Jump to content

Day after party! =)


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jao, neshto od ovoga sam vetj video, imam i na kompu... Shizenje [:D]

Da ispricham anegdotu iz zhivota. Ortak se napio i zaspao na zhurci. Ovi drugari psihopate krenu da ga zezaju za kashichitzom (za kafu). Prvo (bilo je leto) ga chachkaju po jajima i boksericama. Ovaj krene da stenje. Tu se oni prime, pa po anusu. Ovaj stenje. I na kraju mu budale ubace kashichitzu u bulju. Ovaj se probudi posle nekog vremena, ode u wc. Ovi tjute. Drzhi se za dupe, neshto mu chudno. Izletje iz wc-a, "UBITJU VAAAAAS"! vrishtanje... kakve psihopate...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

najbolje kad je ortak nemanja, sa svojom bagrom, na terasi gajbe u kojoj je bila zurka, prekrio pijanog abdulu novinama, i zapalio [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

:)))

aj i ja jednu anegdotu da ispricam:)ekskurzija u 7. osnovne.svi umorni polako tonu u san,i kako neko zaspe sipaju mu kaladont po telu:)ja prvi zaspao,stavili mi malo na facu i nista.i tako redom,sve dok oko 4 nije zaspao drugar komadin.bolesnici su mu sipali kaladont u chmar.decko je imao proliv 3dana i peglao ko lud(nisam siguran da pegla ima veze sa kaladontom:)).i kaze da ga je peklo jako [roflmao]

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

то са каладонтом смо ми радили у основној, затим смо се палили шибицама ("бициклица"), поливали и палили ЗИПО бензином, итд. итд...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ortaku su na kopu... spalili nogu il tak oneshto jedan deo.. pa su morali sa bulje da mu skidaju kozu ... il tako neshto zaboravio sam nisam bio tamo... idioti...

mada ono trudim se da se ne napijam kad sam u drushtvu sa josh ono unknown likovima... sa mojim blokashima i rurovcima uvek bude ok :)))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

mada ono trudim se da se ne napijam kad sam u drushtvu sa josh ono unknown likovima... sa mojim blokashima i rurovcima uvek bude ok :)))

( [;)] )...

samo polako, dok izgradimo poverenje, a onda, kad se najmanje budes nadao...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
drunken_haircut.jpg

[:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sta su ovi pili. :).

day_after_party_0036.jpg

Ali onaj leek sto se israo LOL

Edited by SteX

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...