Jump to content

Slobodan Milosevic


Recommended Posts

"Miloševiću je već doneta presuda. Istorija je već presudila da je on jedna od najvećih demonskih sila 20. veka" - Američki državni sekretar Kondoliza Rajs

STRAŠNO! Da ne znam da se govori o Slobi i ko to govori, pomislio bih da je to neki citat iz RTS-ovog dnevnika iz devedesetih...

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledam onog "princa svetlosti", uvazenog bivseg podpredsednika najbolje Vlade ikada i omnipotentnog Crtaca pesackih prelaza po Beogradu, "Cuvara Svete Vatre", Njegovu ekselenciju Ch.J., i samo se pitam koga ce sutra da pljuje, kad mu S.M. vise nema. i na koga ce da se vade ovi paraziti kada budu kamcili pare raznim otvorenim fondovima i dokle.

Sada da hocu da budem maliciozan kao recimo Zola mogao bih da kazem "sreca imamo tako pismene likove koji kapiraju situaciju..." ;)

Sve to sto ti pricas ima uporiste u logici, ali samo ako zanemarimo neke dosta bitne segmente, a jedan od njih je svakako i nas odnos prema proslosti i prema sadasnjosti. Na primer ja tesko da cu moci da dodjem do zajednickog prioriteta sa nekim ko misli da se za vreme Slobe zivelo bolje nego danas. Kao sto smo u nekim ranijim topicima dosli do zakljucka, nije problem u razlicitim misljenjima, problem je u razlicitim sistemima vrednosti, koji svakako da odredjuju prioritete, i to je sustinski problem.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

to vam i pricam bre... ovi sto sad kukaju da je "TEK SADA DOSLO ONO NAJGORE"

su u stvari najvece lopine koje odjednom moraju da placaju nekakve poreze,

doprinose, takse, carine i sl.... sve ono sto nisu morali da rade 90-tih i zbog cega

su se ostrvili i obogatili ko niko... dok je vecina naroda tonula u bedu i beznadje,

postala zeljna svega onoga cega je 80-tih na volju bilo... a kada ih pitas odakle im

sve to kad niko skole nema, sledi ono cuvenu prokleto srpsko

"pa jebiga, kad je ON SPOSOBAN"!

ALOOO BREEEEEEE !!!

SPOSOBAN ???????

KO JE OVDE LUD? JA ILI SVI ONI ???

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Sahraniće ga u Moskvi ili u Crnoj Gori (Kriva reka ). Ovo drugo je bolja varijanta, kad svi koji treba odu dole na sahranu mi samo udarimo bodljikavu žicu na granici sa CG
mislim da je najbolja opcija da puste njegov pepeo da luta svemirom.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa pazi nigere, imam malu firmu, i znam koliko je zapravo losije sad nego sto je pre bilo. stvarno mnogo drkaju i mnogo para uzimaju, izmisljaju glupe zakone samo da i uzeli jos, jos, i jos.

i zaista jeste sve gore, ziveli smo u izolaciji pa se nekako moglo. sad su dosla evropska pravila igre, a plate ostale iste. figurativno iste, ali smesne su. inflacija je u porastu, i jebiga, mozemo sad da predjemo na pricu o ekonomiji, ali stvarno je lose svima, i sve je gore. osim onima koji kradu ofkors, kad kazem svima mislim na nas koji drzimo do nekog morala, koliko se vec moze drzati do njega u ovim vremenima..

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

zapravo kod slobe su porezi bili veci to da, ali sistem naplate je bio totalno drugaciji, i naravno da se nisu poistovecivali oni koji ne placaju porez u opste i oni koji ga plate sa malim zakasnjenjem pa im se odrapi kazna 20 puta veca od iznosa poreza kao sto to danas mr. dinkic radi (budala prevejana)

ali opet kod slobe kad si kupovao nova kola kupis jedna sebi a druga kupis slobi (pore+carina je bila identicna iznosu cene automobila npr)

nigeru nekada bas preterano seres :)

danas bivsi lopovi samo legitimno peru pare dok vladajuci uzimaju %, jebga niko nije savrsen

o ostalim malverzacijama prilikom privatizacije da ne spominjem i onako je sve off

edit: eto i kruko je dodao nesto

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

da ne spominjemo sto se na sverc, i ilegalno dilovanje deviza, koji su cinili jezgro privrede, nije placao porez ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

...u vrscu od sverca benzina i pljuga iz rumunije mnogi govnari imaju

takve kucerine da mi se sere kada ih vidim kako iz istih hitaju u

svojum sivim dzipovima ka svojim mega-firmama koje su ponikle

na tom kapitalu pa onda na brzaka legalizovane... ajde bre ljudi,

zasto milan ( komsija cigan iza tjoske koji lici na michael jacksona )

vozi audi A8 i ima novu lepu kutju i ladi jaja po ceo dan, a ja sa diplomom

sa faxa jurim ko moron na 3 strane uokolo ne bi li mesecno napravio neke

pristojne pare, jer boze moj, kome jos treba diplomirani informaticar...?

znate sta su mi govorili govnari-gazde ( isti ti iz prvog dela priche ) kada su me

zvali na razgovor za posao u njihove mega kompanije? prvo uzmu moj CV,

gledaju ga ko da sam im dao ne znam sta.... onda kao "mmmmm, paaaaaaa,

znas...... ti si..... ISUVISE KVALIFIKOVAN !!!"

