Jump to content

Slobodan Milosevic


Recommended Posts

sve mogu da razumem, ljudi prsli, toliko su matori da je jedan preminuo a ostali u bolnicu, ali onu decu shto postavishe na chelo povorke u uniformama [:0]

al' opet dobro je shto im nisu dali nozheve i pushke

Edited by Spu [RuR]

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Да Ружица је заменила 2 стана, имам и ја 2 стана па опет немам вилу на Дедињу, маните ме тих прича за малу децу. Та вила кошта питај бога колико а два стана не могу то да отплате.

Necu da se upustam mnogo u ovu beskrajnu i idiotsku raspravu, ali koliko ja znam, Ruzica je dala ta dva stana i otplacuje ostatak para. Znaci nije SAMO dala ta dva stana i dobila vilu na Dedinju, tako da ti mozes da das tvoja dva stana i da dignes kredu pa lagano da otplacujes..... I jos nesto....kako su Sloba i Mira "pazarili" svoju viletinu u Uzickoj? Za neke smesne pare...prema tome tvoja prica nije na mestu!

I dosta bre vise sa ovim glupostima! Ajde admini zakljucavajte!

Link to comment
Share on other sites

@De1:

Meni je bolje realno nego tada , iako sam tada bio mali secam se dede koji je isao po hleb u 5 ujutru i stajao u redovima po 4h za jebeno ulje.Keva je jedva sklapala kraj sa krajem da prezivimo , radeci za neku bednu platu , a zena je arhitekta.Secam se baba je kuci pravila nekad hleb , ali samo ako ima brasna.

Sada keva ima normalan posao , ja lepo zivim , imam sve sto mi treba , idem na letovanja , zimovanja , imam lepe stvari , imam i da izadjem i da se provedem , uglavnom imam za neki normalan zivot.Ni previshe , ali ni premalo.A onda je bilo rasulo jebeno.Ovako mi je od 2002.

I ne mozes da ocekujesh promene u roku od 6 godina.

Jebeni Sloba je drzavu unistavao deset godina i ova vlast je nasledila drzavu u rasulu , ne moze sve odma , ide na bolje i to je bitno.Ja stvarno ne znam nikoga kome je sad loshije nego za vreme slobe , a da nije krao ili muljao,shvercovao...

Link to comment
Share on other sites

Shta da ti kazem kod mene je obrnuta situacija pa ti sad vidi

Moji nisu muvali ni krali ali su bar imali posao jedan je radio u drzavnoj a drugi kod privatnika

2000 samo jedan radi kod privatnika i od toga zivimo .A privatnik nema namera da povecava cenu sata ...

Edited by Tiger21
Link to comment
Share on other sites

Ако се ти поносиш што си представник оних балаваца...

...da, ponosim se, samo sto ih ja ne bih nazvao balavcima vec mladim

ljudima koji ne zele da dopuste da jednog zlocinca ispratimo kao heroja

i koji zele samo da podsete sta nam se zbog njega desilo, cisto da ne bismo

dopustili da nam se to isto desi. nazalost, nasa retardska nacija bi uvek dala

novu sansu novom degenu da je vodi u...

Шта имаш од кад су демократе на власти, јел ти боље?

Bolje mi je, da ALI DEMOKRATE NISU NA VLASTI KRELE !!!

Kada demokratska stranka bude SAMA dobila dovoljno glasova da SAMA

moze da konstituise vlast TADA ces tek smeti da sernjas po njima ovde,

jer TADA ce oni biti odgovorni za sve sto ti se ne svidja! Ti si uvatio ovde

da seres poDjindjicu i DS-u, a ovaj prvi nije ziv a ovi drugi su opozicicija...

...o cemu ti pricas uopste? Meni seresh za SVE KOSTUNJARINE POLITICKE

PROMASAJE? Taj idiot je trebao da zavrsi svoju ulogu jos 2001-ve, ali ne,

degeneriku se usladilo, pa je PO SVAKU CENU pokusao da ostane tu gde jeste

sluzeci se SVIM SREDSTVIMA, sto smo nazalost i videli 2003-ce...

