Jump to content

MEGA Dr00d


coll

Recommended Posts

Ovo samo govori koliko je olaksano igranje Alijansi , kad daju Druidu Eye.....

O boze...

Horda mozda pamti jedan jedini drop na nekom levom serveru u americi a alijansa se sprda dajuci to druidu ...

Tuzno veoma tuzno...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ovo samo govori koliko je olaksano igranje Alijansi , kad daju Druidu Eye.....

O boze...

Horda mozda pamti jedan jedini drop na nekom levom serveru u americi a alijansa se sprda dajuci to druidu ...

Tuzno veoma tuzno...

WTF?

Kakve bre veze ima frakcija sa dropovim? [}:)]

Kapiram da je druid dobio jer nijedan normalan warrior nece da plati DKP za to sranje [:p]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

dosta gildi radi po principu ako imas dkpa da nadjebes sve ostale item je tvoj i generalno takav sistem je dobar zbog toga sto svako moze da uzme sta zeli i svi su kao srecni mada je glupo protraciti tako neke iteme na neke debile al jbg gilde se cesto raspadaju zato sto pristovi ne mogu da uzmu uptodmg iteme i tako to ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

thunderfury je i dalje najbolje tanking oruzije, nefovan, ali ne drastichno, povecan je threat koji proc pravi, ali je sad redji za nekih 10 %, a 20 % slowed attack speed na bossovima je neizmerno dobra stvar, aka imba [:o)]

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Aman bre ljudi kako dps klasa moze da bude losha sa takvim oruzjem...Nemoj da mi izvrces reci...Pogledaj koliko warriora sa thunderfuryem dolazi na svakog rogua sa ovim oruzjem i videces sta je misljenje vecine u cijim rukama je ovo luche najkorisnije...Rogue sa thunderfuryem je pravi dervish of destruction ali za ceo guild je korisnije da ga nosi MT...

Sta vas je rogueova na forumu a svi osetljivi :)

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

Ima kod nas rogue sa thunderom, taj je class leader singularityja, realno to nema nikakve veze i nije tracenje itema, kod nas tank ima i sulfuras ali ga ne nosi jer je 2h, koristi ga samo za pvp.

U svakom slucaju Mohi sve zavisi od gilde kod nas i priest moze da uzme nesto sto daje na dmg, na primer priest je uzeo onaj belt sto pada od domoa i daje na shadow dmg, ako nikome drugom ne treba naravno da priest moze da uzme bolje to nego nexus crystal ;)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ima kod nas rogue sa thunderom, taj je class leader singularityja, realno to nema nikakve veze i nije tracenje itema, kod nas tank ima i sulfuras ali ga ne nosi jer je 2h, koristi ga samo za pvp.

U svakom slucaju Mohi sve zavisi od gilde kod nas i priest moze da uzme nesto sto daje na dmg, na primer priest je uzeo onaj belt sto pada od domoa i daje na shadow dmg, ako nikome drugom ne treba naravno da priest moze da uzme bolje to nego nexus crystal ;)

o boze pa ukljuci malo mozak ko prica o itemima koji su pred shard ja pricam o end game dps itemima koje oce pale oce druidi oce pristovi hante itd itd ... primer pala oce ashkandi ... ima par gildi za koje ja znam gde ako pala ima najvise dkpa pala uzme doticni ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

now THAT Is retarded !

Ajd za caster cloth, isti ku*ac k'o god da ga uzme ako daje +dmg&healing, moze svakome !

ali kad neko da deo oruzja koje je legendary i ima 82 dpsa onda je vec to idijotizam, zamislite da mohan ima takvo neshto u guildi, pff odavno bi ima i ashkandi i sulfuras, i mogao bi da baca hejt i po tom pitanju [:D]

Link to comment
Share on other sites

ako thunderfury ima toliki dps, onda bi taj rogue stalno drzao aggro na sebi ... sto znaci da bi on bio primarna meta za healing .. verovatno bi morao i dosta stamine da ima, da proprati sve to i ne zagine posle 2 udarca..

takodje mislim da je to bolje za mt-a, nego za roguea

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

MT oruzje ... mada moze i rogue da ga ima ako ga ima mt ... rogue ne navlachi agro sa njim ima rogue vec vishe nego dovoljno mgucnosti da smanji agro ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

o boze pa ukljuci malo mozak ko prica o itemima koji su pred shard ja pricam o end game dps itemima koje oce pale oce druidi oce pristovi hante itd itd ... primer pala oce ashkandi ... ima par gildi za koje ja znam gde ako pala ima najvise dkpa pala uzme doticni ...

Jbg ne mozes da zabranis glupo je a i glupo je da odobravas, jbg takav je sistem :P

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...