Jump to content

Slobodan Milosevic


Recommended Posts

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nigger:

zaista tuga je kad ti neko kaze u fazonu "previse si kvalifikovan", ali pogledaj to sa druge strane... ta tvoja kvalifikacija (svaka cast, nema sta) je obaveza za tvog poslodavca da ti odmah u startu daje vecu platu i da placa vece obaveze prema drzavi!!! (zbog kvalifikacije) dok opet za posao npr. odrzavanja 5 kompjutera moze da plati nekog klinca za neku smesnu sicu i da mu na crnjaka daje 30 evra mesecno....30 evra naspram 200 evra mesecno drzavi + tebi plata... da je ovo normalna privreda i da radi sve kako treba to ne bi bio nikakav problem....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nema vise veze strucna sprema sa visinom plate.

Mislim ne ono nema kao zbog poremecaja sistema vrednosti, nego je regulisano zakonom.

Ja sam sebe sa faxom prijavio na minimalac i to je skroz legalno, dok pre nije bilo.

A prica sa niggerom....nije to njemu receno zbog plate vec da bi mu malo kenjali po glavi da se osete mocno, mali misevi dosli sa planine/iz kurtza na mesto direktora.

Ko oce da cita evo moje odiseje iz 2001, firma Belim :

Mesto za DipMasIng. traze 2 kandidata. Razgovor za posao nije bio standardan...test engleskog (pismeni pa usmeni pred nekom komisijom). Test neke opste kulture/inteligencije. Ostalo nas 8 od brdo. Zadnij test : 45 minuta da u Acadu uradimo crteze nekog odlivka.

Kolega i ja primljeni na posao. Odlazimo 1 po 1 kod direktora. Ja ulazim prvi. Momak 35-40 godina sa repovima, na zidu njegove slike sa nekim ribicama, sponzorkama itd blabla

Uglavnom da skratim, baja je predamnom sekao paradajz nekim izletnickim nozem, pozdrao pola u cugu uz objasnjenje da je zivot kao paradajz : mozes ga studirati 100 godina al dok ga ne zagrizes neces znati sta je paradajz.

Recimo sad mi je zao sto sam ga samo naduvao, trebalo je da ga olupam necim o glavu pa makar isao na sudjenje....

Link to comment
Share on other sites

јашта нег' јесу.

није зајебанција, свима нам је јасно шта се све споља прљаво одигравало око распада СФРЈ, и ко је све имао какве улоге. и о томе је Бсло хтео да говори, скупљао је документацију и звао незгодне сведоке. а све је било јавно. болео га је рацку за суд и злочине и за казну, знао је да жив оданде неће отићи, јер је све и онако исполитизовано, он је само прихватио игру и пренео позоришт на виши ниво.

то је један сценарио.

други је да су га рокнули наши. јер нису хтели да му више расте популарност у Србији, или нису хтели да га виде осуђеног...

јебемлига.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

zelim samo da dam jedan savet:

razmishljajte SVOJOM glavom...

na svetu nishta nije crno-belo, sve je sivo. nemojte chitati ono shto pishe u redovima, vetj ono shto stoji izmedju.

i budite otvorenog uma.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Definitivno mi nije zao bivseg predsednika koji je otisao na onaj svet. Valjda zato sto sam izgubio sve tamo dole u Pristini tokom onih tuznih deset godina; Nije da sam (pre)srecan sto nas je Sloba napustio, al' nije daleko od toga...

Ipak, muka me hvata ovih par dana dok ponovo slusam odredjene ljude (citaj. bakuta i dekuta i sl.) kako pricaju o njemu kao o heroju - na sta smo odavno navikli.RIP

||If this be error and upon me proved, I never writ, nor no man ever loved. .:: Sonnet 116 ::. ||

Link to comment
Share on other sites

tuga je kad balavci koji nisu videli sat posla govore niggeru kako je on lenj, i kako je trebalo da se trudi vishe, a oni josh uvek crpe resurse kod keve i caleta.. videcu vas sutra.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nema vise veze strucna sprema sa visinom plate.

Mislim ne ono nema kao zbog poremecaja sistema vrednosti, nego je regulisano zakonom.

Ja sam sebe sa faxom prijavio na minimalac i to je skroz legalno, dok pre nije bilo.

u pravu si nekako mi je u glavi ostao stari zakon... dakle svejedno del si zavrsio trogodisnju ili si doktorirao na poslodavcu je da odluci koliko ce dati... jebga

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i na kraju jer neko promenio misljenje zbor argumenata drugih ljudi ?

ako postoji takav nek se javi mada cisto sumnjam. tako da mislim da su ta ubedjivanja besmislena

Edited by eyel

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Пошто си толико квалификован колико причаш, чуди ме како немаш неки добар посао....

...jelda da te chudi, a?

Изгледа да је тај цига са мало основне много способнији од тебе са факултетом...

...kako nije, on zna kompletnu proceduru otudjivanja robe po ciriskim shoping

molovima, zbog cega je i odlezao tamo neko vreme...

...нигде ти не можеш да се појавиш и кажеш имам диплому дајте ми посао, да си

посебан стручњак из неке области верујем да би се грабили око тебе.