Zapamti, mi u Srbiji JOS UVEK NEMAMO demokratsku vlast, a kada je bude bilo

ja cu te pri obavestiti da mozes ponovo da pocnes ovde da rasplices klupko

na siroko...

Na zalost, ono sto je do sada trebalo da se odradi nije se odradilo samo zato sto su

mnogi zlobini ljudi presvukli kukuljice i usljamcili se kostunjari i slicnima, i zato

sto mafija nije pobedjena 2003-ce vec je dosta njih ostalo i dalje operise ovde,

kao i nase cuvene zlocinacke tajne sluzbe, a tajkune i hiper-lopine koje nam se cere

sa malih ekrana u facu necu ni da spominjem! Sve u svemu, gosn politicki kisobran

svog ovog SLJAMA je kostunjara u ovom trenutku, i jedva cekam da mu vidim ledja

jer je "dopustio da ga vlast promeni".

Kao sto neko ovde rece, predstoji nam jos dosta muka dok srbija ne izadje na pravi

put... za pocetak treba misliti kako se izboriti sa retardskim delom nacije olicenom u

radikalima kojima ce se sada prikljuciti slobini ozalosceni maloumnici, sto je i bio

cilj grobara pa je zato ozaloscen sa svojom strankom pohitao u prve redove na

klempinoj sahrani... kada i radikali nestanu, a bogami HOCE, i kada isporucimo

ove medvede hagu, a bogami HOCEMO, i kada resimo status prokletog Kosova

sto cemo takodje MORATI, moci cemo punom parom da povucemo napred.

Crnu Goru i njeno odcepljenje necu sada ovde da komentarisem, samo cu

da pozelim da se to sto brze i tise okonca, cisto da ne moramo i o tome da brinemo.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Da napravimo listu "Plus i minus" a ?

Hajde da rezimiramo, ako nadjes vise minusa svaka ti cast...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
arena1v.jpg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
1yl94k.jpg[

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
eurobasket_logo.jpg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
exit_wide.jpg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
usce-pc.jpg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
28774_ada.jpg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
oneway.jpg

JA MISLIM DA NIJE BILO MOGUCE PRE 5. oktobra, SVI KOJI MISLE DA SE SLIHTAM ILI TAKO NESTO, MOGU SAMO DA SE SAGNU!!!

http://www.arenano1.co.yu/paintball/

Ima jos 100 stvari, za sada me mrzi da kacim. Da je savrseno, NIJE! DA JE BOLJE, JESTE, JEDNO 20 puta, vecina vas samo kenja, mogli bi malo da gledate unaokolo!

Edited by KingLui[FOG]

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

kinglui je objasnio ^_^

a najjaci mi je direkton koji poredi bivseg PREDSEDNIKA i bivseg PREMIJERA [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

u mom citatu upravo imash deo koji govori i o ljudskoj civilizaciji.. nije toliko veliki citat bio da ti promakne to ^^

sori, bio sam mnogo umoran, sad vidim da si to rekao red kasnije...

e, ljudi, i dalje mislim da je gnusno ismevati uplakane ljude u zalosti. to nije civilizacijski.

muka mi je sto ovi marginalci misle da im je sve dozvoljeno. kao mali skojevci posle WW2.

za razliku od ljudi koji su plakali za covekom koga su videli kao heroja, kao svog ubijenog Djindjica, one uzasne spodobe na Trgu su dosle da slave smrt. ispiracina mozga i podlost i niskost. "mi smo druga Srbija..."

draga gospodo, ja da vam kazem, vi niste Srbija uopste! vi ste sljam, koji pribegava manipulatorskim metodima radi unosenja nestabilnosti i zle krvi. druga vecinska Srbija je tog dana bila ravnodusna, a vi ste, u stvari, jadnici koje je neko (a mi znamo dobro ko!!!) pomocu anonimnog SMS-a izveo napolje i govorio vam sta dalje da radite. zombiji jedni retardirani koji misle da su kul.

