Jump to content

Jedan realan topic


Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mene ovde brine samo jedno saznanje... ovo me podseca na blazin test neinteligencije... gde su data tri imbecilna odgovora od kojih se treba izabrati najmanje zlo... ali ne mogu da verujem da bi ljudi radije ucinili pederu hir za $ nego pojeli govno??? pa ja se svojevoljno ne bih dao po cenu sopstvenog zivota...

o kakvoj bre traumi pricamo??? kako moze da se poredi trauma posle pojedenog govneta i trauma posle primanja u dupe????????

covek u postu kaze da postoje stvari koje nikada ne bi uradio... npr. popusio nekome qrac... ali bi zato dozvolio da mu taj isti qrac bude u dupetu????? totalno ludilo... ako cemo realno... najbezbolnije i najcistije bi bilo popusiti karu... ali brate..................................... isto tako mogao je ponudjen odgovor da bude da jebes dva minuta svoju svecu ili kevu "sve preko toga je za pohvalu"??? ni to, niti boli, niti je prljavo... pritom zasto bi incest bio gori od pederizma...

zakljucak: radije bih pojeo govno nego da samo gledam kako neko guzi dva minuta musku osobu koja mi je drugar/prijatelj/rodjak... ama bre ljudi ne bih trpao muskarca u dupe ni minut za novac... (naravno pricam sve vreme o ponudjenim primerima i izboru... da sveca treba da presadi organ... i da mi je potreban novac... pusio bi redno za 10e... pa dokle doguram...)

p.s. ovo se ne odnosi na bi i gay populaciju...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

mene ovde brine samo jedno saznanje... ovo me podseca na blazin test neinteligencije... gde su data tri imbecilna odgovora od kojih se treba izabrati najmanje zlo... ali ne mogu da verujem da bi ljudi radije ucinili pederu hir za $ nego pojeli govno??? pa ja se svojevoljno ne bih dao po cenu sopstvenog zivota...

o kakvoj bre traumi pricamo??? kako moze da se poredi trauma posle pojedenog govneta i trauma posle primanja u dupe????????

covek u postu kaze da postoje stvari koje nikada ne bi uradio... npr. popusio nekome qrac... ali bi zato dozvolio da mu taj isti qrac bude u dupetu????? totalno ludilo... ako cemo realno... najbezbolnije i najcistije bi bilo popusiti karu... ali brate..................................... isto tako mogao je ponudjen odgovor da bude da jebes dva minuta svoju svecu ili kevu "sve preko toga je za pohvalu"??? ni to, niti boli, niti je prljavo... pritom zasto bi incest bio gori od pederizma... 

zakljucak: radije bih pojeo govno nego da samo gledam kako neko guzi dva minuta musku osobu koja mi je drugar/prijatelj/rodjak... ama bre ljudi ne bih trpao muskarca u dupe ni minut za novac... (naravno pricam sve vreme o ponudjenim primerima i izboru... da sveca treba da presadi organ... i da mi je potreban novac... pusio bi redno za 10e... pa dokle doguram...)

p.s. ovo se ne odnosi na bi i gay populaciju...

Cekaj, sam ja rekao da je taj koji nudi pare peder ? Ili taj koji te guzi. Ti si sad to rekao kao da je to nesto najgore. Pa tako i ja isto gledam da ga primis u anus mnogo bolje nego da pojedes govno ili da ga pusis. I molio bi vas da vise ne spominjete te situacije da mi je sveca ili burazer ili tako nesto. To bas suck big time. Na takvo pitanje ne bi ni odgovorio ili bi reko uvek mogu neko razbojnistvo da ucinim. Sta god, u svakom slucaju ne vidim vise razlog da ovaj topic bude otvoren. Svi su nesto rekli i kako oni to gledaju na to,a sada sve sto se kaze ili se vracamo u krug ili se krece sa nekim besmislicama.

Hvala vam, pogledao sam dosta zanimljvih postova ali realno dokazalo se da para vrti de burgija nece !!! Definitivno !!

V

Link to comment
Share on other sites

не, то је један млад човек импресиониран мећањем своје каре у дупета других људи... [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Znaci u principu smatram da je bitna kategorija u zivotu neko zadovoljstvo samim sobom, svojom licnoscu, svojim postupcima i svojom prosloscu, a novac zaradjen na ponizenju ne moze da me unapredi u tom pogledu.

onda tje te unazaditi? a i kao shto je neko vetj rekao, ribe to rade za dz.

mozda odradish varijantu: tip ti pridje i kaze da zeli da te zguzi za toliko kesha, a ti kazesh ok ali pod uslovom da budete u totalnom mraku i onda podmetnesh neku ribu koja tje se naguziti za dz. i svi sretjni i svi zadovoljni, svako je dobio ono shto je hteo

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Nije o tome rec. Realno nemam nikakvu korist od toga - moja sposobnost da budem zadovoljan samim sobom, moje uzivanje u zivotu, dobrota postojanja mog lika na planeti se nece nimalo povecati tim aktom. Samo ce se smanjiti. Nadam se da si sad razumeo.

Maturity rules.

