Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nesto razmisljam, otprilike jedino slovenachka pesma od svih iz bivsih sfrj republika nema neke dodirne tacke sa Srbima/Srbijom ... covece. Eto jos prilike da Drasko razvija svoju spiku ;) Sad sam inace, nakon nekih spika i slicno, jos ubedjeniji da je sve (sve) orkestrirano, ne u smislu da su se svi medjusobno dogovorili nego da je svako rezhirao za sebe znajuci sta ce ovaj drugi da uradi :) Sad je deo kad mi kazhete "dobro jutro kolumbo", ali ne mislim na samo tako ocigledne stvari.

Link to comment
Share on other sites

Nesto razmisljam, otprilike jedino slovenachka pesma
jel ovo bio neki sarkazam? kako nema, slovenac peva pesmu na srpskom. Edited by urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Meni je bilo zao likova iz No Name benda, zbog onakvog skandiranja na kraju. Jest da imaju fegetske pesme ali zbog jebene politike su onako odvratno bili ponizeni.

cekaj sta su oni ocekivali da se jebu a da im ne udje???

@all: stvari su poprilicno jasne... cak sta vise mislim da ce se referendum odrzati bas te nedelje kada bude evrovizija... momci se pojave u duksevima samostalna cg... malo izmene tekst... moja ljubavi moze svasta da znaci... i eto idealne reklame u vreme izborne tisine (recimo na konferenciji za stampu u subotu vece ;) )

sa druge strane pesma od prosle godine je imala makar zrno lepog (da ne kazem kvalitetnog) ovu jucerasnju sam cuo pet puta i ne mogu da je zapamtim... nasi gastarbajteri ce je sigurno bojkotovati (ako sasvim slucajno bude izvodjena u atini)... da npr. lag snimi podrigivanje uz zvuke vodopada to mora uci u top5 (osim ako javno ne podrzava canka :)))))) )...

flamingosi su mi bili totalni aut... od plagijatorskog imena preko svih onih retro sranja... ali uz pomoc luisa (boze koji je to kralj) uspeli su da naprave izuzetno zanimljivu pesmu bas za ovaj hepening... grkinja koja je pobedila prosle godine imala ja krajnje tralala pesmu, ali su svi blenuli u nju ko da je zevs pravio... sledi zakljucak da bi ana nikolic oduvala festival... od lazarice mi se licno sere... ali ruku na srce kvalitet ove pesme je neosporan... kao i glasovne mogucnosti izuzetno talentovane i skolovane pevacice ivane jordan... od koje mi se takodje sere... ali to je individualno i ne utice na moju objektivnost...

da se vratim na utiske vezane za sami festival... pesme su zaista bile podnosljive... prosecne rekao bih... nekoliko hitova i nekoliko totalnih promasaja (ana bekuta is not dead, blizanci... ovoga puta ne slepi, ali ocito gluvi... daj bre sasa nadji konacno dobitnu nemu kombinaciju bliznakinja... bez hejta pls... sala... sala... ne u glavu brate... fora... isql)... scenografija 10... voditelji 10 (da ne cepidlacimo... boda je legenda)... a u podgorici se prosle godine pevalo u podne u nekom studiju velicine moje dnevne sobe... koja isitini za volju i nije bas tako mala... za dnevnu sobu naravno, ali za finale muzickog festivala...

sto se tice crnogoraca i crne gore... tragicno je sto cemo ostaviti 250 000 nase najiskrenije brace u rukama mafije... juce sam dobio poruku od kumova koji su plakali... ne zbog usrane pesme, vec zbog nemoci i ocaja sto su deo kanalizacione cevi koja ih odvodi na pedeset metara od budvanske plaze... (btw. kumova izjava: sere mi se od ove izvestacene ijekavice, npr. kako cemo li se priJEBAcit do podgorice... :) )... kao sto je nama bilo izuzetno tesko da skinemo slobu sa vlasti (pogotovo kada mu je sekundant postala vestica iz blera)... nije ni njima lako da preuzmu vlast od coveka, koji kada ga svrgnu ide na tesku dugogodisnju robiju...

toliko za sada... :)))))

p.s.

dve izjave dana... druga po jacini, ognjen amidzic (da mi je neko rekao da cu njega zgotiviti danas bi bio u mom frizu... ili bar neki njegovi delovi): dosta je mladji brat maltretirao starijeg brata... doslo je vreme da stariji brat ustane i lupi mu samarcinu :)

i bez premca hit decenije (preuzeto sa tv palma, prenela mi je sveca tako da mozda nije bas autenticno): da je sloba ziv ovo se nikada ne bi desilo! :))))))))))))))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

samo da nas ne prestavljaju ovi gejovi Flamingosi. kada ih vidim u onim smokinzima sa sesirima i pevaju neko govno od pesme juuu, odma mi se sere.

No Name nisam ni cuo ali sigurno je bolja od ove tuge. ttttuuugaaa... to sto oni pevaju kod nas, slusa Srbija ali kad odu na evroviziju tamo cela evropa.

e svasta

Link to comment
Share on other sites

Pa nema tu nekih teorija zavere, prosto su trebali nasi (ako su se navodno, "opametili") da ne daju nijedan glas crnogorskim nego da budu kao crnogorci koji nisu dali nijedan glas nasima. A oni kao hoce da "nameste" da ispadne da su hteli da im daju? Ne razumem to ... pa jasno je i retardu da ako nasi daju po 3-4 poena opet ne zhaci da su "kul" i da ce crnogorci sutra reci "e srbi nisu glasali za nas" ... mogli su lepo da daju 0 i da ne razmisljaju.