Crnjo, toliko si ostrascen i uleces u raspravu usijane glave, da je to pomalo smesno. stani malo, razmisli, ne moze biti bas sve onako kako ti tvrdis, malo su ti prodali pricu. ides u krajnost...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

,Mar 19 2006, 14:47]autobusi

megamerket

megamerket

ako si vec nashao da hvalish jedan rezhim navodjenjem izvesnih objekata u centralnim gradskim opstinama prestonice, koja se neguje kao zlatna koka isto onako kao sto je sloba to radio kada je iskljuchivao struju "provinciji" 3 puta vishe nego beogradu, (od kojih su mnogi ili megamarketi (a ako je to vrhunski domet nekog rezhima, onda taj rezhim i nema chime da se pohvali...) ili vec gradjeni decenijama, pa sada zavrsheni ili se zavrshavaju jer je premijer, koji nije znao da se prekrsti video to kao nachin da se "proslavi") onda se barem propitaj oko cinjenica koje okruzuju neke od tih objekata, poput iznosa koji su gradski "oci" zgrnuli u svoje dzepove da bi dali dozvolu merkatoru ( a i to je prostor u kome se stvari prodaju po cenama koje vecina ne moze da priushti) da gradi svoj objekat uprkos jasnom urbanistichkom planu.... A takvih primera korupcije, nepotizma, malogradjanstva ima na stotine,posebno u sferi gradjevine koje si se olako i naivno uhvatio, u redovima iste one opozicije, koja je 5.oktobra prichala da upravo nece takva postati da bi samo posle pola godine paradirala po modnim revijama, promocima, banketima poznatih kontraverznih privrednika.... A sto je najgore, postoje neki, pa i na ovom forumu kojima je korupcija prihvatljivo sredstvo dolazenja do nekog cilja. Videcemo kako ce se osecati kada njima neko nesto uskrati jer nisu imali dovoljno para da podmazu lokalnog dahiju iz stranke izlazeceg sunca, ili vec neke slichne...

svi su politichari govna. pravljenje razlike je zaista apsurdno.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Nije poenta, samo u objektima, znam ja vrlo dobro, da se u Beogradu, zivi mnogo bolje nego negde u unutrasnjosti. Taman posla da je ovo ponos nove vlasti, ne podrzavam ja njih u potpunosti, samo hocu da kazem da se zivot normalizovao u odnosu na vreme pre 5. oktobra.

Nisam naveo Megamarkete, zbog njih kao objekata, vec zbog toga sto se pojavom Megamarketa, prosirio izbor proizvoda koje mozes da pazaris.

Pogledaj moj post iznad nigger-ovog, nisam naveo samo objekte.

Ja sam samo hteo da pokazem nekima, da je ipak mnogo bolje nego pre 5. oktobra, naravno i dalje nije dovoljno dobro.

Ne zelim da pisem o restrikcijama struje i vode, zato sto je vec 100 ljudi to pomenulo.

Slazem se da su svi politicari govna, ali neki su manja, a neki mnogo veca govna.

Edited by KingLui[FOG]

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

@kinglui:

ne znam da li si primetio ali zgrada ck je bila cela do proletja '99

takodje ne znam da li si primetio da na zutim man-ovim autobusima gsp-a sa strane pishe "donation from the people of japan"

hram svetoga save nije pocheo da se gradi posle 5.10.2000.

a shto se merkatora tiche - zaista ne znam shta da ti kazem. iguana je to rekao najbolje shto sam do sada chuo.

