Jump to content

jbt !


SaKaL_HuNtEr

Recommended Posts

Dolazim ja krecem da se ulogujem u wow, kad kaze kao istekla pretplata .. nista dobro meni to sumljivo odem ja na wow site .. uloguem se .. nie istekla "account frozen" aj ja reko bzv da proverim mail kad u mailu sledece : "Vas account je zatvoren jer ste placali sa razlicitih kreditnih kartica, molimo vas odgovorite na sledeca pitanja da bi mogli da vas otvorimo acc i da mozete da igrate" i tu oni smorili neka pitanja i nesto , ja tu lepo odgovorio i napusio na nas srpski nacin a to je "Postovani blizzarde,posto ja nisam procitao nigde u vasoj polisi i vasim pravilima da neko mora da placa svoj acc samo sa jedne kartice, ako vi meni ne pustite moj nalog u roku od 3,4 dana ja cu vas tuziti" i evo cekam odgovorrrr :)

p.s. Ovo sam hteo da podelim s`vama mozda ce nekom zatrebati a ko zna mozda i nece, svejedno ne skodi :)

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Nisi uopste diplomata, a to se u savremenom svetu ne prihvata.

Moras bre lepo sa njima. Evo moj prvi mail je bio sve naj naj o njima, malo uvlacenja, jer sam imao problem oko nacina placanja.

Ljudi odgovorili za 24 sata i cak sam dobio majicu na poklon od njih.

Jebiga. Mozda ce te zalediti trajno, zbog maila.

Link to comment
Share on other sites

ne zezaj da si dobio majchicu :) Mada, kad bolje razmislim to je dobar i jeftin nacin za forsiranje kulturnog kontakta izmedju playera i GM-ova...Sitne nagrade za lepo ponasanje...Da uvedu gratis 5 dana za najvece slihtanje te nedelje, dobar deo ljudi bi poceo da s njima prica smirenijim tonom.

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

Ja placam sa 1000 kartica i nisam imao problema sa tim, mada su mi jednom poslali poruku da li placam i kako placam ja rekao da ortak placa za mene jer ja ne mogu da nabavim karticu i da li mogu da im pomognem u slucaju da nesto treba da se sredi.

Na taj mail mi nisu odgovorili ali mi ne zamrzavaju nalog nit nista sve je ok :)

Mada sto se tice tuzbe tesko ce da ti to ide jer prvo nemas kesha za to a drugo oni su se verovatno ogradili od toga cim su to uradili, ipak je Blizzard ozbiljna firma ne zajebavaju se oni tako.

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Sakale, znas li ti koliki si debil sad ispao ?

Tipichno si potvrdio nash srpski mentalitet:"i tu su oni SMORLILI NEKA PITANJA NESTO I JA NJIMA PO SRPSKOM..."

mislim daaaj covece bre...

Coko nije to srpski mentalitet i nema veze sa nama ne mozes tako da deklarises jednu naciju, znam ja gomilu ljudi koji su isto uradili a nisu Srbi. To jednostavno nema veze sa nacijom nego sa covekom kao pojedincem.

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Sakale, znas li ti koliki si debil sad ispao ?

Tipichno si potvrdio nash srpski mentalitet:"i tu su oni SMORLILI NEKA PITANJA NESTO I JA NJIMA PO SRPSKOM..."

mislim daaaj covece bre...

Pa on ih nije vredjao i psovao .. vec im je objasnio i ako tako stoje stvari kao sto je reko, da ne pise nista o placanju u polisi i pravilniku, onda je sasvim u pravu !

Cak bi mogao da dobije na sudu [yeah] !

Link to comment
Share on other sites

Coko nije to srpski mentalitet i nema veze sa nama ne mozes tako da deklarises jednu naciju, znam ja gomilu ljudi koji su isto uradili a nisu Srbi. To jednostavno nema veze sa nacijom nego sa covekom kao pojedincem.

Kako nije, kad se 90% srba tako ponasha? Ti deklarishi sebe kako god hoces, i izdvajaj se iz gomile do sutra, tvoja stvar.

I Kovache ne filozofiraj oka ti, bolje uchi to rimsko pravo, Krlovic mi reko da zabushavash ;)

Nisam ja napao njega u nekom fazonu, nego sam mu skrenuo paznju na to da su mu uljudno postavili neka pitanja a on odgovara na nachin koji je odgovorio.

Link to comment
Share on other sites

nisi trebao da pominjesh tu stvar sa tuzenjem, njima prilicno puca oko toga, a ogradjeni su u svakom pogledu. Nisu glupi, teshko ko moze da se usudi da ide na blizzard , tako da im svaki ovakav bleff zvuci kao bezvezna pretnja, od koje mogu da se naljute pa da bude svashta.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Kako nije, kad se 90% srba tako ponasha? Ti deklarishi sebe kako god hoces, i izdvajaj se iz gomile do sutra, tvoja stvar.

I Kovache ne filozofiraj oka ti, bolje uchi to rimsko pravo, Krlovic mi reko da zabushavash ;)

Nisam ja napao njega u nekom fazonu, nego sam mu skrenuo paznju na to da su mu uljudno postavili neka pitanja a on odgovara na nachin koji je odgovorio.

Ja sam to rimsko polozio ne moram vise da ga ucim, a sto se tice te racunice ne znam odakle ti taj podatak, jel napravljena anketa neke vrste ili neko ispitivanje? ;)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

@:De1Rekt0n ma oni ozbiljna firma rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

i jos mnogo puta tako . Pa jel vidis kako su im usrani serveri !! Seti se samo otvaranja AQ-a i sve ce ti biti jasno koliko su oni ozbiljna firma BLIZZARD FTW!!!

