Jump to content

Koje p1ce


Sharulja

Recommended Posts

ljudi sta vam je, nije koristio exloit, gardovi mogu da te ubiju gore, decko je verovatno dete koje nije moglo da vrati i onda je kukao, ali najbolje od svega sto je prijavio majkljackson-a zbog imena, a lik ima to ime vec godinu dana, budala

ali zadnji shot gde su svi skupljeni u kucici je keva [roflmao]

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa neke od klasa su predvidjene za Exploit :>

Npr Hunteri

Nema mesta na koje ne mogu da udju... to je strasno

Preko Scater Shota (Spellcheck plx) likovi su ulazili u Caverns Of Time, AQ dok jos nije otvoren,Kargath (Prosli su resetke koje blokiraju instancu ali instanca nije radila posto nije ni gotova xD ).

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

To je ono sto ja kazem ... abuse takve vrste je kaznjiv i prijavljivacu svakoga ... jednsotavno to ne moze da se popravi izgleda tako jednsotavno i lepo pise da je kaznjivo

p.s. u cenarion holdu imas staticne guardove , tako da samo pogeldaj i videces da ima 2 patrole i jedno 8 staticnih guardova

Tako da ovo sto je mohican rekao to je to sto sam ja rekao isto ... a sharulja je agrovao guardove i dosli su do njega , a to sto on ima skill koji skida agro to je vec class problem i u to nezalazim

Edited by IronSERB

:) <-----

Link to comment
Share on other sites

ZNachi pronasli smo razlog svih abuse-ova!

A on se moze ukloniti samo jednim nacinom

REMOVE HUNTERS xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Jednom sam dosla u grupi od dvoje u Cenarion Hold da bih isla da radim quest za mc, a onda su shadow priest i druid smarali sa tog mostica i umirali od smeha jer cuvari nisu mogli da dodju do njih. Posle smo se sreli u sred Silitusa, napali su dok smo mi bili vec u borbi. To je ok, bili smo nespremni, pvp server, corpse camping blabla... E onda je doslo jos par nasih prijatelja koji su poceli da ih jure i gankuju po Silitusu, da bi onda oni poceli panicno da beze u grad, nadajuci se da ce cuvari reagovati i spasiti ih.

mislim ..

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

Koji retardi, kad se setim UO pvp server gde smo kao pk corpscampovali 3 lika ispred despise dunga, kad odjednom pojavljue se gm i krece jednom od te trojce (koji je bio duh) nesto u fazonu: Ja sam GM taj i taj, dolazim na vas ticket. Ovaj krece da pljuje po nama (verovatno, jer nisam mogao da vidim sta duh prica - mali SS skill :p), i da se zali na nas, na sta ga GM salje u zatvor na 3 dana. Car ... tako treba pvp server da izgeda :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

A ti shto si nosio Heroda do 55og nikom nishta :P

Malo si pobrkao pojmove [:D] Ja sam heroda uzeo prvi put na lvl55 (ili tako nesto) kad sam isao u SM da pomognem jednom rusu koji je bio malo zaostao sa lvlovanjem, palo to ruzno sranje od heroda pa sam uzeo da se malo zezam... A inace sam se stalno smejao svima koji nose te ruzne sholdere... Isto ko sto se sada tebi smejem [:D]

A sada... hm

Warlord's Mail Spaulders

Earthfury Epaulets

Defiler's Mail Pauldrons

[:p]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...