M.O.L.I.M. ?

A komsija ciga? E on je taman,

ima pokusaj osnovne, i to je to... za njega sve moze...jer on je....kako sam to

rekao u svom prethodnom postu "SPOSOBAN"? Ma bre, da imam taj usrani

jedi light saber, ne bi me zaustavili dok ne stignem do BG-a bre... Seko bi im te

firme NA POLA BRE, njihove dzipove na POLA AL UZDUZH KO LEPINJU ZA BURGER BRE !!!

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

...u vrscu od sverca benzina i pljuga iz rumunije mnogi govnari imaju

takve kucerine da mi se sere kada ih vidim kako iz istih hitaju u

svojum sivim dzipovima ka svojim mega-firmama koje su ponikle

na tom kapitalu pa onda na brzaka legalizovane...  ajde bre ljudi,

zasto milan ( komsija cigan iza tjoske koji lici na michael jacksona )

vozi audi A8 i ima novu lepu kutju i ladi jaja po ceo dan, a ja sa diplomom

sa faxa jurim ko moron na 3 strane uokolo ne bi li mesecno napravio neke

pristojne pare, jer boze moj, kome jos treba diplomirani informaticar...?

znate sta su mi govorili govnari-gazde ( isti ti iz prvog dela priche ) kada su me

zvali na razgovor za posao u njihove mega kompanije?  prvo uzmu moj CV,

gledaju ga ko da sam im dao ne znam sta.... onda kao "mmmmm, paaaaaaa,

znas...... ti si..... ISUVISE KVALIFIKOVAN !!!" 

M.O.L.I.M. ?

A komsija ciga? E on je taman,

ima pokusaj osnovne, i to je to... za njega sve moze...jer on je....kako sam to

rekao u svom prethodnom postu "SPOSOBAN"?  Ma bre, da imam taj usrani

jedi light saber, ne bi me zaustavili dok ne stignem do BG-a bre...  Seko bi im te

firme NA POLA BRE, njihove dzipove na POLA AL UZDUZH KO LEPINJU ZA BURGER BRE !!!

sta je poenta tvoje price?

da za vreme slobe si bio previse kvalifikovan?

sad imas dobar posao?

sta? ne kontam?

taj "komsija" bi se obogatio bilo gde jer zna da se obogati... ljudi se sa time radjaju ili ne...

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

...u vrscu od sverca benzina i pljuga iz rumunije mnogi govnari imaju

takve kucerine da mi se sere kada ih vidim kako iz istih hitaju u

svojum sivim dzipovima ka svojim mega-firmama koje su ponikle

na tom kapitalu pa onda na brzaka legalizovane...  ajde bre ljudi,

zasto milan ( komsija cigan iza tjoske koji lici na michael jacksona )

vozi audi A8 i ima novu lepu kutju i ladi jaja po ceo dan, a ja sa diplomom

sa faxa jurim ko moron na 3 strane uokolo ne bi li mesecno napravio neke

pristojne pare, jer boze moj, kome jos treba diplomirani informaticar...?

znate sta su mi govorili govnari-gazde ( isti ti iz prvog dela priche ) kada su me

zvali na razgovor za posao u njihove mega kompanije?  prvo uzmu moj CV,

gledaju ga ko da sam im dao ne znam sta.... onda kao "mmmmm, paaaaaaa,

znas...... ti si..... ISUVISE KVALIFIKOVAN !!!" 

M.O.L.I.M. ?

A komsija ciga? E on je taman,

ima pokusaj osnovne, i to je to... za njega sve moze...jer on je....kako sam to

rekao u svom prethodnom postu "SPOSOBAN"?  Ma bre, da imam taj usrani

jedi light saber, ne bi me zaustavili dok ne stignem do BG-a bre...  Seko bi im te

firme NA POLA BRE, njihove dzipove na POLA AL UZDUZH KO LEPINJU ZA BURGER BRE !!!

Пошто си толико квалификован колико причаш, чуди ме како немаш неки добар посао, наиме програмери, администратори и уопште ИТ струка се јако цени и овде и на западу. Ето ако си већ толико квалификован што не предајеш на неком факултету или бар радиш као програмер у некој нашој фирми, ето Сага на пример нема уопште лоше плате, био и радио тамо....

Изгледа да је тај цига са мало основне много способнији од тебе са факултетом, нигде ти не можеш да се појавиш и кажеш имам диплому дајте ми посао, да си посебан стручњак из неке области верујем да би се грабили око тебе. Ја ти предлажем да мало похађаш CISCO курсеве мало Microsoft сертификате па кад будеш имао мало већу позадину иза себе можда те неко и унајми као стручњака за неку одређену област. Таквих као ти што имају само факс има на лопате, важно је бити стручњак у одређеном пољу, могао си лепо или системско програмирање, или мрежно програмиње, или неуронске мреже или enterprise software developer, многе фирме траже стручњаке али мало њих је стручно а још мање способно.