To sto se tada raspadao server to je zato sto to i nije predvidjeno da bude 2000 ljudi na jednoj teritoriji :P

Realno mogli su da stave 2 servera za evropu i 3 za Ameriku i pici, al nema masine koja ce to da izvuce. Oni kako rade to je odlicno trebas da vidis support za druge mmorpgove, inace kod njih je sjeb sto imaju tacno definisan budzet, tipa od pretplata se finansiraju serveri i ne daju se uopste pare sa strane, tako da server sam sebe otplacuje u neku ruku. Naravno mogu oni da dodaju par miliona i da uzmu bolju opremu i da srede sve ali onda nece imati para za razvoj, to sto je Blizzard napravio nije niko sposoban da napravi i ipak su oni najjaca firma koja postoji, a oko ovako sitnih gluposti se oni uopste ne potresaju, tako da je Blizzard 100% ozbiljna firma.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

To sto se tada raspadao server to je zato sto to i nije predvidjeno da bude 2000 ljudi na jednoj teritoriji :P

Realno mogli su da stave 2 servera za evropu i 3 za Ameriku i pici, al nema masine koja ce to da izvuce. Oni kako rade to je odlicno trebas da vidis support za druge mmorpgove, inace kod njih je sjeb sto imaju tacno definisan budzet, tipa od pretplata se finansiraju serveri i ne daju se uopste pare sa strane, tako da server sam sebe otplacuje u neku ruku. Naravno mogu oni da dodaju par miliona i da uzmu bolju opremu i da srede sve ali onda nece imati para za razvoj, to sto je Blizzard napravio nije niko sposoban da napravi i ipak su oni najjaca firma koja postoji, a oko ovako sitnih gluposti se oni uopste ne potresaju, tako da je Blizzard 100% ozbiljna firma.

blizard je ozbiljna firma ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

he budala si...

trebao si da kažeš nešto u stilu "joj izvinite nisam nigde vide da ne sme (a ugovor

sam pročitao više puta) ali izvinite eto tako zbog finasijske situacije u mojoj

zemlji sam to radio ali izvinite ako smeta neću više i ako nije problem (izvinite) da

mi odmrznete acc da bih uživao u vašoj divnij igri (i onda se još par puta izvineš)

realno da je nešto drugo u pitanju ja bi im spomenuo (mrtvu) porodicu itd  [8D]  ....

ali WoW je u pitanju

ankanar dobio si 5 dana free za najveci ulizivacki mail [:D]

Link to comment
Share on other sites

Hello,

Thank you for your email and happy new year to you too. Hopefully there will be no need for us to contact you again in the future with the exact same issue as we added a quick note to your account.

We hope you will continue to enjoy the world of Azeroth.

Magnull

Blizzard Europe Entertainment

Payment Support

http://www.wow-europe.com

Please retain all history if you reply to this mail.

-----Original Message-----

From: smitrovic@gmail.com Stevan Mitrovic

To: WoWpaymentsupportEU <WoWpaymentsupportEU@blizzard.com>

Sent: 17/01/2006 20:08:37

Subject: Re: Re: EN WoW Billing

Ok Thx for replaying and let me now that in future I could get same

problems. Best wishes and happy new year ;)

On Mon, 2006-01-16 at 19:15 +0100, WoWpaymentsupportEU wrote:

Hello,

Thank you for your e-mail. The problem was due to your account being

registered different from the country where the card is issued. The

payment has been manually accepted, and it is possible that future

payments need to be manually accepted by us again.

If you have any further questions or problems don't hesitate to

contact us again.

Magnull

Blizzard Europe Entertainment

Payment Support

http://www.wow-europe.com

Please retain all history if you reply to this mail.

-----Original Message-----

From: smitrovic@gmail.com Stevan Mitrovic

To: WoWpaymentsupportEU <WoWpaymentsupportEU@blizzard.com>

Sent: 13/01/2006 20:21:04

Subject: Re: EN WoW Billing

Strange This is second time u ask me for this... I really don't know

what Is the problem I replay on same e-mail last month. But Ok I will

again write u the info you are asking me...

I play with one account smitrovic, My friend buy me the WoW in Italy

where he is working (U can See that the trial code is from Italy). I

also

update two more account that is my friend, I don't know do you know

what

is the current situation in our country for credit cards so we use

this

one credit card for 3 accounts.

I try with only one credit card that u can see from logs as I think u

can.

The bank account is Post (Posta Italiano) in Italy and I'm in Serbia

And

Montenegro where me and my friend live. We are going every year to

Italy

in winter and summer when we need to go work.

No I never change expiration date.

If there is a problem let me known.

Sincerely Stevan Mitrovic,

Serbia and Montenegro

Smederevo 11300

On Fri, 2006-01-13 at 16:48 +0100, WoWpaymentsupportEU wrote:

Greetings,

Thanks for your interest in World of Warcraft. Due to some issue

with

your payment we are requesting the following information:

How many accounts are you paying for? If more than one, which

accounts

and how come?

Did you try only with one credit card? If more than one, how many

and

how come?

Is your bank account based in a country other than where your World

Warcraft is registered with? If yes, why?

Did you change the expiration date on any of the attempts? If yes,

why

and what is the actual expiration date on your card?

Please notice without this information we can not accept the

reserved

payment. Also notice this issue can not be solved by yourself or by

your bank, so please reply with the answers for the quickest

resolution.

Thank you for your cooperation.

Regards,

Poiwot

Blizzard Entertainment Europe

Payment Support

www.wow-europe.com

E ovako se to radi :) Samo ja maicu nisam dobio :( /cry

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...