@ nigger: nemoj tako plitko da sagledavash stvari. ja sam radio na televiziji oko 3,4 godine i ono shto sam tamo video skapirao sam da nije sve onako kako bi trebalo biti i kako ljudi prichaju. kao shto sam vetj rekao, miloshevitj mi nije bio dobar kao predsednik ali po mom mishljenju u poslednjih 15 godina nisam video nijednu politichku figuru da je dostojna mog poverenja i mog glasa.

ako zelish mogu ti navesti par primera kojim sam prisustvovao dok sam radio tamo.

edit/ @kinglui: jebiga, postovao si pre mene [:D]

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

nazalost 50% proizvoda sa tih rafova mogu da kupe ili oni koji su za slobe zgrnuli neko bogatstvo a za vreme nove vlasti je "legalizovali" (vlasnici delte, tv pinka...) ili rade za njih, ili neki legalni, ili nelegalni uvoznici,distributeri, pevaljke, sportisti....

srednjoj klasi nista nije bolje, pa ni sa ovim bajnim kreditima koji su samo poslednji nachin da se opeljeshi narod. Sve to ne bi bilo toliko jadno i neocekivano (ipak smo zemlja u tranziciji) da ne vidish politichare na vlasti, nekadasnje ulichne odrpane opozicionare, kako se setaju u armani odelima po tv-u, na banketima za partijske kolege i "prijatelje stranki" sa kavijarom i shkampima...

....a na kontejneru u mom kraju pishe "Nestalo mleka"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@oddball

pa u tome je i poenta, bila je cela do proleca '99, a sada je opet cela.

Sto nam Japan, nije poklonio te autobuse pre 2000. godine?

Hram nije poceo da se gradi posle 5.10. ali je zavrsen posle 5.10. i uredjena je njegova okolina, a donacije su pocele posle 5.10.

@iguana

Iskreno, jbg, mozda ne sagledam stvari toliko dobro, ali sto se moje porodice tice mi stvarno mozemo da kupimo 50% tih proizvoda, a do sada smo verovatno i kupili. Odmah cu napomenuti da moji roditelji nikada nisu bili ni u jednoj stranci, niti su ikada muvali i krali nesto. Moja keva je lekar specijalista(radi i u drzavnoj instituciji, ali i u privatnoj), a cale mi je sluzbenik u drzavnoj firmi.

Posle 2000. god bio sam 4 puta u inostranstvu, a do 2000. samo jednom, a planiram ove godine da odem jos 2 puta. Znam da cete reci blago tebi, i nije svima tako, ali ja to znam, ali ja sam video drasticno poboljsanje u mom slucaju. I ja sada nikako ne mogu da kazem da se bolje zivelo pre 2000. godine.

Edited by KingLui[FOG]

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

Nigger ti si DS drug, a ja se bas pitao sa koje terase bacas djubre. Sad malo ovo rasprava dobija smisla, do sada sam mislio da si ti samo obican decak sa poremecenim vrednostima. Ispade da si ti poremeceni decak bez vrednosti [:D].

A plusevi su vrh. Racunam da bi Kruko isto stavio, prioriteti dece od 18 godina [:)] . Crkva, brckanje , slusanje dobre muzike i paintball. Sto bi tebe stavilo u grupu sa ostalim odojcadima '90-ih. Sto je vama bilo lose, sisa je sisa . Vi , sto vam B92 izlazi iz svih mogucih otvora, ste propustili pocetak,sredinu i taman ste usli na kraj, gde ste procitali ko je sta radio i culi gde se sta zbilo. Samim tim vasa objektivnost je ravna katolickom popu u sudjenju za pedofiliju.

Da, mislim na nulu.

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ako ti bolje zivish a vecine ne, onda se ne zivi bolje generalno, nego je to floskula. Ti zivish bolje i ti imash pravo na to, jer nisi do sredstava za zivot dosao kriminalom....

ali velika vecina ne zivi bolje (95% svih onih koji ne zive van bg-a) a moraju da gledaju druge koji su se uz pomov ortaka sa vlasti nakrali i zive isto onako kao sto su ziveli "dragi" julovci do 2000-te.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@de1

brate koliko gluposti covek moze da izlupeta u jednom postu to je neverovatno.