...ma sledeci put cu reci "salje me De1Rekt0n!" i nece biti frke, siguran sam! [;)]

Ја ти предлажем да мало похађаш CISCO курсеве мало Microsoft сертификате па

кад будеш имао мало већу позадину иза себе можда те неко и унајми као

стручњака за неку одређену област. Таквих као ти што имају само факс има на

лопате, важно је бити стручњак у одређеном пољу, могао си лепо или системско

програмирање, или мрежно програмиње, или неуронске мреже или enterprise

software developer...

...ja ti predlazem da UMRES, jer nam ne treba jos jedan mladjani idiot-pravnik sa

umom poput tvoga, koji ce jednoga dana napisati opet nekakav ustav za nekog

ovdasnjeg diktatora koji ce biti koncipiran tako da ce ovaj moci da vlada

vekovima...kao sto je to uradio onaj tvoj uzor sa Pravnog, Ratko Markovic, ciji

poster verujem drzis iznad svoje krletke u kojoj nocu snivash snove pravjednika...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

citam i ne mogu da verujem sta pisete jbm,da bilo je trenutaka kada je bilo lose dok je bio on na vlasti ali da li se secate klinci kako je bilo kad je davao kredite gradio nasu zemlju itd ..Sto kazu ljudi u mom mestu oni su krali ali su i narodu davali a ovi sada kradu ali nista ne daju

Da sada je mnogo bolje nego u slobino vreme evo ode i kosovo i sve sto je vredno i sveto ovoj jebenoj zemlji prodane picke sada upravljaju ovom vrecom smeca koja zivi u srbiji i lizu piiiiiiiiip karli delponte

iz razloga nepoznatog ma koja EU mi smo ponovo zreli za jos 400-500 godina pod turcima ili madjarima bolje ,nekja lepo potamane sljam pa da ako i nesto ostanen od ovog naroda neka ne bude vise VUKA BRANKOVICA koji ce napustiti kosovo FO

Link to comment
Share on other sites

Баш због твојих убеђења која немају везе смозгом ти кажем да се мало лечиш, превише си напет и говориш неосновано сасвим. Немаш појма ни о мени ни о мојим намерама, ја сам хтео у почетку да будем програмер али сам баталио то јер немам намеру да седим 24/7 и буљим у монитор, а и превише ме људи издрндавало док сам радио да мењам ово да променим оно, скапирао сам да је то само нервирање...

Одакле теби да сам ја за диктатора? Немаш појма него причаш све напамет, следећи пут размисли мало пре него што напишеш одговор.

Ја нисам ни говорио да је Слободан добар човек нити да је добар био на власти и био сам против њега увек, зашто сам ја излазио на улице и излагао себе ризику да не добијем батине од милиције, да би дошли ови демократски хохштаплери који су горе лопурде него слоба и радикали заједно.

Ја сам био први за то да се он макне са тог места јер није способан да се носи са тим, он није добар политичар али је добар правник, импоновало је једино то како се бранио на "суду" и како је бранио нашу земљу, цела њихова оптужница је пала у воду...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

citam i ne  mogu da verujem sta pisete jbm,da bilo je trenutaka kada je bilo lose dok je bio on na vlasti ali da li se secate klinci kako je bilo kad je davao kredite gradio nasu zemlju itd ..Sto kazu ljudi u mom mestu oni su krali ali su i narodu davali a ovi sada kradu ali nista ne daju

Da sada je mnogo bolje nego u slobino vreme evo ode i kosovo i sve sto je vredno i sveto ovoj jebenoj zemlji prodane picke sada upravljaju ovom vrecom smeca koja zivi u srbiji i lizu piiiiiiiiip karli delponte

iz razloga nepoznatog ma koja EU mi smo ponovo zreli za jos 400-500 godina pod turcima ili madjarima bolje ,nekja lepo  potamane sljam pa da ako i nesto ostanen od ovog naroda neka ne bude vise VUKA BRANKOVICA koji ce napustiti kosovo FO

WTF??? Ocemu ti pricas...ko da si 90-ih ziveo u Diznilendu?

Umri glupi topice o Slobi i politici :S

fml

Link to comment
Share on other sites

citam i ne mogu da verujem sta pisete jbm,da bilo je trenutaka kada je bilo lose dok je bio on na vlasti ali da li se secate klinci kako je bilo kad je davao kredite gradio nasu zemlju itd ..

Al' kako ti mozhes da se secas kako je bilo kad je davao kredite i gradio zemlju, kada si 1985. godiste? Ni ja se ne secam tog perioda, a stariji sam ... niti nesto mislim da je takav period postojao, al' ajd' sad.

@ nigger & direkton - Ti prvi, iskuliraj se, sedi vrti nesto, bitje bolje ;) a ti drugi, zar nisi rekao da neces vise da dolazis na forum, pa se onda vratio. Posle toga si u ovom topicu napisao da neces da citas odgovore i da se ljudi ne trude da ti odgovaraju ... Nisi nesto dosledan, to te odma' diskvalifikuje za dalju diskusiju sa bilo kim.

Link to comment
Share on other sites

tebi su struju ISKLJUCHILI JEDNOM??!? Bate, meni su jednom ovde UKLJUCHILI...

jedino sto je bilo dobro tada, za vreme slobe, je sto sam mogao da uhvatim ortakinju za dupe u autobusu ili za sisu i da se izvadim na to da je guzva i da nisam hteo da me rulja ubije

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...