u centru..

Link to comment
Share on other sites

Ivan_: osim njega

koji je jos malo lepsi :D :D :D

hehehe

u pravu je ivan. bio sam iskren ali ne do kraja! on je sada izneo sve na videlo... :((

PART 2. REV:

darijanOMG: ae rev oces sad moju sliku

rev: e ocu

Ivan_: omg ghey

rev: :)))

Ivan_: to sreco

Ivan_: grupishi ih lepo

rev: sad cu da karam sve redom

rev: gle sad :)

2. deo drugog dela sa revom

rev: vadi ga

rev: darjane ! :)

Edited by dzontra.volta
Link to comment
Share on other sites

ono sho sam ja uspeo da sejvujem... mada je bila i bolja spika kad mi je darijan trazio nage slike [:D]

ja sam jedno vremeo bio op i izivljavao sam se nad korijem i staljom... pa sam posle sam sebe kikovao i stalja je dobio moc ko shto cete provaliti u tekstu :)

MiGsa: kikovsao sam se

MiGsa: :D

MiGsa: ajoj

rev: staljo

Corey: kikuj migsu

rev: kikuj korija :)

MiGsa: :)))))

Corey: glupi migsa

MiGsa: aj sad izivljavaj se

stalja: kikuj reva

stalja: :D

Corey: :D

rev: kori uzo si mi boju

MiGsa: kad sam ti dao moc

MiGsa: !!!

rev: smrade :)

stalja: osveti me

stalja: :D

MiGsa: ja sam ko jeljcin

stalja: kikovo me juche

MiGsa: kad ej dao putinu moc

stalja: :D

MiGsa: :D

MiGsa: daj vodke

stalja: ocu

MiGsa: !!!

MiGsa: tj.

MiGsa: fuj

stalja: shaljem post expresom

MiGsa: ne mogu vodku

stalja: :D

MiGsa: imao sam problema

MiGsa: u proshlosti sa tim picem

darijanOMG: MIGSA

MiGsa: :/

MiGsa: vidi darijan

darijanOMG: MIGSA

MiGsa: strejt from ju es en bej

rev: omg kikujte ga

MiGsa: :D

MiGsa: nego devojke

MiGsa: u shat igramo?

MiGsa: *shta

rev: u sestre

stalja: ae kikuj reva pa da pochnemo

MiGsa: nemam sestru

MiGsa: :D

rev: ti si admin staljo magarche

Corey: omg

stalja: :DDDD

MiGsa: ahahahahah

Corey: glupi stalja

stalja: OMG

Corey: :D

MiGsa: budalo

stalja: :D

MiGsa: dao sam ti moc

MiGsa: a ne znash da koristish

MiGsa: daj mi moc

MiGsa: :D

stalja: ok

darijanOMG: staljo sad te jos vise volim

stalja: kori debilu igrash

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ivane, opet si poceo da ircujesh?

lele

evo mene na faksu, posle sat i po spavanja, zbog crtanja nekih preseka i osnova. Dan, odnosno vreme je ocaj a ja moram da budem u gradu do 4, ili 5 popodne. Da mogu da biram teleportovao bih se kuci, spremio picu, legao u krevet i gledao neki film sa pacinom ili de nirom

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

1.Kad dodjemo na stanicu , koji bus/tramvaj/trolejbus (ili koja sve cuda postoje) da vatamo za zoo-vrt , koliko je on daleko od stanice i da li vredi peske ici ako nije...

Ako se ja nisam zajebao, pored ovog 2A sto je Ivan naveo imas i tramvaje 11 i 13. A mozes i peske, s tim da je onda preporuka da se popnete do Kneza, pa idete do kraja na Kalemegdan i onda se spustite dole do zooloskog. Nije najkraci put, ali je daleko lepsi nego da idete najkracim.

3.Treba mi Lacoste , Sergio i Nike radnja...Ako su sve u Knezu ok , ali ako su negde drugde , molim vas info gde i kako doci...

Nike ima nekoliko radnji u Knezu, Segio mislim da ima tamo kad malo produzis iz Kneza ka Slaviji sa desne strane, a Lacoste ne znam gde je i da li uopste ima.

5.Ako me dobro sluzi pamcenje, Kalish je kao neki parkic??Uglavnom ako ima josh neko tako "zeleno" mesto za opsutenje recite :)

Mislim da su navodnici trebali da idu na opustanje [:D] Osim Kalemegdana tesko da imas solidno mesto za opustanje u gradu, pogotovo otkad su ove reke nabujale. Ako vas ne mrzi mozete da skoknete do Karadjordjevog parka, tj do platoa ispred Hrama Svetog Save, i tamo je kul, ali je znacajno manji od Kalisa.

@topic: Jebote kako ruzan dan.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...