Nema veze sto sam ja za Djidjica i josh sam pristalica njegove politike mozda se neki i ne slazu sa tim ali jedno znamo da je Sloba bio GOVNAR kao i MIRA , MARKO i ona KRAVA njihova cerka.Zato postedi sve nas nerviranja pa pokusaj da ne dolazis na forum.Retard si sta da ti kazem.Ako mislis da ces da ubedis masu u nesto sto nije istina, POGOTOVO MLADE LJUDE , onda se grdno varash.Onim tvojim postom podsetio si me na STARCE koji su isto tako mislili i koji isto tako misle i danas o Slobi.Ono do cega mi je najvise zao je razmisjlanje pojedinih ljudi u nasjoj zemlji a sada vidim da si TI cist primer toga.Uzmi popij neke lekove smiri se , sedi razmisli jos malo sta si rekao pa dodji vrati se i postuj.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno si u pravu, ali koliko ja znam mnogo ljudi zivi bolje sada nego pre, sada pitanje je koliko je to bolje...

Zaustavicu se ovde, jel ova rasprava moze ici u beskraj, a kao sto je Seth Fix rekao ja sam klinac od 18 godina, tako da idem da se zajebavam....

Crkva, brckanje , slusanje dobre muzike i paintball

I putovanja, vise u zivotu mi ne treba...

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

,]I putovanja, vise u zivotu mi ne treba...

Iskreno to i treba da su ti prioriteti. Rock ili Folk on !

Ali samim tim ti nemas sta da pricas u vezi ove teme,nisi bio dovoljno star da se secas kako je bilo ,samo znas kako je sada ,a tebi je lepo. Da dodju vanzemaljci i da ti bude jos bolje, na RUR da se otvori tema "Srpski politicari svi mrtvi" ti bi onda imao prava da pricas kako je sad sa vanzemaljcima mnogo lepo a da ranije nije valjalo. Da,ovo ima smisla bar u mojoj glavi [:p]

Batalite duple standarde. Ako Da1 smeta i zelite da ne dolazi na forum jer smatrate da sere,kenja ili sta vec , onda bi morali da zabranite i jos nekima da dolaze zar ne ? Nigger mi prvi pada na pamet,zato sto i on sere ali uz drugu muziku.A i ja serem , ali ja sam univerzalan sve slusam osim pink pokreta.[:D]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Nisam bio dovoljno star, sto se tice nekih stvari, ali sam bio dovoljno star, da znam da nismo imali para za benzin, i da nije bilo benzina, i da kada sam morao da idem negde cekao sam autobus 1-2 sata. A da ne pominjem kada sam isao na vikendicu, tu je postojao jedan autobus dnevno, ali se nije znalo u koliko sati, pa ako ga propustis moras da cekas onaj koji ide sutra.

Imao sam 6 godina, i gledao sam kako mom starijem burazeru skidaju patike koje je nosio, mislim da je to dovoljno...

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

Benzina je bilo i to u neogranicenim kolicinama kod preprodavaca. I kod privatnih pumpi tj. preprodavaca sa vizijom. Tek ces da vidis kakve ce cene da budu za 10 godina kad ga bude bilo koliko za kasicicu. Rat za naftu i ostalo , drugi topic.

A za patike , izvini ali sad i dalje moze da ti se desi da ti skinu patike,uzmu mobilni ili te prebiju ko macku samo zato sto su naleteli na tebe. I to sve omladinici 16-18 godina.

Vikendica a ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

KingLui je samo zeznuo sto megamarkete i ostale stvari nije uporedio sa glavnim odlicijima vremena drzavnika o kome se ovde prica.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
sarajevo.jpg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
arkan.jpeg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
OLUJA%20KOLONE%20IZBEGLICA.jpg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
flames.jpg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
T790637A.jpg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Kordon-1.jpg

I u pravu je, treba da mu glavna preokupacija bude neki paintball i koga ce da slusa na Exitu sledece godine, ili gde ce da ide na more, a ne gde su "nase" zemlje, od kojih posle velikog vodje je malo sta i ostalo.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...