Sad sam u'vatio na RTCG neko njihovo "nedeljno popodne" sa svim crnogorskim pevacima, i pricha je slicna kao ovde, samo obrnuta ... "a srpski ziri nema prava da se zali, oni su nasima dali nula poena, publika u SCu je sranje, srecan put momci u Atinu".

Sto se sastanka tice, trebalo je da se odrzhi u RTSu, medjutim je, da bi sastanak bio potpuno tajan, prebachen u sediste tog udruzenja radio i tv stanica koje se ne zna gde je (?!?) (po recima novinara BK), ali jos uvek nema izvestaja odatle.

bravo matori... NIJEDAN GLAS... jedino je to resenje... nasi su flamingosima dali svi po dvanaest glasova zato sto je pesma realno najbolja... uz to pobednik je beovizije... sa druge strane crnogorci su se zbog izmisljene partije saha sa nama odlucili da se popisaju sebi u usta i da odjednom njihov pobednik vise nije njihov favorit... uz to njihovi izvodjaci su od nasih clanova zirija dobili 52 boda... ako zasluzuju ta 52 boda one raspale pesme recite mi da znam da sam toliko prso da napunim lepo kadu ko covek da se udavim... a 12 pesama iz srbije je dobilo 20 poena?????????? sta cemo sa oko 50% ljudi koji su putem telefona glasali za naseg predstavnika (i bez price da crnogorci ne mogu da nameste i tu 12-icu od publike... 20000 glasova x (recimo) 1euro... smesna cifra za takvu reklamu... bili su sigurni da ce nasi biti korektni...) ja bih licno glasao prosle godine ili za ogija - "mozes ti to cico" :) ili za bojana marovica (koga apsolutno ne slusam, ali mi se njegova pesma extra svidela...) na moje veliko razocarenje decko NE UME DA PEVA... jedva sam pohvatao reci pesme...

kad mi se nesto svidja, ja to pohvalim... ali oni ove godine nisu imali ni jednu iole ljudsku pesmu koja bi mogla da nas predstavlja... nek naprave nesto makar podnosljivo... sto se lako pamti... sto moze da se odzvizduce... zaista je blam pustiti no name ponovo da nas ismeva... dve godine zaredom??? pa nisu oni abba...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ljudi josh pricaju ovakve stvari. To je kao kada metalac objashnjava narodnjaku zashto je metal bolji od mitra mirica.

To je sve subjektivno, i ono shto je jednima dobro drugima nije i obrnuto. Flamingosi su Gay definitivno ali im je pesma tipica Eurosong trash sa turskim (luis) delom shto je skroz cool sa strane glasanja. Kladim se da bi dobili dosta glasova samo zbog toga. Mada je ceo Eurosong govno :P realno :P.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

malo izmene tekst... moja ljubavi moze svasta da znaci...

Ja sam bash juche komentarisao dok smo gledali izbor, i proslogodisnja i ovogodisnja pesma No Name je potpuno u fazonu "Moja Crna Gora" :) Ako uzmete "Crna Gora" i zamenite za poslednje rechi u parnim stihovima refrena (na primer), to se savrsheno uklopi, i jos se i rimuje. Tiruliru ...

Link to comment
Share on other sites

da, kad bi nekako kraljevski apartman mogao da nas predstavlja... [crap]

haha, bash sam skoro bio na zhurci sa jednim likom iz kraljevskog, kralj je... i kolko ga znam ne bih se ni zachudio kad bi napravili numeru za sledetju godinu :))

inache, chitao sam danas da su u revijalnom delu nastupali seve, ona grkinja, neki irac i josh poneko... jel mogutje da su oni gledali kad je krenula bruka u sc? xD

Link to comment
Share on other sites

Kad bi isli flamingosi ushli bi minimum u prvih 5. Taj tip pesama odgovara Eurosongu, a tek nasi gastarbajteri i njihovi SMS-ovi, pa okolne drzave nam sve daju masu poena... Ako odu djetici nadam se da ce da budu bojkotovani od strane Srba iz dijaspore, shto nije bash bio sluchaj proshle godine.

Ma koja god pesma da ode iz Srbije u narednim godinama bice u prvih 10 min. Mark my words

Link to comment
Share on other sites

Gledala prvih 6 pesama da vidim shta su one dve shto glume lez smislile.......i kraj da vidim ko je pobedio...A izmedju toga...[:I] hm..recimo samo da sam radila neshto MNOGO pametnije  [:D]  [:D]  [:D]

[:X]

vidish, nije ti to losha fora... slichno je sa krevetom koji shkripi. gledash eurosong koji ne podnosish, razbija ti koncentraciju i sex duze traje. [:D]

Sad je deo kad mi kazhete "dobro jutro kolumbo"

postoji bolja: "No shit, Sherlock" [:D]

dve izjave dana... druga po jacini, ognjen amidzic (da mi je neko rekao da cu njega zgotiviti danas bi bio u mom frizu... ili bar neki njegovi delovi): dosta je mladji brat maltretirao starijeg brata... doslo je vreme da stariji brat ustane i lupi mu samarcinu :)

ali u stilu Samprasa, jedan mushki bekhend

i bez premca hit decenije (preuzeto sa tv palma, prenela mi je sveca tako da mozda nije bas autenticno): da je sloba ziv ovo se nikada ne bi desilo! :))))))))))))))

[roflmao]

ali, realno! pazi kada je tachno!!! [roflmao]

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Juche odgledah jednu veoma zanimljivu emisiju na Metropolisu - Dezinformator... epo su iskarikirali kompletan "festival" i mishljenja sam da bi neka od pesmica odande mnogo bolje proshla od bilo koje sa Beovizije ili kako se dotichno takmichenje vec zove...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...