Боље иди прочитај неку књигу као што је shellcoders handbook него што овде политичиш и причаш празне приче, посебно то што причаш о стварима о којима си само чуо и нападаш људе неосновано....

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

I kako posle ja da se svadjam sa ljudima?

kruko na kraju ispade fer,pa se i slozio samnom po pitanju matletiranja malih privrednika.

nigger sam pita i sam sebi odgovara.

Ivan_ -a necu ni da komentarisem,cist plagijator

A G!!! i De1Rekt0n umesto mene sve rekli. [:D]

- ljudi na birou koji smatraju da samo zato sto imaju skolu,oni moraju da imaju dobar posao a svaku priliku da nesto zarade odbacuju

To vam je nigger ... i to je razlika izmedju radnicke klase i onih koji to nikada nisu bili. Previse ste edukovani, udarilo znanje na ego, ulice bi cistio da moram.

@ Seth

Dechko si ti izasao nekad iz zemlje u inostranstvo?

Jednom. Budimpesta,Madjarska. Lep grad,bar ono sto sam od njega video. Svideo mi se trzni centar,sad ima smisla blejenje po njima koje vidjamo u serijama i filmovima.

Da,ja sam bukvalista.

dechko, porez je u drugim drzhavama 3put vec a ti tu plachesh neshto

batalite to dechko,zvuci nadmeno a stvara mi sliku matorih alapaca na repcepciji kad ga procitam.

Kao sto neko rece,smesno je porediti njihov porez i nas porez. Drugi sistem oporezivanja a i druga kultura medju njima. Ako ne platis porez sledi ti sud,kazna i zatvor. Ovde moze da ti udje u radnju i da ti nadje xxxx stvari koje nisu "po propisima" , da ti uzme pare i da ode. Gde idu te pare? Meni su uzeli 152.000 pre godinu dana , jel zivim nesto bolje sad ? Ne.

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Sada da hocu da budem maliciozan kao recimo Zola mogao bih da kazem "sreca imamo tako pismene likove koji kapiraju situaciju..." ;)

Sve to sto ti pricas ima uporiste u logici, ali samo ako zanemarimo neke dosta bitne segmente, a jedan od njih je svakako i nas odnos prema proslosti i prema sadasnjosti. Na primer ja tesko da cu moci da dodjem do zajednickog prioriteta sa nekim ko misli da se za vreme Slobe zivelo bolje nego danas. Kao sto smo u nekim ranijim topicima dosli do zakljucka, nije problem u razlicitim misljenjima, problem je u razlicitim sistemima vrednosti, koji svakako da odredjuju prioritete, i to je sustinski problem.

немој да будеш малициозан [;)] мада јесам писмен и разумем ситуацију [:)]

слажем се ја са тим 100%, али зар се не може разговарати без острашћености и задњих мисли?

увек сам се чудио како су људи у Србији способни на крв и нож да иду око својих политичких мезимаца и убеђења. онда више није важна ни Србија ни они сами, већ разне "величине и месије".

znate sta su mi govorili govnari-gazde ( isti ti iz prvog dela priche ) kada su me

zvali na razgovor za posao u njihove mega kompanije?  prvo uzmu moj CV,

gledaju ga ko da sam im dao ne znam sta.... onda kao "mmmmm, paaaaaaa,

znas...... ti si..... ISUVISE KVALIFIKOVAN !!!" 

M.O.L.I.M. ?

A komsija ciga? E on je taman,

ima pokusaj osnovne, i to je to... za njega sve moze...jer on je....kako sam to

rekao u svom prethodnom postu "SPOSOBAN"?  Ma bre, da imam taj usrani

jedi light saber, ne bi me zaustavili dok ne stignem do BG-a bre...  Seko bi im te

firme NA POLA BRE, njihove dzipove na POLA AL UZDUZH KO LEPINJU ZA BURGER BRE !!!

ЏЕДАЈ!!!!! [;)][:D]

разумем те Владане, али брате, никоме не тече мед и млеко. ево ја радим у финансијском сектору, можеш ли да замислиш на шта наилазим... радим за државну платицу и треба да штитим тај исти закон, порезе и прописе, да будем у првим редовима реформе система, док они које контролишем обрћу много нула, а као да су изашли из Сезам стрита... и док седе у својим кожним фотељама и док их чекају џипови испред, чкиљаво ме гледају као да сам сам Динкић Други Омражени, као сам ђаво. не схватају или неће или не морају да схвате да морају да се уреде ствари и да транзиција није политичка кампања, него мучан и болно реалан процес.

држи ме само оптимизам да ће нешто бити боље, хватам се за сламке било које добре вести. немам ништа од тога да будем огорчен, мада имам брдо разлога за то током ових 15 година.

шта ми остаје, да одем у терористе? да и ја узмем један ласерски мач, примаш ли ме у свој вендета форс? [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...