Link to comment
Share on other sites

Nije o tome rec. Realno nemam nikakvu korist od toga - moja sposobnost da budem zadovoljan samim sobom, moje uzivanje u zivotu, dobrota postojanja mog lika na planeti se nece nimalo povecati tim aktom. Samo ce se smanjiti. Nadam se da si sad razumeo.

Au jebote. Nemoj me pogresno shvatiti ali ja imam utisak ko da su tebe futali za dz, silovali te pa ti se toliko gadi ta situacija. ;)

V

Link to comment
Share on other sites

Ne razumes. Necu da uradim nista lose sto mi neko drugi kaze radi materijalne dobiti. Da mi neko kaze: "Zgazi ovog mrava za milion evra" ili da kaze "Pocepaj ovaj plakat za 5 miliona evra", nema sanse da bih to uradio.

Ok, ja u stvari samo vezbam ovako ozbiljnost preko foruma, inace ovako uzivo sam skroz neozbiljan. Ali to ne znaci da ne stojim iza ovoga sto sam napisao.

Maturity rules.

Link to comment
Share on other sites

mda, nebi zgazio mrava za 5 miliona

a kada bi te neko lepo zamolio?

npr...Da li bi ti 'all mighty choveche' bio toliko ljubazan da lishish zivota ovde prisutnog malog mrava, a kao naknadu za patnju i bol koji si samom sebi naneo zato shto si ubio zivo bice, dobicesh skromnu sumu od 5 miliona evra.

A ti kazesh - e, bash necu!!!

Link to comment
Share on other sites

Ok, nema problema, vi ne verujete da bih ja tako postupio, ja sam ubedjen da bih - ni najmanje se ne ljutim na vas. Ne poznajete me - ne znate da li sam neki balavac od 7 godina, ne znate kakav sam lik i to narusava vasu sposobnost da sudite o mom karakteru.

Jednostavno postavljen je zanimljiv topic, ja sam resio da ucestvujem ne da bih promovisao svoju licnost preko foruma - sto je besmisleno, vec samo da bi videli da postoje i drugacija misljenja i drugaciji likovi. Zakljucio sam da vecina ljudi ovde jos uvek nije spremna na ekstremno drugacija misljenja. To je vas problem, ako vam je uopste problem i ja nemam ama bas nista protiv toga. Vi zivite svoj zivot kako hocete, ja cu svoj kako ja mislim da treba - neka svako radi ono sto misli da je za njega dobro.

Redzister, vezbaj malo taj sarkazam [:)] .

Maturity rules.

Link to comment
Share on other sites

Haha, mozda za jedan copa di fragola [:)] .

Ne samo zelim da kazem, da nije rec ni o kakvim dogmama, kosmickoj pravdi, deset zapovesti ili bilo sta slicno. Jednostavno to nije korisno za mene, znaci doziveo bih epohalno ponizenje a nagrada koju bih dobio za to ne bi bila epohalna po mom misljenju. Nisam ja a priori protiv ubijanja mrava, primanja u bulju ili bilo cega. Necu da bilo ko ima monopol na donosenje odluka samo zbog toga sto je mozda igrom slucaja bogatiji. Teoretski ako neko sedne i objasni kako taj mrav ugrozava mene, moju porodicu, covecanstvo, zasto treba da nestane, sta je lose uradio, ja cu ga mozda zgaziti, ali necu da neko kaze "Moja sposobnost donosenja odluka nadmasuje tvoju zbog cinjenice da imam vise novca".

Onda se otvara rasprava da li su mocniji funkcioneri ili finansijeri.

Maturity rules.

Link to comment
Share on other sites

funkcioneri - uvek...

Pa sta je funkcioner nego finansijer.

Uvek ces imati ljude koji ce bilo sta uraditi za pare i koji ce preci preko svega samo da bi mogli da jedu kavijar. Malo ima onih ljudi koji ce odbiti naredbu neku ako to nije korektno.

Ovaj svet je bolestan zato sto 90% ljudi pripada prvoj kategoriji. A sto to govori, da se opet vracamo na jebene pare. A taj sto finansira je taj koji upravlja > funkcioner koji ima samo jednu funkciju da finansira svoje planove... [:0]

V

Link to comment
Share on other sites

funkcioner upravlja tudjim parama, a finansijer svojim.

i obicno funkcioner upravlja sa mnogo vise para nego finansijer...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@ wickeda

nisam mi pokushao da budem sarkastichan, jednostavno te ne kapiram...

Mnogo puta je mnogo ljudi uticalo na tvoj zivot, na ovaj ili onaj nachin, a ti si spontano radio u skladu sa tim uticajima, samo toga nisi svestan.

Izvini cenim tudja misljenja, ali totalni mi je bullshit sve shto si rekao.

Edited by RedzisteR
Link to comment
Share on other sites

mda, nebi zgazio mrava za 5 miliona

a kada bi te neko lepo zamolio?

npr...Da li bi ti 'all mighty choveche' bio toliko ljubazan da lishish zivota ovde prisutnog malog mrava, a kao naknadu za patnju i bol koji si samom sebi naneo zato shto si ubio zivo bice, dobicesh skromnu sumu od 5 miliona evra.

A ti kazesh - e, bash necu!!!

[vechite inadzije] SRBIJA!!! [/vechite inadzije]

edit/ zaboravio sam smajli ---> [:D]

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...