Jump to content

da li moze


StormScion

Recommended Posts

Dakle treba mi hitno listing za neke brojeve mobilnog telefona .. e sada ako i moze zanima me da li moze da se uzme i na duzi vremneski perod .. npr da vidim pozive u zadnjih god dana ? :)

hvala unapred

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

uz svaki postpaid (bar znam za 065) dobijesh mesechni listing uz svaki rachun.

Shto se tiche prepaid-a - nemam pojma to, ko shto reche suba, ti je najbolje da zovesh call centar...

Link to comment
Share on other sites

ja dobijam podeblju kovertu na 065 svaki mesec zajedno sa racunom,sa svim biranim i primljenim pozivima,ovi primljeni su mi nekako malo boldovani :) i tacno pise datum/vreme/koliko.

Link to comment
Share on other sites

1. Onda si ti to nekako aktivirao ... meni ne stizhe, a i ni ne trazhim.

2. Ta kartica je golo govno, skupljas poene koje kasnije menjas za poklon. Ne znam koliko ti trosis fon i ko'ki ti je racun, al' sam ja za godinu dana placanja racuna (i samim tim skupljanja poena) skupio za komplet cetkica ili privezak-digitron, realna vrednost 34 dinara. Pored toga imas stalne popuste tipa 10% u raznoraznim radnjama.

Link to comment
Share on other sites

onaj paket.... bell200 valjda i prekoracim i ispadne oko 8-9.

tebi?

btw mogu da dobijem :

srebrni upaljac

set za golf

16 kravati :)

4 x pioneer zvucnike za kola

logitech blutut za mob

i casio sat :)

yeeee :P

Link to comment
Share on other sites

Racun za telefon? Pa ja ne znam dal' je ikad bio preko 1000 dinara :) Imam onu osnovnu tarifu, pojma nemam kako se zove, prekoracim obicno one minute van mrezhe, ostalog mi cak i ostane ponesto, i to je to. A nije da se nesto stekam, nego prosto, k'o da pa mogu da pricham sat ipo vremena mesecno telefonom :)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ... dodushe, ne koristim GPRS, ako to furas mozhe da "pojede" racun, i tako ... al' sve u svemu, to je zaista to, a ono svakodnevno se cujem xy puta sa raznoraznim ljudima poslovno/privatno ... ne znam, mozhda ti volis samo dugo da pricas? :)

Link to comment
Share on other sites

sličan fazon i kod mene. imam onu mobtelovu pretplatu sa dosta besplatnih poruka a bez besplatnih minuta, što za mene nije baš najsrećniji izbor jer me skoro uvek mrzi da kucam sms.. no svejedno, plaćam između 400 i 800 dinara uvek.

u roaming-u sam uspeo da napravim 5000 za 7 dana, al dobro :)

Link to comment
Share on other sites

ja dobijam podeblju kovertu na 065 svaki mesec zajedno sa racunom,sa svim biranim i primljenim pozivima,ovi primljeni su mi nekako malo boldovani :) i tacno pise datum/vreme/koliko.

Meni isto, samo shto mislim da nemam za ove koje sam primio vetj samo za one koje sam zvao - proveritju...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...