Jump to content

Recommended Posts

pa realno i bolje je ovako da ne idemo i da nemamo chemu da se nerviramo sledecih godina i da usmerimo tu energiju na neshto pametnije :)))

@margijev & stijin pakleni plan: jel vam treba tihi ;) ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislim da smo jedina zemlja na svetu koja je ikada diskvalifikovana sa takmicenja sa koga je nemoguce diskvalifikovati se :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha, kakvi smo carevi ... :)) Stvarno retosi. Ono za 4 godine banovanja stvarno deluje neverovatno, ali je mozhda cak i ovako najbolje, da se malo opasuljimo, plus nece biti prilike da se taj eurosong iskoristi u svrhu promovisanja samostalne crne gore ;) jer kao sto neko rece tamo, izborna je shutnja, jer je eurosong veche pred pocetak referenduma.

Ali koji retardi, neverovatno :) I videcete sledece godine, ako slucajno propadne referendum, ima da se glasa za sve i shakom i kapom.

mada ponekad razmisljam da sam idiot i da me teorija zavere isuvise kopka bez potrebe... ovoga puta se sam sebi divim "do imbecilnosti" :)))

pogodio sam da je isti vikend u pitanju... medjutim finale je u SUBOTU, a ne u NEDELJU... ta retardirana deca nece izvesti svoj usrani performans u atini, makar ja bio prinudjen da vezem 30kg dinamita oko sebe i licno im urucim crvene karanfile na aerodromu za srecan put... u vecna lovista...

bojim se samo toga da se ne raspise referendum kod nas... posto bi u srbiji milova ideja odnela dvotrecinsku pobedu... u cg, verujte mi sa sve ucenama... duplim listicima, dzakovima brasna za sirotinju i stotine evra za malo tvrdoglavije imace oko 46-47 %... mozda sam ja isuvise sadomazohista, ali iako mi razum nalaze da braca crnogorci treba da nam sjasu sa grbace... nekako imam neodoljivu zelju da da vidim onog pavijana sto pre u italijanskom zatvoru... :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

што се тиче Евровизије, ово је једино прихватљиво решење. да ли ћемо бити бановани на 4 године, не верујем, пошто је то ионако циркус... пре ће да буде да ћемо да идемо већ следеће године и да победимо...

што се тиче плана, ја ћу да будем на авиону који ће оне зликовце да вози за Италију.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Nije bitno kako ja razmishljam, ali je bitno kako dotichni razmishlja :) ... poshto tju opet ja morati da intervenishem kada on naleti na taj post i pochne da zapitkuje u svom ljupkom maniru  [dozey]

josh samo da oboje ispijete otrov i pricha je zavrshena

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

da se ja pitam, ja bih ukinuo to glupo takmichenje.

+banovao bih nas na 4 godine sankcija, i ponovo bih nas bombardovao, jer ovu zemlju treba sravniti sa zemljom, pa sve iz pochetka.

SRBIJOOOO, NAJLEPSHAAA BAJKOOO SRBIOOOOOOOO, OCHEEE I MAJKOOO, BOGG NEK TI PRUZI SPAAASSS, JERR MI TEEE VOLIMOOOO, K'oOooo SHTOOO TI VOOLISSHHH NASSS......

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

neki anderkaver koji se ufurava u njihove redove? moze

posto draska ili margija da poslaljemo, nikad im ne bi verovali, previse su hc

i kad krecemo? :)

bole ovog drashka qrac, on ce se pojavi kad sve bude gotovo i da preuzme svu chast na sebe:)

il si mindza il si nindza:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ама ја ћу први да јуришам на његову тврђаву заједно са тобом у тенку... [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa shtacesh kad volimo da budemo posebni :)

i ochigledno da mozesh da budesh diskvalifikovan kad smo diskvalifikovani .. sad to shto smo postavili presedan to je druga pricha :)

hvala na objasnjenju, mislio sam figurativno. PRAKTICNO je nemoguce biti diskvalifikovan. [8)]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

oces da kazes figurativno je  nemoguce... mislim da ti je praksa pojasnila u kakvoj zemlji zivimo :))))

nene, prakticno je nemoguce, ali je moguce :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...